Sari la conținut

Invitatie La Ciolpani


florad
 Share

Postări Recomandate

DUMINICA , 28 septembrie,ora 15.00 sunt invitati toti motociclistii care doresc sa fie partasi la spectacol ;

vor fi prezenti la emisiune :- fratii Raduta;

- reprezentantii Romaniei la Dakar;

- parasutistii din lotul national;

- pilotul de raliuri pe macadam Alexandru Filip;

- Directia 5;

vom avea parte de ACROBATIE AVIATICA EXTREMA , MOTOCROSS , ATV , RALIU MACADAM.

 

INTRARE LIBERA :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate sa-mi spuna si mie cineva cum se intra la circuit venind dinspre Bucuresti fara sa te risti sa faci cateva accidente pe DN1?

Te duci inainte pana la urmatoarea localitate unde ai banda intrerupta, faci stanga-mprejur si te-ntorci. Total 11 km din cate-mi aduc aminte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O mica specificare: deoarece acum divorteaza, Mihaela Schwartzenberg alias Rădulescu redevine Mihaela Ăiganu, numele de "fata" (daca a fost vreodata asa ceva).

 

Ai dat cu mucii'n fasole ...

Asta e comentariu de OTV sau de baba NF, la colt de bloc. Geniule !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai dat cu mucii'n fasole ...

Asta e comentariu de OTV sau de baba NF, la colt de bloc. Geniule !

Sa nu-mi zici ca esti indragostit de ea ca si ea iubeste motociclistii... Si pe Moliceanu il iubesti?

 

Era o corectie, sa stie lumea despre cine se vorbeste.

Editat de Adam
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:)

 

din pacate nu vor fi sarmale !

:) merge si fara!!! :agree: multumim de invitatie si in procent de 98% am sa fiu acolo!!! :goodposting:

 

O mica specificare: deoarece acum divorteaza, Mihaela Schwartzenberg alias Rădulescu redevine Mihaela Ăiganu, numele de "fata" (daca a fost vreodata asa ceva).

:kiss: ai fi putut s-a te abtii de la astfel de comentarii!!!!! nu dau bine la un motociclist(daca ai fost vreodata asa ceva)!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

(((

O mica specificare: deoarece acum divorteaza, Mihaela Schwartzenberg alias Rădulescu redevine Mihaela Ăiganu, numele de "fata" (daca a fost vreodata asa ceva).)))

 

mi-ar fi placut sa discutam de aceasta intalnire care am lansat-o aici sau de alte probleme d'ale noastre ; dar , in orice padure exista si uscaturi ; putem trece peste uscaturi si sa ne continuam drumul dar cu oameni motociclisti si nu cu babe barfitoare

Editat de ghostrider_fl
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci Mihaela e țigană, nu?

 

Aveți postere cu ea pe perete?

 

bai vi s-a blocat "abtzinaciul"? fara nici o suparare dar madam Radulescu a facut pana acum cat vreo 3 AMR-uri puse la un loc. Sau daca au fost impreuna cu AMR-ul, atunci doamna ar cam insemna vreo 80% din marea asociatie.

 

Va inteleg aprinderile animalice la adresa pitzifelnicelor de dambovita, dar cred ca v-ati ales prost personajul.

 

Just my 2 cents in.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da avem loc sa parcam acolo? eu n-am mai fost niciodata si intreb ca nubu...

si campul asta unde se tine show-ul...e mai la strada asa sau daca n-am fost niciodata ma ratacesc?

Editat de Supapa_Jr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da avem loc sa parcam acolo? eu n-am mai fost niciodata si intreb ca nubu...

si campul asta unde se tine show-ul...e mai la strada asa sau daca n-am fost niciodata ma ratacesc?

mergi din Bucuresti spre Ploiesti pe DN1 si la iesirea din Ciolpani la 100 m e un drum la stanga dar e banda continua ;poti sa faci stanga sau mergi 2 km pan'la urmatoarea localitate unde faci stanga 'nprejur sa revii la drumul respectiv;intri pe el si tot inainte pe langa balastiera si ai sa te prinzi unde e locul de show ;bafta !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar fara Mihaela Radulescu nu va puteti aduna?

Ce o fi asa deosebit la persoana asta?! O groaza de baieti au bale in barba din cauza ei....

 

Sau e vreun forumist care e in staff-ul ei si o ajuta sa faca audienta si sa isi ingroase conturile de oportunista (vezi contractul din campania antifumat - cu dedicatie pt. ea si fostul sot).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uuuurrrrraaaaaaaaaaaaaaa!!!

 

Viuuuuuuuuuuuuuu, ca abia m-am lasat de fumat!!! :duel: :) :D

 

:)

Sorine, ne vedem acolo, si apoi facem un gratar la bunicul meu, care sta vis-a-vis. Rog baietii sa ne spuna daca ne putem da pe circuit( bagam \pegaso-ul de 125 la inaintare ) Speram sa prindem vreme buna...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate sa-mi spuna si mie cineva cum se intra la circuit venind dinspre Bucuresti fara sa te risti sa faci cateva accidente pe DN1?

Mergi frumusel pe DN1, tii prima banda;cum incepe podul de la intraraea in Otopeni, faci dreapta, pe langa el; treci de bariera si faci dreapta. dupa al doilea Lukoil,faci stanga si intri pe Amkart;ture placute.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

super tare , vor face emisiune pe banii si timpul vostru, hai , in nr cat mai mare sa le creasca audienta :D

Esti tare ! nu-ti cere nimeni bani la intrare si nici prezenta ! iar pt noi motociclistii e un prilej de a ne revedea! daca vrei poti fi si tu motociclist! :)

 

Ce fel de "emisiune in direct" e? Cum se cheama... ce subiect are, cu ce ocazie?

Duminica in familie sau ce? :)

"Duminica in familie" si subiectul si ocazia le-am scris la inceput!

 

Dar fara Mihaela Radulescu nu va puteti aduna?

Ce o fi asa deosebit la persoana asta?! O groaza de baieti au bale in barba din cauza ei....

 

Sau e vreun forumist care e in staff-ul ei si o ajuta sa faca audienta si sa isi ingroase conturile de oportunista (vezi contractul din campania antifumat - cu dedicatie pt. ea si fostul sot).

noi motociclistii mergem la Ciolpani pt un spectacol in aer liber ; inca o ocazie pt o plimbarica si nu neaparat sa o vedem pe M.R. ; daca esti sau nu motociclist poti sa vii - intrarea libera ;

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...