Sari la conținut

Plecare la mare


Vladimir_HD
 Share

Postări Recomandate

Am de gand sa imi petrec un weekend la mare in jur de 15.07...

 

Vreau sa stau undeva in Eforie... care va bagatzi cu plecare de vineri si intoarcere duminica...

 

Va astept cu sfaturi de cazare buna shi ieftina, fie ea shi la cort...

Grupul ash vrea sa nu fie mai mare de 5-6 motoare dar vedem pe parcurs...

 

Astept cine vrea sa fac shi un cost estimativ (care stitzi...)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 88
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Eu as merge, dar tre sa vad mai intai cu vremea, ca zilele astea... In Eforie Nord stiu eu o terasa, aproape cea mai ieftina de pe litoral (anul trecut). Daca nu merg iti explic unde e. Eu m-as da prin Vama ca e ieftinache cazarea (a se citi gratis), sau in Costinesti. Si il tractam pe DMW.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca este sa mergem mai multzi, mergem shi in vama, dar singur nu prea vreau sa merg pentru ca e campatul interzis shi mi-e cam frica...

Dar daca ne strangem mai multzi poate poate...

 

@dmw daca e poate mergi la mine in spate dar la 45 mi se supraincalzeste motorul...:drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astept lista cu inscrieri...

196358[/snapback]

 

Mai intai prognoza si apoi inscrierile. Ca la cum se schimba vremea nu as vrea sa ajung acolo ud si pana acasa sa nu reusesc sa ma usuc, ca daca stam la cort nici lucrurile nu se usuca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai femeile le gasiti acolo.. putin gaz in gixeru' lu' matale shi sui pe motor doo terase..

pacat k pe 16 merg la o nunta ca ash fi pus shi io botu' la asha ofierta.. :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca ne avantajaza prognoza meteo...

 

Vineri

 

Mostly Sunny

High 27°C

Precip

20%

Wind: NNW 14 km/h

Max. Humidity: 76%

UV Index: 9 Very High

 

Sunrise: 5:36 AM Local Time

Avg. High: 26°C

Record High: N/A°C (N/A)

 

 

Sambata:

 

Sunny

High 27°C

Precip

10%

Wind: N 21 km/h

Max. Humidity: 75%

UV Index: 9 Very High

sunrise: 5:37 AM Local Time

Avg. High: 26°C

Record High: N/A°C (N/A

 

Sursa:

 

www.weather.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merg si eu, 100% SIGUR. De vineri dimineata, dar cu maxim 100 km/h. (sunt deja in zona rosie la 100).

Eventual, plec mai devreme si ne intalnim acolo :bounce:

 

Dar mergem in vama? As vrea sa dau cat mai putin (e.g. nimic) :crack: - pe cazare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu prea ne place mare!!!  :duel:

 

mai ales la vitezele astea astronimice???  :D  :funny:  :kali:

 

daca mergem cu 45 km/h merg shi eu  :bounce:  :crack:  :crack:  :nono:  :crack:

195795[/snapback]

 

 

Dead man, ma bag eu la viteze d-astea, din motive de fracturi :duel: plecam vineri seara si ne intoarcem duminica dimineata, io la pranz tre sa fiu la ziar. Sa vbesc de o cazare mica pe undeva?:duel: Eforie Sud, de preferat

Editat de Kali
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va amendeaza daca mergeti cu 45 pe Autostrada, sunt radare la greu trei pe ducere si doua pe intoarcere numai pe Autostrada nu mai zic prin comune aproape de Constanta . Am ratat eu cate am ratat dar am dat de unul mai zelos care nu a vrut sa ma ierte de abia am cazut la pace cu 200 de chiftele ca i-am zis ca-s sofer de camion si sunt frustrat ca ma depasesc mereu astia ca nu pot sa merg mai tare de 85 la ora si-mi fac si eu de cap acum cu moto.

 

Din Bucale de la Cora pana in Costinesti si inapoi doua plinuri a 15 L . Cand m-am dus am mers mai tare 120 140 si a papat la greu cand mai aveam 6 Km pana in Constanta am ramas fara benzina (Pana PROSTULUI) ca era dat pe rezerva si a papat-o pe toata noroc ca japonezul e destept si au mai ramas 500 de G. pe partea opusa robinetului si am reusit sa ajung la un peco in Constanta. Cand m-am intors nu am mers mai tare de 100 si am ajuns cu bine fara sa dau pe rezerva . Papa in doi 400 de chiftele plus alte acareturi inca vreo 200 . Sa va luati creme de soare ca este dezastru,noroc ca nu am stat decat de la 8.30 pana pe la 12.30 la soare si in apa restul la umbra ca cred ca ne lua salvarea asa de tare ardea soarele, recunosc ca nu prea eram bronzati . am ajuns pe la 21.40 acasa rupti de obositi si arsi de soare.post-2824-1120994631_thumb.jpgpost-2824-1120994755_thumb.jpgpost-2824-1120995180_thumb.jpgpost-2824-1120995347_thumb.jpg

post-2824-1120996712_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe weather.com : vineri scattered thunderstorms, sambata sunny si duminica scattered showers, 27-28 grade C.

As vrea sa plec de vineri... dar daca ploua... :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe weather.com : vineri scattered thunderstorms, sambata sunny si duminica scattered showers, 27-28 grade C.

As vrea sa plec de vineri... dar daca ploua... :bounce:

200984[/snapback]

Stiu, am vazut si eu ca e cam naspa zilele astea. Cine stie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu, am vazut si eu ca e cam naspa zilele astea. Cine stie.

200995[/snapback]

Daca va luati dupa prognoze, s-ar putea sa stati in casa toata vara.

Ia bagati un oki sa vedeti cum a fost in Vama we-ul trecut (8-10.07.2005) in ciuda prognozelor care mai aveau putin si anuntau si zapada. :bounce:

post-143-1121158115_thumb.jpg

post-143-1121158130_thumb.jpg

post-143-1121158144_thumb.jpg

post-143-1121158158_thumb.jpg

post-143-1121158181_thumb.jpg

post-143-1121158206_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...