Sari la conținut

dead_man_walking

Super Membru
  • Număr conținut

    5.401
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de dead_man_walking

  1. io am facut anu trecut bucureshti-sinaia-bucureshti cu ludixu, fiind inca limitat, cu 2 persoane pe el nu a avut nici cea mai mica problema deci vro 300 km, cu pauze mici de tot de o tzigara pe drum doar in sinaia am stat vreo ora juma inainte de intoarcere
  2. io is Joe B. mi-e lene sa ma loghez pe contul meu... faine poze! ne vedem la "FINISH LINE"! curand... later edit: io is DMW shi giorgica de acu inc-olo poate nu mai foloseshti contul meu fara sa ma intrebi :D
  3. normal ca venim!!! shi poate nu se mai baga unii ca musca-n lapte d=ampulea prin toate topicurile fara a avea nici o legatura cu ce se discuta!!!! nu se poate detalia ce inseamna concert rock???
  4. nea conserva strikes back!!! a plecat muza la mare??? ca-s cam rare relatarile in ultimile luni!!!
  5. e chiar asha de greu sa deschidetzi un topic in care sa datzi toate datele shi tre sa caut informatziile pe tot furmul bafta la organizare!!!
  6. e chiar asha de greu sa deschidetzi un topic in care sa datzi toate datele shi tre sa caut informatziile pe tot furmul bafta la organizare!!!
  7. e chiar asha de greu sa deschidetzi un topic in care sa datzi toate datele shi tre sa caut informatziile pe tot furmul bafta la organizare!!!
  8. bah cu petrecerea nu rezolvi recuperarea pagubelor!!! da shi pe la politzie!
  9. ba se aplica, da depinde de bunul simtz shi de educatzia celui care-l conduce!!!
  10. nu avetzi piatza de rushi pe acolo??? ar trebui sa fie unu cu piese moto, daca exista asha ceva!!!
  11. bine ca aveai doar 3 la ora azi pe deneu aveam 90 shi o vita ( era barbat da nu pot sa-i spun altfel) iese pe banda mea de pe margine la doar vro 20 de metri in fatza mea!! franez violent shi trec fara sa ma asigur ( nu am avut timp) pe linia de demarcatzie intre cele 2 bezi ca sa am loc!!! noroc ca nu venea nici o mashina pe banda a doua ca nu cred ca se sinchisea sa ma evite, deshi eram pe linia de demarcatzie
  12. s-a discutat shi rasdiscutat :burnout: daca scrie moped in talon nu ai probleme!!! e singuru punct la care s-a ajuns cat de cat la un consens!!! cat despre kymco, e o marca vanduta binishor shi in germania, dar calutzii aia de care spunea cineva mai sus sunt cam putzini raportat la capacitateaa cilindrica
  13. nu e facut sub marca louis shi asta conteaza, DID e un producator bun de kituri de lantz nu exista nici un accesoriu, doar lantzul shi 2 pinioane
  14. bah :crack: in loc sa venitzi la arc sau sa va plimbatzi , o frecatzi pe net cine dracu are chef sa citeasca atatea pagini de discutzii "interesante" poate face cineva un rezumat
  15. era performantza deosebita daca era facut cu un scuter de 50 cmc un scuter de 250 cmc are o viteza de croaziera acceptabila pentru a face deplasari lungi!!! oricum, frumoasa tura
  16. noi mergem la arc pentru alte motive!!! nu-mi aduc aminte sa te fi vazut pe acolo
  17. de vulcan sa intrebi in topicul dedicat aici la chopperishti!!! mie imi place honda mea shi nu am de gand sa o schimb prea curand!!! 4 viteze lungiiiiiii se comporta bine la drum!!! consum foarte bun ( 4 afara 5 in orash) atingi cam repede cu scaritzele asfaltul in curbe da e bine ca nu rishti sa te inclini mai mult decat permite cauciucul
  18. vrea s-o puna de nishte scutiri de taxe shi impozite te mai mira ceva la shtirile noastre?
  19. nici nu aveam de gand poate-l inchide cineva!!!
×
×
  • Creează nouă...