Sari la conținut

apriliacluj

Moderatori
  • Număr conținut

    24.561
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de apriliacluj

  1. dispare cumva pana joi dupamasa....
  2. Neatza buna! Luni, spor si diiii!
  3. cu atatia psihologi sigur se descurca el cumva mai nou e plin de psihologi pe aici in MotoGP, e chiar la moda sa ai unul personal
  4. interesant... anul trecut pe vremea asta a avut podium, pole, etc anul asta inca wax!!
  5. Neatzaaa, 13, pffff _________________________ neatza! ati supravietuit dupa ziua de 13?
  6. asta nu prea cred eu la mers legal pe autostrada, cu Superb 4x4 (care e mai mare si mai greu decat un Passat) aceasi generatie consumam undeva la 6,6-6,8.... in fine, fiecare zice ce vrea si fiecare crede ce vrea, e forum si discutam
  7. https://www.louis.de/bike-database/honda-vt-750-c-c2-shadow/rc44/0856?back=viewMode%3Dgrid%26sort%3Dbest_match%26search_term%3Dhonda%20shadow%20vt%20750%26page%3D1%26q%3Dhonda%20shadow%20vt%20750&categoryKey=ROOT&ipp=48&page=1&sort=recommendation&viewMode=grid ______________ adica, 10w40, simplu 2.3l, cu filtru cu tot
  8. vorba unui prieten, nu-i bai ca consuma, sa mearga e important! benzina si diiiii!
  9. Neatzaaaa! Marti, grija mare, mai ales ca maine e si 13. Sa fim pregatiti!
  10. hai hai, spor! buna dimineata!
  11. Neatza buna, Plooo, plm
  12. Pt alea 2 puncte in plus???? Buei, esti prost? Iti risti sezonul, cariera pt 2 puncte amarate?? Pffff si plm Incep sa cred ca e mai prost decat JM, ca are IQ mai mic decat el.... Plm
  13. Merge la Yamaha cu nr1., se accidenteaza, ii injura si apoi in anul 2 castiga si cu ei titlul :)) Apoi poate sa mearga linistit la KTM sau Honda :)) Are deja o reteta buna, dovedita in timp! Stai linistit, dupa aia vine si pauza/ vacanta de vara, si altii au mai facut "remontada" de la 96 de puncte!
  14. Exact :)) Pusca si cureaua lata
×
×
  • Creează nouă...