Sari la conținut

Topic Cu Intretinerea Unui Rs


Postări Recomandate

Din cate stiu eu, stickerele se comanda separat de carene si restu'. Am vrut eu un anume sticker din cele care sunt pe motor, ca sa-l pun intr-un loc unde mi se parea mie ca merge si mi-au spus baietii de la MotoZone ca tre' sa comand tot setul de stickere, care este in jur de 300 euro.

baliverne united iti aduce stickerul care ai nevoie.... de ex penrtu a mea e in jur de 70 de euro pentru o carena laterala

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 236
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

care aveti filtru de aer sport dinala conic pe rs-uri?cam la ce pret se gaseste si unde?se simte ceva la performante?

 

 

raspunde-ti va rog la asta!!!chiar ma int! :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

decat sunetul se schimba putin...nu prea ai ce modificari sa ii faci ca sa creasca puterea....cu toba aia a ta si cu filtru o sa se aude putin mai bine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

decat sunetul se schimba putin...nu prea ai ce modificari sa ii faci ca sa creasca puterea....cu toba aia a ta si cu filtru o sa se aude putin mai bine...

 

aha..dar arata mai bn cu dinala...oricum toba mea nu e sport...asha e pe toate replica chesterfield...vreau sa mi pun si o toba sport dar mai tarziu...akuma merge si asta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci daca inlocuiesc o carena , o primesc stickerita pe cea noua sau trebuie sa cumpar set de stickere separat ? :|

sa vezi ce shaorma iti pocnesc peste ochi...tu nu asclti ma de mine? eu ce am cebere?=)) asculta la mine ca vine cum ti a zis baiatu:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poola mai vezi shaorma .

 

Numai langosh cu mujdei :bigstar:)

iote bah fac topic serios si voi va bagati mancarea in el,

1 Carenele de RS vin stickerite gata

2 Filtru de aer conic o sa ii schimbe putin din sunet,ca performante nu prea cred,da imi bag si eu sa fie :)

3 Cimpoiul ala se numeste expansor si nu trebuie sa il hacuiesti sa il cureti si mai baga-i si un ulei bun ca de la floriol se umple de cacao

4 mai vrei si al-4-lea punct?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iote bah fac topic serios si voi va bagati mancarea in el,

1 Carenele de RS vin stickerite gata

2 Filtru de aer conic o sa ii schimbe putin din sunet,ca performante nu prea cred,da imi bag si eu sa fie :blink:

3 Cimpoiul ala se numeste expansor si nu trebuie sa il hacuiesti sa il cureti si mai baga-i si un ulei bun ca de la floriol se umple de cacao

4 mai vrei si al-4-lea punct?

tu sa nu vorbesti de shaworma da?ca ai zis ac am duci la o shaworma buna si era........nenorocire:))

ba da sunt offtopic? :bigstar: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu sa nu vorbesti de shaworma da?ca ai zis ac am duci la o shaworma buna si era........nenorocire:))

ba da sunt offtopic? :bigstar: :)

nu ma prostinho esti binessss

rs`u se intretine cu ulei bun si saorma ptr chilot :blink: ...perfect ontopic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu sa nu vorbesti de shaworma da?ca ai zis ac am duci la o shaworma buna si era........nenorocire:))

ba da sunt offtopic? :bigstar: :)

Io toata saptamana numai shaorma de acolo am mancat(la mare pe bani putini :blink: ) si am devenit dependent bag pl,e prea buna bah shaorma aia,da la voi daca se gaseste numa shaorma cu piept de cuc nu ai de unde sa sti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...

m-am uitat pe mobile.de, si am vazut akl aprilia rs 125 din 2006 care este limitata la 80km/h . ce trebuie sa fac ca sa scot delimitarea ?? costa mult?:kiss:)

Daca o delimitezi tu acasa nu cred ca te costa prea mult. daca o duci la United am auzit ca cer aia vro 400 euro? sau nu mai tin bine minte? :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca o delimitezi tu acasa nu cred ca te costa prea mult. daca o duci la United am auzit ca cer aia vro 400 euro? sau nu mai tin bine minte? :what:

Daca o delimiteaza el acasa o caleaza...o sa o delimitezi pana la 130...dupa iti trebuie kit de delimitare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intrebare: cum/unde pot sa schimb biela si boltul pe care vine rola de la ambielaj? pt ca nu vreau sa cumpar si vibrochen, ca sa le primesc deja asamblate..am auzit ca boltul iese si se pune inapoi doar la cald, iar partile vibrochenului trebuiesc aliniate exact, pt ca altfel vibreaza motorul si se uzeaza ambielajul din nou. imi da bataie mare de cap ambielajul asta, si unul nou cu tot cu vibrochen sare de 300 de euro, deci nu ma prea tin cu banii, pe cand setul biela/bolt/rola costa in jur de 150.

 

Stie cineva?? numa bine :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Delimitati-le ma in curte, sau in fata blocului... Ieftin si practic. Si dupa aia, nu mai fiti fraieri, nu mai puneti ulei, ca se amesteca cu benzina, si evident benzina nu mai arde la fel de repede. Motorul cu benzina pura garantez ca o sa sara de 190 km/h REALI !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Delimitati-le ma in curte, sau in fata blocului... Ieftin si practic. Si dupa aia, nu mai fiti fraieri, nu mai puneti ulei, ca se amesteca cu benzina, si evident benzina nu mai arde la fel de repede. Motorul cu benzina pura garantez ca o sa sara de 190 km/h REALI !!!

 

Ce gluma glumeata... hai s-o tundem!!! :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In cazul in care semnalizarile nu mai functioneaza..... stie cineva exact de la ce ar putea fi??Si cum as putea remedia aceasta problema fara sa o duc in service? :cheers:

Vezi sigurantele,ar putea sa fie prajita vre-una din ele sau doar sa fi iesit din pozitie,asta ar fi cea mai simpla si comuna treaba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...