Sari la conținut

apriliacluj

Moderatori
  • Număr conținut

    24.561
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de apriliacluj

  1. nu stiu ce plm de sursa e, dar sa nu stii sa scrii corect numele pilotului e de cacao monumental jaleeee MaveriC vs MaveriCK, ai di plm....
  2. neatzaaaaa! intai sa supravietuim! vineri, 2x13, grija mare!!!!
  3. posibil toti 3 plus Agius pt KTM, si Guevara pt Yamaha, si ei sunt in tratative
  4. la KTM e Alex si Diggia la VR46 e Aldeguer, si as zice, Printisoru' sau Bulega la Honda va fi Quarta plus Zarco si Diogo Moreira Yamaha cu Toprak si JMartin si Ogura Mir la Grisine parca si deja mai bine trei sfert din tabel e completat
  5. neatzaaa! da da, de maine bagam km multi, tot weekendul! pana atunci insa, #rezist#
  6. Neatzaaa De la 3 dimineata is satul... Mai am vreo 200 km
  7. ce e un piron? locul unde moldovenii asteapta trenul....
  8. Marco BezzecchiAprilia1:53.9 Raúl FernándezAprilia1:53.9 Fermín AldeguerDucati1:54.0 Toprak RazgatlıoğluYamaha1:54.2–1:54.3 Pedro AcostaKTM1:54.3 Marc MárquezDucati1:54.4–1:54.5 din scurgerile de stiri de canal, radio erevan, etc asta cu Toprak chiar ar fi bomba
  9. ar trebui pus sambata, cum era pana in 2015.... plm ce vremuri, golden era haida-diiiiii!
  10. Neatzaaa Da da, mare greatzaa!
  11. In afara de munca, orice taie greatza :))
  12. Neatza si pofta mare, si la mancare, si la bautura!!
  13. Plm.... Atunci nu regret nimic... Hai noroc, si sa mai bem un paharel!!
  14. Neatzaaaa! Zarea cu gheatzaa taie greatzaa!
  15. spor! vezi, sa-ti mai ramana timp si pt un spritz!
  16. Neatzaaaa! Weeneri, diiii!!
  17. cred ca se referea la debutul in teste a modelului 850 ____________________ interesant ti-a facut ceva?, iti datoreaza bani?, ti-a fwutut gagica? si inclin sa cred ca el totusi, nu te uraste pe tine
  18. sa traiasca! si tarie in putz! si l-am notat in caiet cu niste spritzuri! ai di plm....., neatzaaaa!
×
×
  • Creează nouă...