Sari la conținut

dead_man_walking

Super Membru
  • Număr conținut

    5.401
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de dead_man_walking

  1. da tot munca lui o sa fie admirata!!! superba ideea!!!
  2. drakule, da ce are motoru tau???
  3. escane, asta o fost unul din motivele oficiale insa alea neoficiale conteaza!!! it's all about money!!! :banana:
  4. tu ai devenit melancolic de cand pleci in jermanica shi reinvii topicuri moarte de demult
  5. ce modificari trebuie sa aiba un motor pentru a fi incadrat la categoria CHOPPER pentru a putea fi trimis shi pus pe site???
  6. basty, ai putea sa-i faci o oferta de un chopper la banii ashtia shi poate chiar o accepta
  7. baga un ochi aici: /index.php?...ndpost&p=264826 au aflat deja
  8. au aflat shi altzii ce pot romanii!!! am pus pe http://www.clubchopper.com un link catre pagina ta
  9. bah ce nu-i suport eu p-ashtia care dau mass message!!! off topic: vorbim in etrusco
  10. venim la tine sa facem un tunning shi sa-i punem butonul ala!!!
  11. superba!!! respect pentru munca depusa shi pentru imaginatzie!!!
  12. moldoviene, da nu exista beutura la ieshi de vii sa ne bei noua alcoalele!!! :banana: io vin pe 2 rotzi
  13. NA MAH CA AZI AM FOST DAT AFARA DE LA JOB, ACU ASH VENI d: DA CU CE BANI
  14. fiecare cu gusturile lui!!! shtiam cine a facut chopperul dar in materie de tobe de eshapament, gusturile mele difera de ale lui!!! shi am spus "ceva in genul asta"
  15. ceva in genul asta cu modificari la toba, in principal
  16. daca-l intretzii cum trebe shi nu bagi mana prea tare in gaz tzine multzi kilometri vio, sa-l stapaneshti sanatos!!! can facem liniutze ca axa s-a dat la fund, ii e frica!!!
  17. exista o rugaminte in topicul din susul paginii --- PENTRU NOU VENITI PE ACEST FORUM informatii despre grupul chopperistilor --- care recomanda acest lucru
  18. axo, cand facem o liniutza?? sa-l stapaneshti sanatos
  19. dead_man_walking

    Salut!

    ar trebui sa-tzi apara in dreapta pozei nishte linkuri care sa te redirectzioneze catre alte siteuri!!!! sau uite adresele care ar trebui sa apara in dreapta pozei: http://www.tolle.se/ http://www.erixoncustom.com/ http://www.hogtech.com/ http://www.raydon.nu/ http://www.robbans-speedshop.com/
  20. am avut treaba ca ajungeam shi io!! unii muncesc!! :banana:
  21. bine zis!!! ar trebui dezvoltat mult subiectul shi inchis topicul, iar cand mai apare vre-un topic nou cu informatzii utile in legatura cu acest subiect sa fie contopit cu acest topic
  22. reparam un nipran de au ieshit cretinii de vecini sa faca scandal ca-i gazam
  23. n-am habar!! da pe sor-mea o cheama iuliana!!! da e in galatzi!!! nu in bucale
  24. halveolo, aeru copoului tzi-a afectat memoria!!!
×
×
  • Creează nouă...