Sari la conținut

Accidente


P   T   R
 Share

Postări Recomandate

Faza cu tovarase este cuvantul de inceput pt mine.....si nu prea apare pt ca nu prea postez pe forum numai cand e vorba de ceva contradicztie......eu nu ma laud si nici nu am intentzia....ai vazut ceva poze cu mine sau postate de mine sau am scris eu ceva care sa te duca la ideea de lauda din partea mea?nu cred.....iar cum merge lumea si catzi km ai la bord cu 1,2 sau nu stiu cate rotzi este treaba lui.Contradiztii vor aparea tot timpul(iar eu sunt devorator de contradictzii)Cu cele scrise de tine pe mine sigur nu m-ai impresionat si eu am fost biciclist si cred ca am bagat in tzoagla la fel de multzi bani ca si in motoare(aici am mintzit putzin) dar concluzia este ca nu trebuie sa o iei personal daca cineva are o parere diferita de grupul vostru.Mie nu-mi place sa filosofez daca am ceva de zis o zic pe fatza......nu asa cum au facut unii de pe forum cand eu am scris ceva si ei au dat-o in separatisme si din alea....nu ami stiu care o zis ca noi ne dam intre noi si nu avem nevoie de altzi(adica eu)....da ma cuvant urat in grupul ala de tovarasi....hai ca iara m-am turat

Concluzie:eu nu va cunosc voi va cunoastetzi eu imi zic parerea voi stitzi fapte...a da am mai mult de 25 si cred ca mai multzi km pe motor decat multzi de pe forum la un lok asa ca sa ma laudhahahahahha

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Faza cu tovarase este cuvantul de inceput pt mine.....si nu prea apare pt ca nu prea postez pe forum numai cand e vorba de ceva contradicztie......eu nu ma laud si nici nu am intentzia....ai vazut ceva poze cu mine sau postate de mine sau am scris eu ceva care sa te duca la ideea de lauda din partea mea?nu cred.....iar cum merge lumea si catzi km ai la bord cu 1,2 sau nu stiu cate rotzi este treaba lui.Contradiztii vor aparea tot timpul(iar eu sunt devorator de contradictzii)Cu cele scrise de tine pe mine sigur nu m-ai impresionat si eu am fost biciclist si cred ca am bagat in tzoagla la fel de multzi bani ca si in motoare(aici am mintzit putzin) dar concluzia este ca nu trebuie sa o iei personal daca cineva are o parere diferita de grupul vostru.Mie nu-mi place sa filosofez daca am ceva de zis o zic pe fatza......nu asa cum au facut unii de pe forum cand eu am scris ceva si ei au dat-o in separatisme si din alea....nu ami stiu care o zis ca noi ne dam intre noi si nu avem nevoie de altzi(adica eu)....da ma cuvant urat in grupul ala de tovarasi....hai ca iara m-am turat

Concluzie:eu nu va cunosc voi va cunoastetzi eu imi zic parerea voi stitzi fapte...a da am mai mult de 25 si cred ca mai multzi km pe motor decat multzi de pe forum la un lok asa ca sa ma laudhahahahahha

a da am mai mult de 25 si cred ca mai multzi km pe motor decat multzi de pe forum la un lok asa ca sa ma laudhahahahahha

 

Continua-ti laudele de sine , noua ne place sa citim.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... iar din pacate ptr tine ti-am demonstrat ca lucrurile s-au cam schimbat radical :banana: NU AI DEMONSTRAT NIMIK SI NICI NU AI CE - TRUST ME!!!! . ... la tine argumentatia consta in cum mergea unu' sau altu acu 5 ani (si acolo numai 10% zici din ce e adevarat iar restu' exercitii de CONTROL, ca sa fiu elegant) :blbl: . ... asa ca poti sa povestesti linistit cum conduceai camioane la 11 ani si cum te tineai cu bicicleta dupa tiruri(chiar nu sesizezi ridicolul afirmatiilor tale ?! DACA TATAL TAU ERA CAMIONAGIU IAR TU DECAT SA TE JOCI TOATA ZIUA CU PUTA-N PRAF IN FATA BLOCULUI MERGEAI CU EL SA TE LASE SA CONDUCI CAMIONUL PRIN BALASTIERE, PE CAMPURI SI IN LOCURI PUTIN CIRCULATE AI FI STIUT CUM ESTE!!! IAR CU BICICLETA E ALTA POVESTE DA LASA CA TI-O SPUN CAND DAI O BERE :friends: , si bafta la campanii/parade (aici nu sint ironic) .

 

PS.

In ce priveste Hungaroring, sint convins ca n-ai calcat in viata ta acolo calare pe o motocicleta ;) . NU AM AVUT PRILEJUL SA MERG PE ACOLO DEFEL DARMITE CU MOTO

 

PPS.

La restu' pe care i-am stresat cu parerile mele, scuze ca v-am irosit timpu', da' cum ziceam de aia e forum sa se discute nu sa fim aplaudaci :lol: .

Succese masive :cheers: !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU AI DEMONSTRAT NIMIK SI NICI NU AI CE - TRUST ME!!!! . ...

 

Ai afirmat despre mine ca nu stiu sa inclin mobra, ti-am aratat niste poze( da da, stiu, nu eram eu, era pe cric etc). Ai zis ca nu stiu sa merg decit 1-a (Bucurestene, cind citesti minunatia asta de topic fi bun si zi frate cit prindeam noi in 1-a aia cind mergeam sa ne dam in Ungaria). Sau nu mai eram in 1-a nu stiu, ca habar n-am, da' cred ca era a-1a ca io nu stiu sa schimba a 2-a, Pierro poate sa confirme :cheers: ). Din punctul meu de vedere am demonstrat cu prisosinta ca ce ai zis de mine nu prea corespunde cu realitatea :banana: . Tu te-ai luat de mine cu niste afirmatii de rahat, care e problema ca ti-am aratat ca nu e chiar asa?! Tu ori te plictisesti la servici ori sincer, ai o realitate a ta unde lucrurile sint altfel de cum sint de fapt. Io n-am pomenit un cuvint de ce mobre isi ia fiecare, tu esti ala care sufera de supersporturi tobe si mai stiu eu ce. Mai citeste si tu ce scrii inainte sa apesi butonu ala de reply. Sinteti citiva pe aci care aveti logica si argumentatia unui copil de 5 ani. Suferiti ca altu si-a luat "masinuta mai tare" (parabola referitoare la stilu' de mers)? Suferiti ca nu va aplauda toate lumea? Pai de ce sa va aplaud, ce ca? LOL . E forumu' vostru?, n-are lumea voie sa-si spuna parerea?

 

Sry de offtopic.

Editat de Luc_zxr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OK ce poti demonstra? cu ce viteza mergi sau mergeai drept? :cheers: si defapt ce tot tii aici ca stii?? te simti cu musca pe caciula? nush da unii cu SS trebuie sa se tot arate cu ce au si ce stiu ei... vezi Doamne un motor forjat de macaronari si trimis in cimitirul de motoare numit romania unde cu 3-4000 de euro iti iei SS si te spargi in figuri. Luati ma cate un Chopper deala de 30000 de euro si bagati cu ala peo roata si rupetil pe ala ... atunci am sa va invidiez ... pana atunci sunteti jenibili cei ce aveti ceva de demonstrat ... si de respectat cei ce iubesc SS-ul pentru ceea ce ar trebui sa fie el!

io chiar ca sufar din cauza supersporturilor, de ex. nu pot sa dorm noaptea ca se gaseste cate un frustrat sa o arda cu antaia si max a doua prin rahatu asta de oras, nu pot sa conduc relaxat hardughia mea de duba pentru ca pot sa il strivesc pe cate un smecherProst atunci cand nu mai stiu ce sa fac si nu i-mi dau seama pe unde o sa se bage si cum o sa se bage... s.am.d.

e forumul motociclistilor din romania! te consideri? atunci ia aminte la ei! respecta-le opiniile si nu veni cu parerea ta despre ceva ce nu ai habar cu ce se mananca!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu musca pe caciula m-as simti daca as ajunge la locu' de intilnire cu juma' de ora dupa altii, argumentind ca "m-am oprit la inghetata" :cheers: :blbl: .

In alta ordine de idei, pentru ca ma fascineaza logica ta impecabila, trebuie sa-ti marturisesc ca n-am participat nici la al 2-lea razboi mondial, nemaivorbind de rascoala de la Bobilna. Despre astea pot sa-mi dau cu parerea :banana: ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu musca pe caciula m-as simti daca as ajunge la locu' de intilnire cu juma' de ora dupa altii, argumentind ca "m-am oprit la inghetata" :cheers: :blbl: .

In alta ordine de idei, pentru ca ma fascineaza logica ta impecabila, trebuie sa-ti marturisesc ca n-am participat nici la al 2-lea razboi mondial, nemaivorbind de rascoala de la Bobilna. Despre astea pot sa-mi dau cu parerea :banana: ?

 

 

no aci.... ce are logica mea impecabila cu razboiu si rascoala?

no pai tu nici cand mergi singur nu esti primul hahahahahahahhahahahahah ...ajunge mai repede botu de la motor decat tine :friends:

hahahahahaha hai ma ca m-am distrat cu tine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pute a testosteron...

 

mai bine ne propunem sa facem o iesire toti.. decat sa va tot pitzigatzi.

ce ziceti?

 

si ma refer la cei cu choper ,super sport, touring.. MOTOCICLISTI. :cheers:

 

Asa ca faceti o iesire pana nu vine frigu... ca apoi o sa stam si bagam posturi pe aici...

Editat de gixxxer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai, imi aduc aminte de prima intalnire a astora de pe forum in legatura cu iesirea aia la Debrecen, ne`am intalnit am vb am ras am glumit, a doua zi am plecat in grup ne`am simtit bine, la intoarcere am venit in 2 grupuri :cheers: per total o fost bine... si amu stati aci si va trageti de sireturi unu pe celalalt... lasati fiecare cate umpic de la voi si a fi bine, si cand va intalniti sa beti o bere nu sa va scoateti ochii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo!! pana la urma aud si o initiativa buna!!! In loc sa fim pe forum cu discutii mai bine afara cu motocicletele impreuna!!! Vara asta nu prea ati iesit impreuna, nici nu inteleg de ce?

Macar la sfarsitul saptamanilor ar trebui sa iesim..... vine iarna!! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu a fost mediatizat cazul, dar mi-a spus un coleg ce-i var cu el ca ar fi ratat o curba spre hidrocentrala, si ar fi prins digul frontal. oricum pacat.mai spunea ca nu ar fi avut echipament ce era doar in slip de baie. Astea nu mai au importanta acum.Dumnezeu sa-l ierte, asta-i viata :cheers: http://www.crisana.ro/stiri/condoleante-28/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai spunea ca nu ar fi avut echipament ce era doar in slip de baie. Astea nu mai au importanta acum.

 

TOCMAI ASTEA AU IMPORTANTA ACUM!!!

 

1. Ca el nu a purtat echipament!

si

2. Ca avem mentalitatea asta ...., sa nu discutam faptele si realitatea.

 

Are importanta pentru NOI TOTI sa discutam faptul ca NU A PURTAT ECHIPAMENT!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

TOCMAI ASTEA AU IMPORTANTA ACUM!!!

 

1. Ca el nu a purtat echipament!

si

2. Ca avem mentalitatea asta ...., sa nu discutam faptele si realitatea.

 

Are importanta pentru NOI TOTI sa discutam faptul ca NU A PURTAT ECHIPAMENT!

iar o sa miroase a creier ars dar daca vrei sa discuti ... te rog frumos sa imi explici:

 

1 Daca a avut viteza mare, atunci ce mai conteaza echipamentul daca se loveste orisicine de un parapet care se afla pe marginea drumului, de ex cu 140 km/h (o viteza care e usor de atins cu un SS)???

2 Daca pica prost, iar moto cade peste el ... ce rost ar avea echipamentul???

 

P.S.: nu INTOTDEAUNA echipamentul conteaza ex. bun Fazek si Timi - Fazek a fost full echipat tot timpul, cum am citit odata pe forum "din dinti pana-n picioare" ... si uite, .... :rolleyes: o tragedie pentru prieteni si familiile amand2rora

 

E tarziu sa facem orice pentru Sergiu, totul ce putem face sa aprindem o lumanare, o rugaciune si sa speram ca are tarana usoara.

 

RIP :ph34r: :D

 

s-a discutat mult prea mult in acest caz, nu stim nimik detalii, nu are rost filozofia . (cu punct la sfarsit)

Editat de zozo88
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...