Sari la conținut

frigider

Super Membru
  • Număr conținut

    12.776
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de frigider

  1. Pe partea psihica Peco a pierdut campionatul. Merge din rău in mai rău. Mereu nervos,mereu probleme.. O sa l găsească atârnând în rulota :)) Exact. Nu mai e acel Peco care mereu e sus. Mereu. Asta ma gândeam și eu. Culmea,după revenirea aia rapida după accidentul ala nașpa.. Am zis atunci ca gata, s a terminat.. Tot peco iese. Uite ca nu. Îl apasă rău Martin. Și Bez,pe moto mai veche,nu? Îl apasă rău probabil.
  2. cam atat cu "gresini e independenta si ia ce decizii vrea" LOL englezii ziceau ca mecanic ia cu el. santi nu e mecanic, nu? e 'sefu' la mecanici?
  3. si ia decat 1 mecanic cu el, sa nu destructureze total HRC-ul :)) numa Santi sa nu fii acum, cred ca era sigur ca daca MM pleaca il ia cu el, uite ca nu s-a putut.
  4. era de cacao rau daca statea un an. am glumit eu ca strica netu MM cand se anunta dar cica a cazut pagina gresini
  5. Nu zici tu rău. La cum au vorbit cu toți...or vorbi și cu el.
  6. colegu intreba daca e fit, ca cica s-a accidentat la ferma vr46, l-a pus rossi la arat sau ceva de genul. nici nu stii daca e bine sau rau sa aj la hrc. faza e ca o sa bage oameni si bani in moto aia.. poate nu e o idee asa proasta. doar a plecat MM, e safe sa mergi acolo :)) incep si eu ca lumea: "vorba aia, uzina, pilot nr 1..." suna tentant. si-asa la aprilia Oli nu face mare lucru. doar sa nu aiba clauza sa nu plece la echipa de uzina ca MM :)) *trebuie cautat si premiat omu ala care a bagat clauza asta la MM in contract.
  7. pai clauza zicea lumea ca de fapt nu era. doar aici a mai gasit loc?
  8. tot mai crezi asta dupa ce a ajuns la client? tztztz
  9. pe ducati mergeau bine 7 din 8 pe ktm din 4 piloti merg bine... nici macar 1 nu merge bine mereu, Binder. nu e doar la pilot problema. uite la oliveira care a plecat de la ktm la aprilia care parea "buna" , nu e chiar asa buna.
  10. baieti, daca nu va place nr 93 si albastru deschis nu va uitati la teste, doar asta va fi pe ecran :)) hai sa punem in balanta si rez slabe ale lui Basti sau zici ca Martin e pe val? ... se supara rau iar Martin daca nu merge el la uzina si mai ia un campionat pe moto de client daca se bate la titlu...de ce sa nu ramana la Gresini? plm, tot ziceti ca merge la KTM, moto aia are de crescut putin.... nu uita de Martin care face treaba buna anul asta. normal, acum Acosta trebuie pastrat in ograda. cine stie, poate el va aduce primul titlu KTM. ce a fost anul asta interesant cu "unde merge MM" la anu o sa fie dracu la fel
  11. merita topic separat. te gandesti ca unii credeau ca nu pleaca decat la uzina.. omu e pa treaba lui, vrea victorie cu orice pret. sa vedem. doar nu ramanea omu fara ghidon
  12. Pai asta e șmecheria. L au lăsat sa testeze pe ducati dar el merge la ktm.
  13. Daaa...clar. MM mergea cel mai slab dintre toți piloții Honda Niște saraki.
  14. poate are noroc Top si se reduce handicapul.
  15. au aflat si baietii ca pleaca MM. e ok, doar ceva zile, o saptamana - doua intarziere.
  16. Vin iesea campion de 2-3 ori daca te luai dupa teste man. chillax.
  17. ma interb daca e vreo sansa sa ia mm o victorie pana la sf anului. nu prea cred. iar ore din alea bune
  18. e ok, o sa faca override abia ast sa vad asta.
  19. iti dai seama ce distrus a fost :)) clar n-a dormit noaptea aia. poate nici urmatoarea.
  20. HRC a spus "nu mai continuam" , deci e oficiala treaba. credeam ca e liber sa spuna si el unde se duce, OMG.
  21. asta e ceva subiectiv eu nu inteleg in trecut cum si de ce alergau satelitii, erau complet jaloane, complet inutili doar pe ploaie torentiala sa aiba vreo sansa, la risc maxim.
  22. totusi, cand naiba o sa anunte MM unde se duce? acum ca e clar ca se duce undeva.
×
×
  • Creează nouă...