Sari la conținut

apriliacluj

Moderatori
  • Număr conținut

    24.561
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de apriliacluj

  1. pe cifre si calcule: anul trecut cand erau pe aceasi mobra, MM a terminat sezonul cu 220 de puncte in fata lui Alex acum deja sunt 180 de puncte si inca mai sunt !!6!! etape de disputat! do the math
  2. si Diggia ce? e vorba sa fie el campeon?? hahahaha el e acolo la umplutura atat am zis ca pe cea mai buna mobra e usor sa iei titlul. punct
  3. buna ziua si pofta mare! all you can eat! ____________ Neatzaaaa Weekend, diiiii
  4. si cu asta basta, case closed.... _______________ PS. asa ca si observatie, fwutu-le muma'n cwur politistilor care se ocupa cu asa gainarii, plm! n-ar avea noroc!
  5. pffff, iarasi nu esti atent.... ce sa modifici?? am mutat eu topicul la sectiunea potrivita deja! ___________ PS. si nu mai deschide topicuri degeaba! atentie si concentrare! da??
  6. morgen! azi, ase ni, mai light....
  7. Gabi, fii mai atent pe viitor, unde deschizi topicuri... service si intretinere curenta e locul potrivit! de data asta te iert, dar te-am notat in caiet cu o bere
  8. ajunge cea de 45 daca nu intra, o largesti la 46 cu flexul
  9. neatzaaaaa! lunea amplifica greatza!
  10. Mda...., nasol.... Neatzaaa si diiii!
  11. neatzaaaa! la 3.14zda oii am scapat de vineri 13..... pffff
  12. ca ar fi fost prea abrupta rampa de urcare/panta de coborare este peste trecere la nivel, sa evite barierele
  13. @Lup69: fair enough! 5 vs 5 let's give a shot!!
  14. incet ma pornesc catre DDMan sa iau un lacat... e facut deja topicul de Misano!
  15. atunci neaparat sa-ti cumperi un Dictador Orlinski de asta, merita toti banii fiecare inghititura!! https://dictador.com/product/dictador-x-richard-orlinski-5-decades-model-ro-hand-painted/
  16. doar pesimistul zice ca mai rau de atat nu se poate... io-s optimist, deci sigur se mai poate!!
×
×
  • Creează nouă...