Sari la conținut

frigider

Super Membru
  • Număr conținut

    12.778
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de frigider

  1. De la mine ați auzit prima oară: Câștigă Peco.
  2. Lume, locul ăla încă liber la Gresini, care ar putea veni pe el afara de MM? Mai e vreun pilot de GP? Sau de la alte clase doar? Morbi cică e confi la Pramac.
  3. Totuși sunt multi ...era să zic oameni. E multa lume acolo. Hai totuși să nu-i urâm f mult, când cauți un tutorial de obicei găsești niste indieni care te descurcă. ^^^
  4. ar fi si culmea sa se duca toti acolo si duminica sa le zica "nu avem autorizatie de la pompieri"
  5. Asta e primul pas. Acceptarea. Al doilea te las să-l ghicești.
  6. oho, vin cu bucatari dupa ei, radeau englezii inca de la ultimul GP
  7. Chiar că. Eu am văzut doar "presiunea din partea vr46". Totuși jm89 da coxxx cu teste cu tot. Sau poate mergând așa bine nu mai testează așa mult?
  8. totusi pramac are moto ultima spec, nu? gresini nu are? sau poate pt mm se face o exceptie ca plm. MM.
  9. De aia avem sprint. Nu gestionează nimeni nimic acolo. E full coxXx Cred că unii oameni aleg sa nu fie fericiți
  10. avem o sursa sigura pt asta? ca suna putin ridicol. adica spui "aero" deja orice anonim se gandeste la tunel aerodinamic. Dar HRC nu?...
  11. +3. moare peco. parc exista o greutate minima pt moto. dar alea 3kg le pui ca balast unde vrei tu, nu unde se nimeresc ele sa fie.
  12. O mai greși peco din când în când da Omu ii dă tot bordu la modul cel mai serios weekend de weekend.
  13. ciudat totusi cum a stat atat de sus SI in sprint SI in cursa. pirro nu a mers asa bine si e circuit de casa parca? nu cred ca faci 2-3 ture ci sute de ture am inteles ca ar face si simulari de cursa.
  14. corect, Miller nu e campion. si mai culmea e ca e circuit de casa pt VR46 academy, se fac multe ture aici. mult spus animat. a stat mult timp pe 4 pai omu a pus picioru in prag si a zis ca vine la anu si aia e.
×
×
  • Creează nouă...