Sari la conținut

targu secuiesc - 20-21 iulie


neutrino
 Share

Postări Recomandate

In weekendul ce urmeaza se 'programase' urmatoarea iesire pe circuitul skatkart din tg. Secuiesc.

Eu sunt dispus sa ma tin de program.

Am sa ma informez in cursul zilei de azi daca pista va fi disponibila.

Doritorii sunt rugati sa ma contacteze pe privat sau in topic pentru a face numaratoarea si organizarea deplasarii.

Nu sunt un mare organizator si nici nu vreau sa fiu, astfel cer ajutorul celor mai 'batrani' - in mod special al lui Denis SBZ, care s-a ocupat de tura trecuta si totul a decurs ceas.

Asadar stimate coleg daca vezi topicul sa te rog sa preiei hetele. Eu am sa incerc sa te mai contactez la tel :)

Cei interesati dati de stire ca sa numaram turma. Care vine cu remorci dube tiruri anuntati! Zic sa fie bine ca sa nu fie rau :P

 

Stima!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

daca sunt doritori pt week urmator ar fi o chestie sa mai amanam!probabil week urmator iau toti salariile :)

 

 

eu merg week asta!baga-ma la nr!

teoretic merg cu o dubita si as putea sa iau o mobra pana l bv :)

Editat de crbl69
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai am cartea de vizita de acolo insa ar trebui sa fie simpla organizarea. Sunati la circuit si intrebati daca totul este ok, daca va mai primesc :)

 

Apoi cu cazarea, ati vazut ca exista pentru toate gusturile si buzunarele.

 

p.s. eu nu am sa merg asa ca va urez de pe acum un weekend cu vreme frumoasa, timpi pe masura si, in general, distractie cit mai placuta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

(0751) 297 972 Kati pentru rezervari la circuit. eu merg in august, nu mai pot pana atunci.

Editat de zahei
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am sunat. Totul este in regula. Circuitul este deschis pentru noi sambata si duminica.

Pentru nestiutori costurile sunt urmatoarele:

150/zi intrarea pe pista (te dai cat te tine organu)

150 ron (aprox) gaz pentru pista pe ambele zile.

150 ron (cazare cu mancare - varianta normala) - se poate dormi si cu 200 ron pe noapte si se poate manca fara numar, dar cum noi suntem niste sportivi la regim ne descurcam mai ieftin.

Mai punem in calcul drmu 150 ron, si vom avea nevoie de 7-8 bastonase la buzunar.

Daca doriti si sedinte foto punem 50 lei de caciule si plecam de acolo cu album foto profesional. Fotografu merge cu noi, se intoarce cu noi, deci poze garla. Le editeaza, prelucreaza si le pune pe caprarii si le trimite individual. Deci daca doriti asa ceva anuntati-va. Trebuie sa vrea cam toata lumea ca sa fie treaba corecta :)

Hai care mai ridica mana pentru weekendul asta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca aveti loc pe remorci/dube luati-mi si mie motoreta va rog la intoarcere, ca am lasat-o acolo. dati-mi pm daca puteti careva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e nimic rotund. Dar putem gasi cazare mai ieftina. Puten negocia circuitul la 250 ron s+d sau ne putem unii la dube/remorci daca exista persoane care au asa ceva :)

 

Claie peste gramada, daca lumea e nehotarata putem amana pentru weekendul urmator si astfel ne strangem mai multi.

 

Si, bineinteles, fiind mai multi e mult mai funy, crede-ma :)

Hai sa votam - sa fie weekendu asta sau urmatorul? 1/2

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...