Sari la conținut

Accidente


P   T   R
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

poftitzi poftitzi........slapar de salonta......acu 15 min la 20 de metri de mine....tocmai a intrat in ambulantza....si tot aia l-a si dus la spital ironie ha......aviz baietzilor cu cbr...musca asta tareeeeeeee(din asfalt)

post-25996-1220533008_thumb.jpg

post-25996-1220533017_thumb.jpg

post-25996-1220533024_thumb.jpg

post-25996-1220533031_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poftitzi poftitzi........slapar de salonta......acu 15 min la 20 de metri de mine....tocmai a intrat in ambulantza....si tot aia l-a si dus la spital ironie ha......aviz baietzilor cu cbr...musca asta tareeeeeeee(din asfalt)

tari cizmele de motociclist

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dau eu daca vrei cu sosete purtate numai doua sezoane si papucii noi noutz nu accept rate sau din astea imi platesti amandoua la pretz fix 1000 de euro....si tziam facut rost de corapii lui levi.....de la klan..(rxr) dupa o tura tare cu bitza hhahahahahahahahaha asta o fo tare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dau eu daca vrei cu sosete purtate numai doua sezoane si papucii noi noutz nu accept rate sau din astea imi platesti amandoua la pretz fix 1000 de euro....si tziam facut rost de corapii lui levi.....de la klan..(rxr) dupa o tura tare cu bitza hhahahahahahahahaha asta o fo tare

 

 

Daca le aduci cu carutu de butelii , le iau , cu conditia sa fie inbalsamate , pansate si antifonate , .... mai mult ca sigur , le decupez si imi fac combinizon .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iar o sa miroase a creier ars dar daca vrei sa discuti ... te rog frumos sa imi explici:

 

1 Daca a avut viteza mare, atunci ce mai conteaza echipamentul daca se loveste orisicine de un parapet care se afla pe marginea drumului, de ex cu 140 km/h (o viteza care e usor de atins cu un SS)???

2 Daca pica prost, iar moto cade peste el ... ce rost ar avea echipamentul???

 

P.S.: nu INTOTDEAUNA echipamentul conteaza ex. bun Fazek si Timi - Fazek a fost full echipat tot timpul, cum am citit odata pe forum "din dinti pana-n picioare" ... si uite, .... :rolleyes: o tragedie pentru prieteni si familiile amand2rora

 

E tarziu sa facem orice pentru Sergiu, totul ce putem face sa aprindem o lumanare, o rugaciune si sa speram ca are tarana usoara.

 

RIP :ph34r: :D

 

s-a discutat mult prea mult in acest caz, nu stim nimik detalii, nu are rost filozofia . (cu punct la sfarsit)

deci nu prea are rost echipamentul........

Editat de bandit1200
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poftitzi poftitzi........slapar de salonta......acu 15 min la 20 de metri de mine....tocmai a intrat in ambulantza....si tot aia l-a si dus la spital ironie ha......aviz baietzilor cu cbr...musca asta tareeeeeeee(din asfalt)

clantza!!! cu avizele tale :D nah... daca luam papucii ce bani faceam amu cu ei ...ca au ajuns celebri deja. toata lumea vrea papuci de motor "xing ling" :D

 

clantza!!! cu avizele tale :P nah... daca luam papucii ce bani faceam amu cu ei ...ca au ajuns celebri deja. toata lumea vrea papuci de motor "xing ling" :rolleyes:

e al patru sau cincilea accident pe care il sufera motoru asta? ca nu le mai tin minte toate. :ph34r: aaia e!!! inseamna ca motoru e de vina ca raideru' e altu la ultimele doua sau trei !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fac tractari auto si am fost la prea multe accidente insa de obicei ajung dupa accident si ma ocup de fiarele ramase ,de multe ori vad sange pe scaune sau alte urme insa niciodata nu e nimic personal e o masina de la accident si atat,

nu poti sa iti imaginezi in schimb cum e sa ajungi la acident si sa il tii de mana pe cel ranit si sa incerci sa il incurajezi spunand-ui ''o sa te faci bine'' desi in sinea ta nici tu nu esti convins de asta..

acolo nu mai e ca pe forum sau ca in povestile la telefon/carciuma unde toata lumea incepe cu ''era cel mai bun prieten al meu,ieri am vb cu el...'' acolo incepi sa vezi ce mic esti cat de neputincios esti cum stai si te gandesti ce sa fac ce? sa fac? si nu poti sa faci nimic..

nu prea frecventez forumul asta insa de la accidentul lui tibi intru zilnic in speranta ca o sa aflu ca e bine

in schimb cu dezamagire vad niste scolari cu glume ieftine si rasuflate care posteaza pe pagina ''accidente''

va rog luati-va cartele cosmote e suficient de ieftin sa va puteti lauda si sicana la telefon lasati pagina asta pt lucruri mai importante

multumesc

stie cineva ceva de starea lui tibi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fac tractari auto si am fost la prea multe accidente insa de obicei ajung dupa accident si ma ocup de fiarele ramase ,de multe ori vad sange pe scaune sau alte urme insa niciodata nu e nimic personal e o masina de la accident si atat,

nu poti sa iti imaginezi in schimb cum e sa ajungi la acident si sa il tii de mana pe cel ranit si sa incerci sa il incurajezi spunand-ui ''o sa te faci bine'' desi in sinea ta nici tu nu esti convins de asta..

acolo nu mai e ca pe forum sau ca in povestile la telefon/carciuma unde toata lumea incepe cu ''era cel mai bun prieten al meu,ieri am vb cu el...'' acolo incepi sa vezi ce mic esti cat de neputincios esti cum stai si te gandesti ce sa fac ce? sa fac? si nu poti sa faci nimic..

nu prea frecventez forumul asta insa de la accidentul lui tibi intru zilnic in speranta ca o sa aflu ca e bine

in schimb cu dezamagire vad niste scolari cu glume ieftine si rasuflate care posteaza pe pagina ''accidente''

va rog luati-va cartele cosmote e suficient de ieftin sa va puteti lauda si sicana la telefon lasati pagina asta pt lucruri mai importante

multumesc

stie cineva ceva de starea lui tibi?

 

 

TOT RESPECTUL DOM"LE!!!! ai dreptate 100%!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutate , Azi dimineata in jurul orei 8 langa parcul Balcescu , in intersectia strazilor Armatei Romane si Avram Iancu , preietenul nostru IMI ( cameramanul de la TVS ) , pt cine nu il cunoaste s-a dezechilibrat cu motorul si a tras o tranta zdravana pe sosea. Am vorbit cu el la telefon , tot in dimineata asta , si mi-a spus ca il doare piciorul. Ma bucur pentru el ca nu a patit mai rau , si a scapat doar cu atata , motorul nu s-a sifonat prea tare , asta si din cauza , cutiilor laterale din metal.

 

Sunt sigur ca diseara daca vine la intalnire ne va povesti el mai multe.

 

Atentie mare , si asfalt uscat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Radu am inteles k si tu ai patit ceva :laugh: ii adevarat?

 

Am reusit sa-mi tai 1 cm din deget cu discul de frana in timp ce incarcam trotineta pe remorca.

....operatie....plastie....pansament zilnic(....cu racnete)

....cu degetul acesta nu ma mai scobesc in nas, e prea scurt.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...