Sari la conținut

Accidente


P   T   R
 Share

Postări Recomandate

Tumna ce-am aflat de la cei doi Sergi ca Lajos a avut accident in Biharia. Din cate am inteles, e ok, il doare mana... Unul dintre Sergi a si plecat incolo. Poate mai reusiti careva sa dati o mana de ajutor. Eu sunt blocat inca vreo ora pe la birou. :scratch:

 

 

Salut,

 

da, asi- din pacate am avut un mic accident..... :kali: nu am patit nimic , ma doar un pic mana si motorul este sifonat ...dar din fericire nimic serios. !

 

Ne vedem de la 19:30 la Stefan pe terasa de la Student's place....!

 

Aveti grija de voi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vesti INGROZITOARE!!! Am auzit ca Alin a murit :scratch: .....astept sa vad daca mai stie cineva ceva.....mi-a zis un prieten acuma(duminica 11:02) ca o primit mesaj acum 20 minute ca alin a murit..

 

Condoleante familiei !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi,duminica,24.08,ora 9,alin a plecat de linga noi.

Dumnezeu sa-l odihneasca. :scratch: :kali: :D

Inmormintarea va avea loc marti,26.08 ora 14:00 in oradea,daca aflu mai multe detalii o sa postez aici.

Dumnezeu sa-l ierte. :crack: :peace: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R.I.P :scratch:

 

Ar fi frumos sa il conducem pe Alin pe ultimul drum. Ar fi bine sa stim cine sunt acele persoane care pot veni maine la mormantare. Am vb cu Sergiu sa comandam o coroana din partea noastra. Eu zic ca nu e un efort mare financiar sa strangem banii pt o coroana.(banii se vor strange ulterior)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R.I.P :scratch:

 

Ar fi frumos sa il conducem pe Alin pe ultimul drum. Ar fi bine sa stim cine sunt acele persoane care pot veni maine la mormantare. Am vb cu Sergiu sa comandam o coroana din partea noastra. Eu zic ca nu e un efort mare financiar sa strangem banii pt o coroana.(banii se vor strange ulterior)

 

 

Eu nu pot sa vin deoarece lucrez pana la ora 16 si nu ma mai pot invoi dar pt coroana dau bani o sa vedem cat si dau si eu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...