Sari la conținut

apriliacluj

Moderatori
  • Număr conținut

    24.561
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de apriliacluj

  1. Parerea mea de amator, ca Piastri nu trebuia penalizat, mai mult Antonelli era de vina dpmdv..., dar na, sunt oameni angajati, platiti pt treaba asta, sa ia decizii
  2. Neatzaaaaa Luni, diiiiii! PS. Si mie mi-a sosit vaccinul antigripal, dar s-a spart, plm.... L-am pus jos, cu grija, cu atentie. Si la cateva secunde a venit o stafie si l-a rasturnat, s-a spart, chiar nu inteleg cum plm s-a intamplat...fmm de treaba!
  3. A fost tare misto cursa de F1 Dar este topic dedicat, asa ca nu mai poluam aici
  4. Sa nu se suprapuna cursa de MotoGP cu F1 ma gandesc Au mai fost cazuri de astea
  5. Ziua buna, Gata cu distractia....., ne pregatim pt ziua de luni, de munca....
  6. Neatzaaaa! DonPapa taie greatzaa! LMA sarbatoritelor/ sarbatoritilor!!
  7. Neatzaaaa! Mi-ai luat vorbele din gura :))))
  8. Neatzaaaa Joi, hai, incaunpic, #hastagrezist#!
  9. Gata, la ora 8 sunt la DDMan sa cumpar cel mai mare lacat!
  10. Neatza! Luni, incepem! Ultimele 2 luni din anul asta, spor si succes!
  11. Biaggi dpmdv era un chilot exceptional, cu 4 titluri la 250cc/ actualul Moto2, cu multe victorii in MotoGP Ghinionul lui a fost ca era contemporan cu Doohan, apoi Rossi Checa si Melandri erau si ei bunicei,cu victorii in MotoGP Toti astia cu multe clase peste Bulega, nu putem vorbi pe aceasi pagina despre ei, Bulega e un Logan, iar Biaggi un AMG! Pe Bulega l-as compara cu Karel Abraham...., dpdv al performantelor... . PS. Biaggi a fost de 3x vicecampion Motogp, de 3 ori a iesit pe locul 3, E in Hall of Fame al MotoGPului, e o legenda El si Pedrosa, sunt chilotii, care doar timeingului nefavorabil nu au reusit sa castige titlul in MotoGP
  12. Mneatzaaaaa! Zero barat greatzaaa!
  13. si aici unde e trasa???? trasa inseamna ceva trasat dpmdv! iar singura chestie trasata e pe fasia de asfalt, si delimitata de vopseaua de pe margine Si repet, era turul de incalzire, nu era sesiune de calificari!!
  14. tot povestim in lung si lat, sa mai treaca timpul, sa inceapa weekendul, sa curga berea si sa sfaraie gratarele comisarii au luat vreo decizie, se stie ceva in acest sens?
  15. diiiiii! hai, sa castige Oliveira, sa-i incheie frumos cariera in MotoGP de era la KTM sau Aprilia, hai, poate poate, dar la Yamaha chiar nici o sansa nu-i dau....
  16. Dpmdv cel care venea din spate poarta vina mai mare. E tur de incalzire, nu de calificare, nu are nici o legatura cu trasa ideala, gumata, toata lumea merge pe unde vrea sau apuca. Cum alti 3 l-au evitat, din timp, inseamna ca se putea. In fine, fapta-i consumata In alta ordine de idei, poate si aici ar trebui ca turul de incalzire sa se faca la fel ca la F1, toti pleaca frumos, in ordinea numerelor de pe tricou, cum au fost asezati pe grila, fara depasiri si alte exhibitii!!
  17. Neatzaaaaa! Vineri, freedom & karnaval! Diiiiii
×
×
  • Creează nouă...