Sari la conținut

Tragedie Si Durere In Randul Motociclistilor Din Iasi


orestte
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 203
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Inca unul care pleaca prea devreme..am okii in lacrimi vazand cata lume indurerata a lasat in urma Ovidiu...Noi cei din Constanta suntem cu gandul la voi..Sa va dea Dumnezeu putere voua si familiei indoliate sa treceti peste momentul asta crunt...Odihneasca-se in pace si sa ne vegheze de acolo de sus..

:cheers: :cheers: R.I.P. :cheers: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca zambetul tau va fi soarele, bunatatea ta va fi o zi de primavara si lacrima ta va fi o ploaie puternica, nu-mi ramane pe buze decat o rugaminte...odata ce ti-a dat Dumnezeu aripile tale mari si frumoase, dupa marimea sufletului, vegheaza si asupra celorlalti motociclisti ramasi in lumea pacatosilor !!!

 

Fa in continuare bine , precum ai facut si pana acum!

Pentru noi esti inca aici!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa-ti fie tarana usoara si vie amintirea Ovidiu!

Ai fost un frate adevarat si ai luat ceva din noi odata cu tine.

Un pilot desavarsit, un prieten adevarat, un cunoscator desavarsit al mecanicii, sarea si piperul oricarei petreceri sau intalniri, ai lasat un gol imens in urma ta.

post-11-1180565191_thumb.jpg

post-11-1180565317_thumb.jpg

post-11-1180565527_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu sa-l odihneasca :P :(

 

Chiar astazi am aprins o lumanare pentru toti motociclistii care nu mai sunt printre noi, dar nici prin cap nu-mi trecea ca va fi si el inclus. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dintr-o prostie omeneasca se duc toate sperantele,bucuriile,planurile....nu l-am cunoscut personal,dar din cate am citit de la inceputul topicului,am pielea ca de gaina.... :P A lasat in urma numai durere,tristete si necazuri.... :what:

 

Nu mai sunt cuvinte....

:( :P :rose: Dumnezeu sa-l ierte.... :finger: :finger: :finger:

Condoleante familiei si prietenilor... :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si totusi, cineva trebuie sa plateasca.......................de unde fratilor vaca pe mijlocul drumului ?

Numai mie imi pare ciudata treaba ? Daca noua ni se pare normal, cine sa schimbe legislatia in ajutorul nostru si in ajutorul unei societati bazate pe corectitudine si principii ?

 

Lucrul asta se poate intampla oricui, oricand iar toti ceilalti se mira cum e posibil. Sa nu mai spun ca altii dau vina pe viteza :P , de parca motocicleta e facuta sa mergi cu 60 km/h, si nu vad problemele reale ale societatii romane din cauza carora suferim foarte multi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi am fost in iasi. special pentru a aprinde o lumanare celui care mi-a fost un f bun prieten. stateam noaptea uneori pana pe la 1-2 la service singuri sa reparam motociclete. ceva ce ne-a legat intre noi. tin minte cand aveam o problema ma ajuta. cand aveam nevoie de o masina sa merg undeva... mi-o dadea pe al lui. cand veneam in iasi si nu aveam unde sa dorm.... imi dadea cheia de la apartamentul lui si dormeam acolo. la el in casa... o masuta de televizor cu multe machete de motociclete primite cadou. cele mai multe erau gsx-r "alb cu albastru"... asa cum lui ii placea. mai avea o esarfa mare unde pe ea erau prinse siglele de la intrunirile de peste tot, ct, buc, multe. si ecusonul cu Ovidiu. vicepresedinte East side Dogs.

 

NU TE VOM UITA NICIODATA.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...