Sari la conținut

Accidente


P   T   R
 Share

Postări Recomandate

m-a sunat Nicos sa ma intrebe de ceva accident urat de tot cu motorul praf si bikerul intr`o balta de sange...decedat.. pe castanilor...cica ar fi un Honda rosu...stie cineva mai multe detalii ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

bihon.ro iar s-a dat de gol, caci pe erdon.ro apar si niste detalii: no permis, si avea doar 26 de ani :)

http://www.erdon.ro

 

R.I.P. :laugh:

 

 

Acum am vb cu un vecin de al meu care il cunostea si spunea intr-adevar ca nu avea permis si mai spune ca ar fi depasit ceva masina si masina pe care o depasea ar fi tras stanga spre el din cauza unuia care iesea depe partea dreapta a carosabilului nu cum zici astia pe bihon ca a intrat cu roata din fata in bara spate a masinii si pe langa asta avea si viteza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum am vb cu un vecin de al meu care il cunostea si spunea intr-adevar ca nu avea permis si mai spune ca ar fi depasit ceva masina si masina pe care o depasea ar fi tras stanga spre el din cauza unuia care iesea depe partea dreapta a carosabilului nu cum zici astia pe bihon ca a intrat cu roata din fata in bara spate a masinii si pe langa asta avea si viteza.

 

 

Asta scrie pe Bihon:

""nu imi vine sa cred,lup.....doamne,de ce nu ai ascultat de ionela?o sa ne fie ffff dor de tine,sa nu uiti ca te iubim ff mult,.....au trecut doiar 4 luni de la nunta voastra si ai plecat deja...ai grija de ea de acolo de sus...te iubim Lupisor......odihneste`te in pace...""

 

Asa il cunoaste cineva???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un alt accident mortal s-a petrecut duminică la prânz pe strada Nicolae Jiga din Oradea. Victima, un tânăr orădean de 25 de ani, conducea o motocicletă marca Suzuki fără a avea permis. Din cauza neîndemânării, a pierdut controlul motocicletei în timp ce încerca să depăÂşească o maÂşină care circula în fața sa, motocicleta s-a răsturnat, iar el a căzut Âşi s-a lovit de un autoturism parcat la marginea drumului.

 

 

 

În ciuda eforturilor depuse de medicii SMURD chemați de urgență la fața locului, tânărul a murit în drum spre spital

Editat de gixxxer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pacat ca s-a stins prosteste

cand suntem pe cale de a face o actiune sa fim mereu constienti de repercusiuni

in cazul de fata era o moarte care putea fi evitata

Dumnezeu sa il odihnesca in pace

motociclist pentru totdeauna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pacat ca s-a stins prosteste

cand suntem pe cale de a face o actiune sa fim mereu constienti de repercusiuni

in cazul de fata era o moarte care putea fi evitata

Dumnezeu sa il odihnesca in pace

motociclist pentru totdeauna

da .... daca avea carnet... dar nu a avut..

si asa cel cu masina nu o sa pateasca nimik.

pacat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Potrivit subcomisarului Radu Silaghi, Âşeful Poliției Valea lui Mihai, tânărul aflat pe moped venea dinspre Valea lui Mihai Âşi se îndrepta spre casa din CurtuiÂşeni când, din motive neelucidate încă, a pătruns pe contrasens, unde a fost lovit din plin de o dubiță Mercedes Sprinter, condus de un botoÂşănean de 24 de ani.

 

 

 

?Când am ajuns la fața locului, victima decedase. Echipajul SMURD Âşi cel al Ambulanței, care au venit să-l resurciteze, nu au mai putut face nimic?, a declarat Silaghi pentru Bihoreanul.ro. Potrivit aceleiaÂşi surse, cercetările vor fi efectuate de polițiÂşti ai IPJ Bihor sub supravegherea unui procuror al Parchetului de pe lângă Judecătoria Marghita.

 

 

 

?AÂşteptăm să vină la fața locului, pentru a vedea exact în ce împrejurări s-a produs accidentul. ÂŞoferul dubei a fost testat cu etilotestul, care nu a relevant urme de alcool în aer expirat. A fost însoțit la Spitalul municipal Marghita unde i s-au recoltat probe de sânge?, a mai spus Âşeful Poliției Valea lui Mihai

Editat de gixxxer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De un accident in Velenta astazi cu un gixer stie careva ceva?

 

pilotul si pasagerul erau fara casca ...pilotul nu are permis de conducere , mai are un dosar penal din acelasi motiv ; amandoi se afal la spital pasagerul cu capul spart in frunte si la ceafa ( maine tomografia ) iar pilotul va fi operat la picior . Cum s-a intamplat .. unu` a scos botul putin si i-a acroshat ..se spune ca ar i avut 120 motorul si s-a stabilit culpa comuna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pilotul si pasagerul erau fara casca ...pilotul nu are permis de conducere , mai are un dosar penal din acelasi motiv ; amandoi se afal la spital pasagerul cu capul spart in frunte si la ceafa ( maine tomografia ) iar pilotul va fi operat la picior . Cum s-a intamplat .. unu` a scos botul putin si i-a acroshat ..se spune ca ar i avut 120 motorul si s-a stabilit culpa comuna

Da' cine dreaq era?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Culpa comuna?-el fara permis?-cred ca mai greu! Asta e cum as bea un pahar de bere, fac o tamponare cu masina nu din vina mea siiiii,,...daca am beut sunt de vina si fraieru' scapa platind yo factura finala. Cred ca desi conservaru e de vina, se vor lega de lipsa permisului, pacat. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chiar ca

doamne fereste

http://www.aradon.ro/stiri/arad/articol/sc...081002-10484712

 

rip

vedeti dc va uitati e necenzurat

R.I.P. :)

daca nu un motociclist atunci un conservar sigur intra din spate in "caruta iluminata" - daca o pot numi asa ... mare pacat :) condoleanta familiei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai m-a sunat cineva ca a fost un accident in Centru Civic undeva pe langa Trezorerie,motociclistul era intins pe jos atunci venea si salvarea....motorul era undeva in rondourile alea cu flori....,mai multe detalii nu am cine stie ceva sa posteze....sper sa nu fie ceva grav ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...