Sari la conținut

frigider

Super Membru
  • Număr conținut

    12.778
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de frigider

  1. +3 Lasă asta, primul 1-2 din istorie cand si-a rupt MM mana, moto abia l-a atins, asa a parut pe reluare. acum trece BB peste ambele (ambele, nu?) picioare ale lui Peco si totul e ok. viata nu e dreapta uneori nu ca-mi pare rau ca nu are nimic peco, din contra, dar ciudat tare.
  2. abia astept sa il vad pe dl Z pe honda. incredibil cum nu doar 1 ci 2 dintre echipele de uzina pretendente la titlul is vai de m*rtii lor, iar ducati evident - defileaza.
  3. Nu e totuși puțin dezavantajat la satelit? Ex. Mai puțini ingineri etc, cum ea Ducati?
  4. Pare că a avut mult noroc Morbi. Deși cam era și cazul sa aibă, îl merită.
  5. E f clar cine are rez mai bune. Să vedem cat de zvon e sau nu înlocuirea lui.
  6. Io mă mai dau, dar eu nu am moto. Fiind vara nu știu cine lasă moto pt bici. Doar cei care merg la serv pe bici poate? Iar acum că vine iarna...cine sa se mai dea pe bici?
  7. Pare cam periculoasă rezolvarea pt moto.
  8. Cam urât. Nu merge rău Miller. Nu fantastic dar nu rău.
  9. Marquez is contracted with Honda until the end of the 2024 season, but so was Alex Rins who managed to break his deal with the Japanese brand in order to sign a deal with Yamaha for next year. Sper sa fie ceva clauza de performanta din partea ambelor părți. După testul Misano daca moto e de c*cat poate rupe contractul? Ar fi ceva. Firește, problema e că nu are loc la KTM pt 20-24. Când naiba se afla ceva de băiatul ăla Acosta?
  10. mi se pare penal. sunt 8 ducati dar nu e ok cu 5 ktm. nu vad logica.
  11. a mai observat cineva ca tata Marq acum e in boxa gresini? pare ca si el l-a parasit pe MM. tztztz glumeau englezii ca Zarco la Honda o sa faca iar backflip - dar in urma unui high side
  12. Șansele spun că șirul ăla ar trebui sa se oprească. Haterii spun că nu
  13. cica de obicei aici se mai anunta ceva vesti pe parte de KTM, sa vedem daca spun ceva de Acosta. eventual de MM.
  14. da, dar vezi tu, nu cred ca sar 2 iepurasi intr-o singura viata. ma gandesc dpdv al sanselor ca suna improbabil ca Q sa fie un magician nativ pe yamaha SI magician nativ pe honda. *inainte cand motocicletele erau...motociclete si nu softuri pe 2 roti un pilot bun mergea bine pe alte moto similare ca perf. parca e weekend de gp asta?
×
×
  • Creează nouă...