Sari la conținut

frigider

Super Membru
  • Număr conținut

    12.778
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de frigider

  1. A ok. Multi probabil s ar bucura să rămân în gp și să bată Yamaha 2 oameni diferiți, care s șansele?
  2. chiar s-a miscat yamaha in plm. pareau morti fara top. bine, mor era in ograda lor. plm. o fi fost de comun acord daca omu a ramas la yamaha
  3. nici nu stiu, sa ne bucuram pentru el? ok decat la honda clar e un pas inainte :)) are totusi un record fantastic la honda: victorie. cine naiba a mai castigat afara de MM in ultimii ani? Cal poate? Taka parca nu.
  4. Cineva nu și-a băut cafeluța. Totuși să iei 2 piloți așa buni și de fapt ei sa nu conteze? Honda I a luat că nu știa nimeni ce o sa fie cu MM. Din câte vezi situația încă e maro cu el. Mi se pare extremistă gândirea, dar asta s doar eu.
  5. Asta suna a ce ar posta vreun user specialist de pe aici. Au început sa preia citate de pe forum?
  6. asta ma da pe spate - dintr-atatea versiuni frate 1 nu e buna? nu mai e doar mm sa zica 'nu e buna' , mai sunt rins si mir.
  7. Irelevant, dar daca ești curios - nu am.
  8. Nu vad legătura între ce am zis și întrebare. Nu uita că unii conduc mult dar tot prost. Unii se simt superiori pe baza unei cifre. Metaforic vorbind, in situație nașpa și m am blocat. Primele dați normal. Sunt curios daca e om care nu s a blocat la prima , 2a , etc. Respect pt aceia.
  9. pai stiu cat de greu e sa nu te blochezi. am fost acolo.
  10. logan MCV oricum 95% din rideri fie se blocau si nu faceau nimic fie se imprastiau singuri. dar nimeni nu o sa recunoasca
  11. incerc si aici: eu am modelul https://www.printables.com/model/30102-nato-strap-adapter/files e nev de 2 buc.
  12. Ciudată chestie asta la wsbk sa impună în timpul campionatului restricții etc. Dar bun pt spectacol presupun?
  13. Eu nu auzisem de woom astea dar cum am citit aici de ele cum am inceput sa le vad pe stradă. Poate văzusem și înainte și le categorisisem "chinezării", așa e când nu te pricepi. In alta ordine de idei: Mai are cineva freecoaster?
  14. am mai intrebat eu- nu se paote factory ktm sa ruleze cu 3 moto? chiar is curios ce o sa faca baiatu ala in gp.
  15. bolnavi astia de GP, numa cu surori si verisoare apropiate.
  16. miroase a pescuit. speram sa nu. plm, ca sa vina cascavalu baiatu tre sa alerge. seamana, probabil tot caracter infect are si ea
  17. cursele astea 3 ca alea de dinainte se duceau bau in fata si aia era.
  18. tre sa recnuosc ca am luat teapa. pana acum nu ma deranja nr mare de ducati ca nu prea mergeau. acum ma apasa putin.
×
×
  • Creează nouă...