Sari la conținut

banditbiker82

Membru
  • Număr conținut

    443
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de banditbiker82

  1. Salutare , revin cu un update... Casca Axxis Hunter SV Oni revine la vanzare. A probat-o Speedy, care poarta S si i-a fost mica. Probabil este buna pentru cineva cu un cap mai mic ce poarta XS, mai mult ca sigur o domnisoara. Casca Axxis Jet s-a dat. Numai de bine sa auzim!
  2. Sigur, nu mă grăbesc să le vând doar că nu le mai folosesc. Mă anunți când vrei să ne vedem, eventual să o probezi.
  3. Da, am si cozorocul si mandibula este detasabila... Este noua, am si cutia de la ea si saculetul.
  4. Salutare oameni buni! Am de vanzare 3 casti care stau si aduna praf prin casa din cauza upgradului facut, asa ca sper sa se bucure altcineva de ele. Toate 3 sunt in stare buna, castile Axxis vin cu saculet si cutie, sunt ca si noi. Doar casca MT are cateva urme de uzura pe ea, nu au fost niciodata implicate in accidente. Castile sunt urmatoarele : Axxis Oni - Negru cu portocaliu neon -Masura S - Pret 350 lei Axxis Jet - Neagra cu grafica Skull Pistons - Masura L (Vine cu modele de ochelari retractabili albi si fumurii) - Pret 300 de lei MT Genesis Flip-up -Negru lucios -Masura XL - vine cu pinlock montat si viziera transparenta fara intercom - 450 lei Castile pot fi vazute si probate in Branesti , Ilfov , pe vechiul drum spre mare sau in zona Cora Pantelimon. Contact : 072.072.19.69 - Andrei
  5. Urmaresc ! Am un prieten cu o Jawa identica si in momentul in care a montat aprinderea electronica a avut aceleasi probleme. Pana nu a montat la loc aprinderea originala nu i-a dat de cap.
  6. Pare a fi reperul 16 din schema.
  7. Am eu una, se afla in Ilfov, comuna Branesti. Daca vrei treci sa o iei... Dar se gasesc si de cumparat si nu sunt foarte scumpe, cred ca mai mult dai pe drum decat costa una.
  8. Poti sa stai linisiti. Se mai intampla... Drumuri bune, si nu te mai panica asa usor.
  9. Bine ca e pe poza la tine in device, dar nu si in anunt! Inca odata, bafta la vanzare!
  10. Ai uitat sa treci si nr de kilometri in bord. Bafta la vanzare!
  11. Sunt ok, eu il am de un an si inca merge. Pai problema nu e la redresor , e la utilizator atunci. E ca si cum ai zice ca ai sarit cu Honda in lac si nu mai merge, deci Honda e de vina... Una peste alta, raportul pret/calitate este ok.
  12. Va salut! Pun acest anunț pentru un prieten care nu are cont aici. Pantalonii sunt noi, doar probați și sunt cumpărați de pe un site polonez. Brandul pantalonilor este L&J RYPARD Polonia și sunt prevăzuți cu mesada detașabilă. Cea de dama măsură M, și de bărbați măsură XL. Pantalonii sunt noi. Dimensiuni dama: lungime crac-70-71cm, talie-40-41cm, lungime totala:103-105cm. Dimensiuni bărbat:lungime crac-82-83cm, talie-48-50cm, lungime totala-110-112cm. Contact 0724.260.531-Vasile. Pentru proba luați legătura cu el, in principiu pot fi văzuți în Brănești Ilfov, sau zona Cora Pantelimon. Preț per bucata - 350 lei. Mulțumesc! Am uitat sa specific faptul ca au si protectii genunchi si sold. Hai cu pantalonii, ca tot vine frigul si sunt numai buni!
  13. Salutare dragilor, Sunt proaspat posesor de Vulcan 1500 Classic din 2003 si am nevoie de un spatar pasager. Are cineva de vanzare sau cunoasteti un site de unde se poate achizitiona la un pret mai rezonabil. Am vazut cateva pe internet si am ramas cam masca dupa ce am vazut la ce preturi ajunge unul. Multumesc anticipat , sanatate si drumuri bune!
  14. Ma ustura ochii, zici ca au designer un copil de gradinita...
  15. Am si eu o jucarie de genul si as vrea sa stiu de unde pot cumpara genul acela de perii. Multumesc anticipat!
  16. Cred ca te pot ajuta cu axul. Daca imi poti face un desen cu cote si imi spui din ce material il vrei iti fac si un pret la el.

    Numai bine.

  17. cacao , aici trebuie sa citesti si scrisurile mici si alte... Aia e, sa vina la Bucale. Aici e mai bine.
  18. Recomand "Scoala Moto Altfel", instructor Marius Deaconu. Mergi in poligonul de pe Soseaua Electronicii si stai de vorba cu ei. Numai bine!
  19. La RAR se leaga in principiu de orice modificare a sistemului de iluminat (semnale cu led, becuri led, becuri xenon, stopuri cu semnale incorporate), toba sport neomologata, anvelope mai mari decat cele trecute in talon. In principiu, pentru a trece de RAR motocicleta trebuie sa fie cat mai stock. Am auzit ca se leaga si de leviere rupte, care nu mai au partea rotunda in capat. Mare grija, sa nu bati un drum degeaba.
  20. 0732-322-6686 Alex il cheama pe baiat. Construieste de la zero crash baruri pt. motocicletele de scoala. Ia legatura cu el, te duci cu moto pana la el la garaj in Voluntari si vezi ce puteti face. Succes!
  21. Salut Ioane ! Mai acum ceva zile ne inrebai de ulei,filtre etc... Ai facut schimbul de ulei? Cat ulei si de care ai pus, cred ca asta este inrebarea ... Vezi ca la motociclete, uleiul de motor unge si cutia.
×
×
  • Creează nouă...