Sari la conținut

Sachs Xtc 125


Postări Recomandate

ce razi ma maidanezule? ti-e frica sa zici numarul de telefon si cel de la motocicleta, nu e asa? lafel si lui clipoceala ala.

Mie nu mie frica ma....numaru de telefon...hai stai linistit...io ti-am zis sa ne intanlim daca vrei....priveste partea buna....eu am un numar la motor tu nu ai nimic :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 138
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Mie nu mie frica ma....numaru de telefon...hai stai linistit...io ti-am zis sa ne intanlim daca vrei....priveste partea buna....eu am un numar la motor tu nu ai nimic :D

LOL. dar u nu ai tupeu sa dai niste date de contact, adresa, nr tel. nr motocicleta, etc. vezi? esti fricos. nu vin eu in buc pt un copil prost ca u.

 

--- Mesaj completat în 02 Sep 2007 23:17 -------------

da` cine pwla mea esti tu ma de trebe sa-ti dau numerele?ii dau lu` ma-ta vreo 2 numere pana se satura ...

da- lu mata vreo 2 limbi in ceasca si TRAGETI APA CAND TERMIANTI.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LOL. dar u nu ai tupeu sa dai niste date de contact, adresa, nr tel. nr motocicleta, etc. vezi? esti fricos. nu vin eu in buc pt un copil prost ca u.

ti-e frica terminoo da lasa ca o sa vin eu la cheia sa vedem care pe care. date de contact, adresa, nr tel,motocicleta? ma da pwla nu o vrei?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hopa eee o problema nu suport sa ma injure cineva de mama...Ce ti a facut ea?..Copil paralizat ce esti chit ca imi iau ban da esti un (cuvant urat) cu ochi care habar nu are ce vorbeste...Pe internet si cel mai fraier om se da ca e smecher si toate cele..dar in realitate ai curaj?.Stai ca vin Miercuri in Bucuresti si daca e sa dea Reverse cu Clipcea de tine o sa ii rog sa imi spuna unde stai sa vedem ca vreau sa iti fac o surpriza...copil trist...Daca mai zici un singur cuv de mama te joc in picioare...eu nu ma luai de mama ta ci de tine pt ca esti un idiot...s

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hopa eee o problema nu suport sa ma injure cineva de mama...Ce ti a facut ea?..Copil paralizat ce esti chit ca imi iau ban da esti un (cuvant urat) cu ochi care habar nu are ce vorbeste...Pe internet si cel mai fraier om se da ca e smecher si toate cele..dar in realitate ai curaj?.Stai ca vin Miercuri in Bucuresti si daca e sa dea Reverse cu Clipcea de tine o sa ii rog sa imi spuna unde stai sa vedem ca vreau sa iti fac o surpriza...copil trist...Daca mai zici un singur cuv de mama te joc in picioare...eu nu ma luai de mama ta ci de tine pt ca esti un idiot...s

Pai nu e ma din bucuresti terminatu asta....ca daca era ...nu isi mai lua motor....bine nici nu o sa isi ia la cat de penibil e.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Shit....pacat ca nu pot sa fac 100de km pt tarfa asta.....Ai scapat de data asta amice...Dar tot de aranjez odata tarfa mica....

stii uite care`i problema.......io simt miros urat paici....ferodo esti ud ma?ai zmacalzu la popou :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frodo92: De ce esti tu prost si te iei in gura cu unii care stiu mult mai multe decat tine despre motoare? De ce te dai smecher si ne chemi pe noi la tine acolo, ca tu traiesti intr-un sat... Esti smecher acolo? Bravo frate, e ca si acum as spune eu ca sunt smecher la mine-n cartier, si asta e un lucru normal, ca ma cunoaste toata lumea nu? Eh, poate baietii astia sunt smecheri si prin alte parti, nu numai in "satu'" lor, sau mai grav pt tine, poate sunt mai smecheri pe spatele lor si daca te intalnesti vreodata cu unu' din ei, o sa ramai fara dinti (inclusiv cu mine). Smecheri d-astia din spatele monitorului vad in fiecare zi si mi-ar place la nebunie sa ma intalnesc fata-n fata cu tine, dar, nu cheltui banii pe benzina pana acolo, doar ca sa incing un terminat. D-astia ca tine pot sa gasesc in constanta cu sutele. Daca o sa vii vreodata in Constanta, te rog sa ma anunti, ca sa ma bati sau sa-mi faci ce vrei tu... iar eu voi face acelasi lucru. Pana atunci, taci in plm din gura si termina-te cu fitele astea, roaga-te de ai tai sa te lase sa-ti iei permisu' si poate dupa aia o sa ai si motor. E cam aiurea sa ne inveti pe noi despre motoare nu crezi?

 

P.S. Iti fuck toti mortii daca mai injuri p-aicea, labarule.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma baieti in loc sa va int la un suc sa discutati omeneste...bn...nu prea e cu cine cand pe forum sunt o grama' de tarani care nici nu stiu sa vorbeasca sau sa scrie corect si se cred "JMECHERASI".. ptr mine, un taran poa sa fie si cel mai bogat din lumea ca tot taran e...tot la camp cu sapa...imi cer scuze ca m-am bagat "cu japca"...si nu am vrut sa deranjez pe nimeni...decat pe vreo 2 asa... :D))

Editat de Yo_InKognito
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca sa terminam ca voi o sa ajugeti sa va scoateti ochii p-aici...de viuna e toata lumea si gata...uitati-va pe forum si vedeti cate topicuri aiurea si cum vorbeste frodo cu toata lumea, nu zic ca si eu tot 16 ani am si acum fac scoala..deci...sunt cam la aceeasi categorie cu el, daca se paote spune asa....copilaus asta e vai de capu lui saracu, ca intelect vorbind. acuma de ce sa ne coboram si noi la nivelul lui...bai fratilor, costy, reverse, trotinel, lasati-l frate la un moment dat o sa se sature sa lattre singur la luna si daca o sa fie lasat in pace o sa creada ca a castigat, total eronat, a castigat, el sta pe trotuar , iar noi il salutam de pe 2 roti..ce atat bataie de cap. ca daca nu i se dadea atat atentie nu se mai ajungea la pomenit de mame...lucru care e foarte urat ....si da dovada e lipsa de educatie..ca oricene ai fi..chiar si cand o vorbesti de bine pe maica-mea tre sa te speli la gura inainte..si oricat ai fi tu de tare nu o ajungi pe mama nici la degetu mic de la picior..ca doar d-aia e mama.......lasati-l in pace...ca la un moment dat nu o sa mai urle de nebun..sau o sa urle pana il ia dracu.....

frodo...caienle moare de drum lung si prostu de grija altuia...tu de ce ai grija sa ne stii numerele de inamtriculare si numerele de telefon???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

da....stiu,sunt nou pe motociclism,(stau in umbra de 2 ani si citesc posturi).

Intai sa ma prezint,mai am o luna pana la A1(...) si aspir la un supermoto 125.....asta nu conteaza. M-au enervat aia 2 la culme.Ce cauta toti terminatii pe forum nu stiu...cum bai frate,apar ei din lanu cu porumb si injura tot ce le iese in cale....sa le dea D-zeu sa numai apuce sa faca 100 km cu motoru !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa le dea D-zeu sa numai apuce sa faca 100 km cu motoru !!!

asta e chiar penibil...cum poti frate sa doresti rau cuiva ? si mai zici ca ai A1 si vrei sa fii motociclist...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intr-adevar,cam exagerat,aveam multi nervi...scuzati-ma.....nu m-am gandit la raul persoanei in sine,ci la motocicleta.....sa ii cada motoru....btw...acuma ce sa zic...acum 3 zile a murit un prieten cu un sr50 la mine in colt,si nu as dori raul nimanui

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intr-adevar,cam exagerat,aveam multi nervi...scuzati-ma.....nu m-am gandit la raul persoanei in sine,ci la motocicleta.....sa ii cada motoru....btw...acuma ce sa zic...acum 3 zile a murit un prieten cu un sr50 la mine in colt,si nu as dori raul nimanui

 

:) dar ce a facut de a murit cu un motor de 50 ? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai vreun argunemnt, vreo informatie care sa iti sustina raspunsul tau?Scurt si la obiect nu isi are rost aici.Poate ne poti spune si noua de ce vrei Sach,poate ca ai mers tu pe toate modelel de 125 si nu stim noi :lol:

Stai jos!4!

;) se vede ca ai invatat in caragiale, imi amintesti de dirigul meu domnu' purcaru (tre' sa-l stii). mare om, mare caracter :) . nu am nici pe departe suficienta exp sa fac comparatii tehnice etc, dar stiu ca tipu' care a deschis topicul a mentionat si de rieju rs2 125. am fost la un dealer din ploiesti si nu mai aparea prin nicio brosura, nu era pe stock, cred ca nu se mai aduce in tara. asa ca ramane sachs, oricum si daca nu ar fi foarte performant, designul futurist (nu sariti nu e termen indecent) il vor face sa atraga priviri pe strada.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Salutare ... am inceput si eu zilele astea scoala de soferi , dau de A1 , si ma gandesc la Sachs XTC 125 4T pt ca arata super bine :( aspirator de femei poti sai zici ... da am vazut pe un site viteza maxima 120 :| http://www.motoscuter.ro/sachs/index.php?l...ro&id=10017 chiar aici scrie ... si ma cam retine ... :| sper sa ia mai mult ... si cand ii face cineva un test drive sa ne anunte si pe noi ... Ciaules :ok: :eek: :D :(

Editat de GodS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare ... am inceput si eu zilele astea scoala de soferi , dau de A1 , si ma gandesc la Sachs XTC 125 4T pt ca arata super bine :) aspirator de femei poti sai zici ... da am vazut pe un site viteza maxima 120 :| http://www.motoscuter.ro/sachs/index.php?l...ro&id=10017 chiar aici scrie ... si ma cam retine ... :| sper sa ia mai mult ... si cand ii face cineva un test drive sa ne anunte si pe noi ... Ciaules :ok: :eek: :D :(

mosu e un 125 in 4t cat vrei sa prinda..oricum la 125 e foarte de ajuns o viteza de 100 la ora....plus ca vei fi incepator...si....pana te obisnuiesti nu o sa-i dai gaz....aaa...si lasa femeile..ca alea sunt atrase si de o chinezarie carenata..daca iti ieie motor ca sa-i dai gaz si sa se uite "fomeile dupe" tine pe strada..mai bine lasa. :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...