Sari la conținut

apriliacluj

Moderatori
  • Număr conținut

    24.561
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de apriliacluj

  1. Neatzaaaa! Prosecco taie greatzaaaa!
  2. Clar, cu o floare inca nu se face primavara, ...si sa nu ne imbatam cu apa rece :))))
  3. deci, deocamdata Pecco e ultimul dintre chilotii Ducati...., ai de pwula lui.... (bine, pe Pirro nu-l punem la socoteala, el nu e chilot titular)
  4. azi maine e martie... cucu cucu, hai in pauza de masa de la lucru!
  5. adaptor de la sds plus la sds max stie cineva unde gasesc? sau macar este? ....ca tot ce am vazut pe net, este de la sds max la sds plus....
  6. neatza! -6, brrrrr soare cu dinti!
  7. neatzaaa! da da, 2x13, grija mare!!
  8. e alegerea lui! putea sa se faca neurochirurg sau astronaut, nu??
  9. buna ziua, hai, pofta mare! all you can eat!
  10. hahahahaha, vad ca numa' balene si vapoare ai adus tura asta! (bine, in afara de acel s1000r) hai, spor si drumuri bune!
  11. deci, este topic pt sectiunea de Legislatie, inmatriculari, acte, RAR.... si pe tine te-am notat in caiet cu o bere
  12. neatzaaaaa! marti, diiiii!
  13. Neatza, Hai, o saptamana cu spor!!
  14. Este topic 2026. Pe asta il punem la naftalina
  15. Toprak surpriza neplacuta dpmdv... Ma gandeam ca prinde si el un loc 10...12..., n-a fost sa fie...
  16. neatzaaaa! daa, mai lucram un pic, apoi sa inceapa distractia!!
  17. cam asa, nu prea am mai avut ierni serioase.... bine ca nu l-ai vandut
  18. misto scula! pffff, da' mare-i zapada!!
×
×
  • Creează nouă...