Sari la conținut

PROGRAM IMTRUNIRI MOTO 2011


sethcj
 Share

Postări Recomandate

Ba face SETH-ul intrunirea numai ca s-au hotarat unii sa nu scrie de noi ca asa e mai bine.

 

La noi lucrurile stau ca si pana acum , adica nu chiar.

 

Surpriza o sa vina pe drum.

 

O iarna fara zapada si cu 25 de grade va dorim.

 

SETH MC

 

 

probabil se mai completeaza pe parcurs.

 

poate nu au baietii toate confirmarile.

 

la Cluj nu face Seth intalnirea? Sau e separat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PROGRAMUL ÎNTRUNIRILOR MOTO DIN 2011

Calendar emis de

UNIUNEA CLUBURILOR DE MOTOCICLISM DIN ROMĂNIA

 

1. 18-20 februarie, Hațeg (Road Patrol)

2. 20-22 mai, Homorod (Independent Eagle Club)

3. 27-29 mai, Cluj-Napoca (Transilvania Bikers MC)

4. 3-5 iunie, Turnu Severin-BaloteÂşti (Moto Sapiens)

5. 10-12 iunie, CătruÂşa (Flagelum Day Club)

6. 17-19 iunie, TimiÂşoara (Road Patrol Club)

7. 24-26 iunie, Târgu MureÂş (Plum Brandy Club)

8. 1-3 iulie, Târgu Secuiesc (Free Frogs Riders Club)

9. 8-10 iulie, ReÂşița-ArÂşița Neagră (Trust MC)

10. 15-17 iulie, Gheorgheni (Blues Riders MC)

11. 29-31 iulie, Predeal (East European Motor Show)

12. 5-7 august, Covasna, PlăieÂşii de Jos (KMB Motors)

13. 12-14 august, Odorheiu secuiesc (Daimler MC)

14. 19-21 august, Miercurea Ciuc – Frumoasa Flagelum Day Club)

15. 26-28 august, Zalău (MMC Zalău)

16. 9-11 septembrie, Cernat (Cetatea Ica)

 

PROGRAMUL ÎNTRUNIRILOR MOTO DIN 2011

Calendar emis de

UNIUNEA CLUBURILOR DE MOTOCICLISM DIN ROMĂNIA

 

1. 18-20 februarie, Hațeg (Road Patrol)

2. 20-22 mai, Homorod (Independent Eagle Club)

3. 27-29 mai, Cluj-Napoca (Transilvania Bikers MC)

4. 3-5 iunie, Turnu Severin-BaloteÂşti (Moto Sapiens)

5. 10-12 iunie, CătruÂşa (Flagelum Day Club)

6. 17-19 iunie, TimiÂşoara (Road Patrol Club)

7. 24-26 iunie, Târgu MureÂş (Plum Brandy Club)

8. 1-3 iulie, Târgu Secuiesc (Free Frogs Riders Club)

9. 8-10 iulie, ReÂşița-ArÂşița Neagră (Trust MC)

10. 15-17 iulie, Gheorgheni (Blues Riders MC)

11. 29-31 iulie, Predeal (East European Motor Show)

12. 5-7 august, Covasna, PlăieÂşii de Jos (KMB Motors)

13. 12-14 august, Odorheiu secuiesc (Daimler MC)

14. 19-21 august, Miercurea Ciuc – Frumoasa Flagelum Day Club)

15. 26-28 august, Zalău (MMC Zalău)

16. 9-11 septembrie, Cernat (Cetatea Ica)

 

Salut. Sunt PanChoppR, President Plum Brandy Bikers MC, SZMĂ First 4 C. Scriu in numele clubului meu si in numele cluburilor respectate, de tip MC din judetul Mures, Hargita si Covasna, totodata ca membru fondator al SZMĂ, Federatia MC din cele trei judete. Consider greselile din textul de mai sus un DISRESPECT total fata de cluburile noastre! Habar n-am, ce fel de „uniune” sunteti voi, daca nu sunteti capabili nici de a scrie corect numele MC-urilor din tara. Scriu de ultima data: Independent Eagles MC. Flagellum Dei MC. Plum Brandy Bikers MC. Rebel Wolves MC. Cluburile mentionate sunt cluburi de tip MC care au stil de viata MC, cu toate responsabilitatile, consecintele si relatiile lui, nu riding clubs si bullshit-uri de MMC sau brotherhood. Cluburi care nu tolereaza disrespectul sub nici o forma. Asteptam scuzele de rigoare!

 

P.s. clubul din Miercurea Ciuc este Rebel Wolves MC. Cel din Targu Secuiesc e Flagellum Dei MC. „Frumoasa Flagelum..” No comment.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba face SETH-ul intrunirea numai ca s-au hotarat unii sa nu scrie de noi ca asa e mai bine.

 

La noi lucrurile stau ca si pana acum , adica nu chiar.

 

Surpriza o sa vina pe drum.

 

O iarna fara zapada si cu 25 de grade va dorim.

 

SETH MC

 

Da cluburile tinere , cu potential , care fac ceva de calitate in tara asta , nu au dreptul sa fie in acesta lista initiala emisa de U.c.m.r.

 

Credeti ca daca incercati sa ne ,, inlaturati '' din aceasta lista , desi noi am fost si ne-am anuntat , nu vom face intrunirile ?

Credeti ca intruniri ca cele de la Constanta ( Sea Wolfs ) - Buzau ( Mousaios ) - Ploiesti ( Heavi Riders ) , care nici macar nu ii intereseaza de UCMR , nu au cumva unele dintre cele mai tari intalniri din Romania in momentul de fata ???

Si credeti ca in urmatori 5 ani , nu vor venii din spate alte multe cluburi noi , cu mare potential , care vor putea face mai mult ??? ..........si ce veti face ??? la fel va ve-ti apara , in loc sa ajutati dezvoltare fenomenului moto in Romania ???

 

Atunci , eu nu inteleg pt ce a fost format UCMR ??? , nu pt a pune cluburile fata in fata , si pt a ajuta dezvoltarea controlata a fenomenului moto in Romania ???

 

Daca va faceti o auto analiza , veti vedea ca am dreptate ..........

 

NU PURTAM PICA NIMANUI , ne spunem doar oful . In rest numai RESPECT

 

Clubul Moto FREE BIKERS din Hunedoara organizeaza ca si pana acuma :

FREE BIKERS WEEK 3 ___ 12 - 14 August 2011

in Hunedoara - sat Nandru .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Sunt PanChoppR, President Plum Brandy Bikers MC, SZMĂ First 4 C. Scriu in numele clubului meu si in numele cluburilor respectate, de tip MC din judetul Mures, Hargita si Covasna, totodata ca membru fondator al SZMĂ, Federatia MC din cele trei judete. Consider greselile din textul de mai sus un DISRESPECT total fata de cluburile noastre! Habar n-am, ce fel de „uniune” sunteti voi, daca nu sunteti capabili nici de a scrie corect numele MC-urilor din tara. Scriu de ultima data: Independent Eagles MC. Flagellum Dei MC. Plum Brandy Bikers MC. Rebel Wolves MC. Cluburile mentionate sunt cluburi de tip MC care au stil de viata MC, cu toate responsabilitatile, consecintele si relatiile lui, nu riding clubs si bullshit-uri de MMC sau brotherhood. Cluburi care nu tolereaza disrespectul sub nici o forma. Asteptam scuzele de rigoare!

 

P.s. clubul din Miercurea Ciuc este Rebel Wolves MC. Cel din Targu Secuiesc e Flagellum Dei MC. „Frumoasa Flagelum..” No comment.

 

 

 

 

Pfff ce de MC uri respectate.Asa ne-am facut si noi o gasca,nici nu va fi MC poate niciodata,dar desigur cu aprox aceleasi tipuri de motoare,clar peste 600 de cmc ,tidem toti spre harley,niste chestii si am fost luati la intrebari de prietenii din zona,asta dupa un timp. Ne-au intrebat ei de acte si de alea,in fine.Dupa cum multi stiu eu am alta conceptie despre stilul asta de viata si nu ma integrez in categoria MC cu tot felul de plastice si enduro uri,poate si cate un scuter,care merg la sedinte UCMR si de alea,poate si platesc ceva cotizatie,aaaaaa,si m-am lovit de president cu un motor custom de mori,vesta si de alea dar el in afara de csardas nu prea stia si cand l-am intrebat daca ii place drifteru tovarasului meu nu prea stia despre ce e vb sau alt president cu barba,piele dar el de fapt cu intrunirile mai greu.

Am urmarit si site ul vostru si m-am asteptat la ceva mai greu.Oricum cine e in breasla stie de macar 3-4 ani ca se termina astea si deja sunt probleme dar eu is curios cum o sa decurga lucrurile cand intra mai intra macar un club greu.

Acuma cluburile MC or sa reziste ca ei fac actiuni de genu mosul pe doau roti,stop accidente si alte magarii de genu.Bikerii pe care ii stiam eu din copilarie is altcumva,cu motoare modif.,chefuri,betii si fara castisi si veste reflectorizante.cacao uri.Tre sa fie si din astia!

Fiind din Zalau,nu prea am treaba cu MMC ul ca si ei fac din astea,dar sa stii ca fac o intrunire destul de ok,cu preturi bune si trupe chiar f mari!

De SETH sa nici nu vb. ca deocamdata au facut intruniri de zile mari!

Si la BLUES RIDERS e atmosfera aia faina!

App. Ce e SZMO? Pt ce?

Oricum e f tare sa faci parte dintr-un MC dar putini am intalnit inca care chiar o fac asa cum trebuie!

 

 

CSAKY

WHEELS OF FIRE

CHOPPER GANG

 

acte nu avem,dar numele si coluor ul sunt rezervate!Si cineva dintr-un MC mare a incercat ceva cu un briceag dar continuarea nu v-o spun!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pfff ce de MC uri respectate.Asa ne-am facut si noi o gasca,nici nu va fi MC poate niciodata,dar desigur cu aprox aceleasi tipuri de motoare,clar peste 600 de cmc ,tidem toti spre harley,niste chestii si am fost luati la intrebari de prietenii din zona,asta dupa un timp. Ne-au intrebat ei de acte si de alea,in fine.Dupa cum multi stiu eu am alta conceptie despre stilul asta de viata si nu ma integrez in categoria MC cu tot felul de plastice si enduro uri,poate si cate un scuter,care merg la sedinte UCMR si de alea,poate si platesc ceva cotizatie,aaaaaa,si m-am lovit de president cu un motor custom de mori,vesta si de alea dar el in afara de csardas nu prea stia si cand l-am intrebat daca ii place drifteru tovarasului meu nu prea stia despre ce e vb sau alt president cu barba,piele dar el de fapt cu intrunirile mai greu.

Am urmarit si site ul vostru si m-am asteptat la ceva mai greu.Oricum cine e in breasla stie de macar 3-4 ani ca se termina astea si deja sunt probleme dar eu is curios cum o sa decurga lucrurile cand intra mai intra macar un club greu.

Acuma cluburile MC or sa reziste ca ei fac actiuni de genu mosul pe doau roti,stop accidente si alte magarii de genu.Bikerii pe care ii stiam eu din copilarie is altcumva,cu motoare modif.,chefuri,betii si fara castisi si veste reflectorizante.cacao uri.Tre sa fie si din astia!

Fiind din Zalau,nu prea am treaba cu MMC ul ca si ei fac din astea,dar sa stii ca fac o intrunire destul de ok,cu preturi bune si trupe chiar f mari!

De SETH sa nici nu vb. ca deocamdata au facut intruniri de zile mari!

Si la BLUES RIDERS e atmosfera aia faina!

App. Ce e SZMO? Pt ce?

Oricum e f tare sa faci parte dintr-un MC dar putini am intalnit inca care chiar o fac asa cum trebuie!

 

 

CSAKY

WHEELS OF FIRE

CHOPPER GANG

 

acte nu avem,dar numele si coluor ul sunt rezervate!Si cineva dintr-un MC mare a incercat ceva cu un briceag dar continuarea nu v-o spun!

 

 

Salut! Nu prea inteleg cuvintele tale. Sunt cluburi in tara, care habar n-au ce inseamna un MC si sunt care stiu despre ce este vorba. Cluburile mentionate mai sus chiar stiu, crede ma. Nu suntem membrii UCMR-ului, si nu vom fi niciodata. Ar trebui sa te legi de cluburile clown, nu de cei care incearca sa faca ceva in tara asta. Evident, la nivel underground, despre care marea majoritate nu stie nimic. Iar daca te intrebi ce e SZMĂ si pentru ce este, e clar ca nu stii multe despre chestiile MC din tara.

 

p.s.1: ca MMC nu despre clubul din Zalau am vorbit, nu cunosc pe baieti, ci despre definire ca club, echivalentul RC-ului.

p.s.2: activitatea unui club nu inseamna neaparat organizarea intrunirilor, toy run-urilor, etc. Sunt si lucruri mai importante.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Nu prea inteleg cuvintele tale. Sunt cluburi in tara, care habar n-au ce inseamna un MC si sunt care stiu despre ce este vorba. Cluburile mentionate mai sus chiar stiu, crede ma. Nu suntem membrii UCMR-ului, si nu vom fi niciodata. Ar trebui sa te legi de cluburile clown, nu de cei care incearca sa faca ceva in tara asta. Evident, la nivel underground, despre care marea majoritate nu stie nimic. Iar daca te intrebi ce e SZMĂ si pentru ce este, e clar ca nu stii multe despre chestiile MC din tara.

 

p.s.1: ca MMC nu despre clubul din Zalau am vorbit, nu cunosc pe baieti, ci despre definire ca club, echivalentul RC-ului.

p.s.2: activitatea unui club nu inseamna neaparat organizarea intrunirilor, toy run-urilor, etc. Sunt si lucruri mai importante.

 

 

 

N-am eu treaba dar parerea mea ca un club cu aprox 1-2 ani vechime deja sa fie MC,de cei de la Flagellum,de voi si ceva de Independent am auzit,dar nu stiu,am vazut ca si Chopper Academy is MC deja si totusi ei au miscat una alta si am o simpatie mare pt. ei,se apropie de normele unui MC,dar parerea mea ca daca ne vede un MC de ala adevarat o sa ne considere niste clovni.

Eu oricum doresc succes tuturor cluburilor mai vechi sau mai noi si sa vedem ce va urma.Reiau inca odata serialul SONS,poate se leaga una alta de mine si invat cum sa obtin simpatia locuitorilor din zona,femeilor,fucking militienilor,he,he,am glumit ca oricum ma stiu sipana la urma,nu tre sa ma indrageasca,tre sa ma respecte!BAFTA!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pannoniachopper, o sectiune in limba Romana a siteului www.pbbmc.ro unde sa vada si lumea cu ce se ocupa clubul vostru ?

 

"nu riding clubs si bullshit-uri de MMC sau brotherhood" daca ai pretentia sa fii respctat zic si eu ca nu ar trebuii sa jignesti rc-urile ...

 

 

asta e topicul pt intrunirile din 2010, hai sa il lasam asa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O mica corectura la ce zicea Achimoto...cred ca s-a bulversat din cauza programului "sarac" in intruniri al celor din "Uniune" :angryfire: ;)

Este vorba de Free Bikers week 4

 

 

 

Asta conteaza mult mai putin,avand in vedere amploarea acestui festival moto...e unul dintre locurile unde motociclistii chiar vin si asta se demonstreaza de la an la an.

Numai bine tuturor si sa ne vedem sanatosi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da bre.se pare ca unii pe aici sunt MEGA MOTOCICLISTI,cu vise de hell's angels sau banditos.sa fim seriosi.am vazut mai sus ca cineva afirma ca ar fi super biker si altii nu au abar ce e aia o intrunire si degeaba o face.la noi sunt intruniri cu caracter de tovarasie si distractie.nu am am auzit sau vazut sa fie undeva in romania o "adunatura de baicari"care fac trafic de droguri,prostituate trag cu pistoalele ca haiducii eheeee.in ultima vreme aud destul de des gluma asta si ma distrez enorm.daca exista vreunul atat gangsta biker certat cu legea pe criteriu penal,cu condamnari sau alte alea avand specific de outlaw biker il rog sa ne prezinte si noua cazierul.

Mesaj completat

culmea ca intrunirile despre care s-a vorbit cel mai mult si au fost cele mai laudate pe anul pentru desfasurarea lor nu sunt in programul de intruniri.ce tare! :angryfire:

Editat de Pogobz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

culmea ca intrunirile despre care s-a vorbit cel mai mult si au fost cele mai laudate pe anul pentru desfasurarea lor nu sunt in programul de intruniri.ce tare! :angryfire:

 

Exact cum spui .... unde sunt intalnirile de la Cluj , Buzau , Ploiesti , Bucovina , Bacau , Constanta , etc ..........................pacat ca se face asta !!!

.......se incearca un fel de monopol pe festivaluri ...dar se pare ca mai rau iasa .

 

 

in rest ......numai RESPECT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exact cum spui .... unde sunt intalnirile de la Cluj , Buzau , Ploiesti , Bucovina , Bacau , Constanta , etc ..........................pacat ca se face asta !!!

.......se incearca un fel de monopol pe festivaluri ...dar se pare ca mai rau iasa .

 

 

in rest ......numai RESPECT

 

 

Ce am inteles si auzit este faptul ca,cluburile are fac parte din UCMR au intaietate atunci cand se face programul....si dupa toate astea,cine mai are loc,este afisat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce am inteles si auzit este faptul ca,cluburile are fac parte din UCMR au intaietate atunci cand se face programul....si dupa toate astea,cine mai are loc,este afisat...

 

 

loc este pentru toata lumea, ideea e ca astia cu UCMR-ul ar vrea sa nu mai faca nimeni intrunire in acelasi week-end cu ei...probabil se tem de concurenta...sau ce, daca se anunta DOAR acele intruniri, credeti ca nu se va afla si despre celelalte? Credeti ca vor ramane in anonimat? Neahhh...NU va fi asa. Lumea va alege unde sa mearga, nu se poate pune monopol pe intruniri, si nu se poate interzice vreo intrunire. Lumea va alege unde sa mearga :angryfire:

Editat de shackalu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

loc este pentru toata lumea, ideea e ca astia cu UCMR-ul ar vrea sa nu mai faca nimeni intrunire in acelasi week-end cu ei...probabil se tem de concurenta...sau ce, daca se anunta DOAR acele intruniri, credeti ca nu se va afla si despre celelalte? Credeti ca vor ramane in anonimat? Neahhh...NU va fi asa. Lumea va alege unde sa mearga, nu se poate pune monopol pe intruniri, si nu se poate interzice vreo intrunire. Lumea va alege unde sa mearga :angryfire:

 

 

 

Acum vorbim vorbe.......faptele or sa conteze indiferent cine si ce vrea....asa ca astept cu interes TOATE festivalele moto,ca sa avem din ce sa alegem,ca din pacate nu pot sa ma duc la toate..

Mult respect!!

Editat de tuning
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

loc este pentru toata lumea, ideea e ca astia cu UCMR-ul ar vrea sa nu mai faca nimeni intrunire in acelasi week-end cu ei...probabil se tem de concurenta...sau ce, daca se anunta DOAR acele intruniri, credeti ca nu se va afla si despre celelalte? Credeti ca vor ramane in anonimat? Neahhh...NU va fi asa. Lumea va alege unde sa mearga, nu se poate pune monopol pe intruniri, si nu se poate interzice vreo intrunire. Lumea va alege unde sa mearga ;)

 

:angryfire: sa fi sigur ca acele intruniri care au fost apreciate, vor fi apreciate/cautate si anu urmator..... indiferent daca vor fi sau nu anuntate..... daca 10 intruniri vor avea loc in aceasi zi, dar in locatii diferite, omu va alege si va merge acolo unde s-a simtit bine sau unde spera ca se va simti bine..... nu-l poate obliga nimeni, nici-o asociatie, sa mearga acolo unde nu doreste.

 

Certuri d-astea s-au intamplat si in domeniul auto si acolo s-a cam stricat treaba, sa speram ca nu se va intampla si aici acelasi lucru....

 

Anu care vine sa speram ca ne va aduce foarte multe intruniri... multa bafta organizatorilor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Daca eu am spus ceva,nea mderatorul a si sters,asa ca?!!!!

In legatura cu intrunirea de la RASNOV,este vorba.

Da se pare ca si eu am avut cate ceva de spus si postul meu s`a evaporat din senin pe acest topic ,asa se intampla cu adevarul din pacate doare si se pare ca pe unii ii deranjeaza .....si acum stau si ma intreb de ce mai e asta un forum public daca se sterg posturile atata timp cat am avut un limbaj adecvat,nu am facut reclama...etc si mi`am spus doar parerea ?

Editat de smok3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Da se pare ca si eu am avut cate ceva de spus si postul meu s`a evaporat din senin pe acest topic ,asa se intampla cu adevarul din pacate doare si se pare ca pe unii ii deranjeaza .....si acum stau si ma intreb de ce mai e asta un forum public daca se sterg posturile atata timp cat am avut un limbaj adecvat,nu am facut reclama...etc si mi`am spus doar parerea ?

 

"Bikes on ice" cand apare cu detalii? că numai mâine nu-i poimăine adică mai e o lună doar...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pannoniachopper, o sectiune in limba Romana a siteului www.pbbmc.ro unde sa vada si lumea cu ce se ocupa clubul vostru ?

 

"nu riding clubs si bullshit-uri de MMC sau brotherhood" daca ai pretentia sa fii respctat zic si eu ca nu ar trebuii sa jignesti rc-urile ...

asta e topicul pt intrunirile din 2010, hai sa il lasam asa!

hai sa fie 2011 :cheers:

 

loc este pentru toata lumea, ideea e ca astia cu UCMR-ul ar vrea sa nu mai faca nimeni intrunire in acelasi week-end cu ei...probabil se tem de concurenta...sau ce, daca se anunta DOAR acele intruniri, credeti ca nu se va afla si despre celelalte? Credeti ca vor ramane in anonimat? Neahhh...NU va fi asa. Lumea va alege unde sa mearga, nu se poate pune monopol pe intruniri, si nu se poate interzice vreo intrunire. Lumea va alege unde sa mearga :lol:

Exact! De ce atata panica si umflat in pene. Cine are reputatie si traditie, nu are nevoie de multa reclama, si nu vad de ce si-ar face griji.

 

:D sa fi sigur ca acele intruniri care au fost apreciate, vor fi apreciate/cautate si anu urmator..... indiferent daca vor fi sau nu anuntate..... daca 10 intruniri vor avea loc in aceasi zi, dar in locatii diferite, omu va alege si va merge acolo unde s-a simtit bine sau unde spera ca se va simti bine..... nu-l poate obliga nimeni, nici-o asociatie, sa mearga acolo unde nu doreste.

 

Certuri d-astea s-au intamplat si in domeniul auto si acolo s-a cam stricat treaba, sa speram ca nu se va intampla si aici acelasi lucru....

Anu care vine sa speram ca ne va aduce foarte multe intruniri... multa bafta organizatorilor

Cred ca acum ceva timp cand erau 10 motociclisti intr-un judet erau toti ca niste prieteni, indiferent de motocicleta, sau ca erau din constanta sau arad, acum pe masura ce ne inmultim, apar caste, clasificari, categorii, motociclisti prosti, inteligenti, cu motor sub 600, intre 600-1000, peste 1000, de categorii nici nu mai zic... pentru ce?

Eu am fost prima data la o intrunire moto, pe vremea cand nu aveam si nici nu visam motocicleta (MotoRock, organizat de SilverPistons, Ploiesti 2006, parca), si tocmai asta mi s-a parut frumos, ca stateau motociclete "cu 300 in bord" (ca atat pricepeam atunci) langa motociclete cu 300kg de crom, alaturi, iar proprietarii beau impreuna bere, fara rautati fara umflat in pene. Cel putin asa mi s-a parut atunci, acum ori s-a schimbat un pic treaba, ori nu am vazut atunci, dar nu mai e chiar asa "prietenoasa" atmosfera. Din moment ce insccriptiile de pe gecile unora provoaca reactii dverse la altii cu alte geci, deja nu cred ca ne miscam in directia care trebuie.

 

Oi fi eu mic, prost si utopic, dar ceea ce am vazut la Ploiesti in 2006 a fost referinta, si nu e vorba de organizare (desi si aia a fost foarte buna) ci e vorba de atmosfera prietenoasa care era intre bikeri.

Editat de mettal86
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Rog domnii de la U.C.M.R sa ia in calcul ca anul trecut Seawolves M.C au organizat intrunirea fix in acelasi timp cu cei de la Bacau si am fost surprins sa vad cum multi colegi motociclisti au venit la Constanta din Bacau lucru care trebuie sa dea de gandit .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai omis intrunirea organizata de heavy riders ploiesti

 

Pai cand e? Ca nu am vazut nici un anunt nici aici nici pe site-ul Heavy Riders.

 

Asa nu e trecut nici Bacaul desi sunt sigur ca organizeaza ceva dar nu am cum sa ghicesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...