Sari la conținut

Miting Aviatic si nu numai la Otopeni - 17.07.2010


flysebi
 Share

Postări Recomandate

Podul are "trotuar" pentru pietoni, putem sa mergem pe trotuarul ala (din spatele primului gard/parapet) si sa punem lumanari chiar la locul accidentului.

 

@Dexter

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 78
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Podul are "trotuar" pentru pietoni, putem sa mergem pe trotuarul ala (din spatele primului gard/parapet) si sa punem lumanari chiar la locul accidentului.

 

@Dexter

Asa stiam si eu, ca are trotuar... Deci se pot lasa motoarele undeva, intr-o parcare si merge pe jos pana la locul accidentului, unde sa se puna lumanari. Important este sa fie cat mai multi motociclisti pe marginea podului, pentru ca maine este Sambata, frumos afara si multi soferi vor pleca din Bucuresti. Mai vizibili de atat nu cred ca se pot face motociclistii in trafic. Toata lumea cu castile la vedere...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mm,Nu promit nimic am ceva treaba dimineatza ,dar incerc sa ajung la 9:30 la IKEA ;)

 

haideti va rog sa stabilim daca este vorba de:

 

9.30 IKEA

 

sau

 

9.30 Mc'Donalds Otopeni (despre care am inteles ca ar fi varianta finala)

 

Meeting-ul aviatic ca meetingul aviatic, om ajunge toti acolo, dar ar fi aiurea sa ne alergam pe in DN1 pentru un moment solemn.

Editat de pretzeL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

haideti va rog sa stabilim daca este vorba de:

 

9.30 IKEA

 

sau

 

9.30 Mc'Donalds Otopeni (despre care am inteles ca ar fi varianta finala)

 

Meeting-ul aviatic ca meetingul aviatic, om ajunge toti acolo, dar ar fi aiurea sa ne alergam pe in DN1 pentru un moment solemn.

Pai hotarati-va!!!

Eu nu pot sa spun nimic, pentru ca trebuie sa vin sub acoperire.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

9.30 McD Otopeni are logica. Oprim si mergem direct pe pod.

 

La ikea ne strangem, mergem 3 km si oprim iar.

 

Eu vin oriunde oricum, daca altii au preferinte, sa se manifeste.

Editat de pretzeL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine si eu pot ajunge la Mc'D. la Otopeni, pentru ca am oricum treaba in directia aia... Daca va vad pe la Mc'D., la 09.30, ma voi opri si eu jumatate de ora.

 

Ideea e sa se vada ca e vorba de niste motociclisti, nu de niste oameni care se plimba aiurea pe pod... Nu ar fi rau sa fie si 2-3 motoare oprite pe acolo... Prea putin ma intereseaza "blocatii" in trafic, care vor intarzia la plecarea in vacanta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vin si eu. La iKea era bine de facut adunare si mers in grup mare pana la locul accidentului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vin si eu. La iKea era bine de facut adunare si mers in grup mare pana la locul accidentului.

Da, e si asta o idee buna, cu IKEA. Cred ca ar trebui unit Topicul asta cu cel de la Accidente, poate se ia o hotarare.

Baiatul asta chiar a murit nevinovat si asa ceva i se putea intampla oricaruia dintre noi.

Editat de --=HD=--
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da e si asta o idee buna, cu IKEA. Cred ca ar trebui unit Topicul asta cu cel de la Accidente, poate se ia o hotarare.

Baiatul asta chiar a murit nevinovat si asa ceva i se putea intampla oricaruia dintre noi.

confirm...DAr daca ne vedem la Ikea, ne vedem la ora 9?

 

 

Mesaj completat

9.30 McD Otopeni are logica. Oprim si mergem direct pe pod.

 

La ikea ne strangem, mergem 3 km si oprim iar.

 

Eu vin oriunde oricum, daca altii au preferinte, sa se manifeste.

 

 

Si mie mi se pare mai logic sa ne vedem cu totii la 9.30 direct la locul faptei.

Acum, fiecare cum considera, insa ar fi bine daca am lua o hotarare in vederea intalnirii mai repede.

 

Si cel mai bine ar fi asa: cine vrea sa vina la ikea, la 9 sa fie acolo, cine vrea sa vina la otp direct, sa fie acolo la 9.30

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da fratilor, de ce trebuie sa vorbim 20 pagini sa alegem o ora si un loc?

 

RAMANE ORA 9 LA IKEA. Facem un mare grup si mergem cu bun simt pana la destinatie. Frumos ar fi sa vina cat mai multi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da fratilor, de ce trebuie sa vorbim 20 pagini sa alegem o ora si un loc?

 

RAMANE ORA 9 LA IKEA. Facem un mare grup si mergem cu bun simt pana la destinatie. Frumos ar fi sa vina cat mai multi.

 

 

Confirm, votat, la 9 sunt la ikea!

 

Din pacate am scuter, insa ma simt solidar fata de ceilalti participanti la trafic pe 2 roti.De aceea particip.

 

Viteza mea este de 55-60 km/h.Sper sa nu deranjez pe nimeni cu prezenta mea in grup.

 

 

cya there

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da fratilor, de ce trebuie sa vorbim 20 pagini sa alegem o ora si un loc?

 

RAMANE ORA 9 LA IKEA. Facem un mare grup si mergem cu bun simt pana la destinatie. Frumos ar fi sa vina cat mai multi.

 

 

O sa fiu si eu la IKEA LA 9 .Nu o mai balacariti cu locatia si ora ca asa nu mai intelege nimeni nimic !

 

Bine ar fi sa ne strangem cat mai multe motoare,sa vedem si noi solidaritatea vestitlor bikeri de bucuresti.Salut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca ma prezint si eu....desi nu cunosc pe nimeni!

nici eu nu stiu pe nimeni, am scuter...insa vin

 

suntem posesori de 2roti motorizate...prin asta ne deosebim de restul, si trebuie sa ne sprijinim intre noi....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt unul din aia care o sa opresc motoru' pe pod, poate sa vina si armata ca de acolo nu ma misc....

Zici ca ai probleme la motor, iar eu opresc sa vad daca ai pana, ca am ceva scule si manete de kawa si spray de pana la mine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este foarte posibil ca 10 mobre sa aiba probleme si sa se opresca, cu avariile puse, 5 min, pe TOATE cele 3 benzi de pe pod. Zic si eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...