Sari la conținut

Rock La Sud


Ikarus
 Share

Postări Recomandate

Din 10 min de rasfoit pe net rezulta cam asa:

 

Sofia:

- INXS Live - 1 iunie

- Iron Maiden Live - 4 iunie

 

Kaliakra Rock Fest (27 iunie - 1 iulie) - Kavarna, pe litoral:

- Manowar

- Motorhead

- Heaven and Hell (Dio + Black Sabbath)

 

si daca sap cred ca mai gasesc :cheers:

 

La Maiden nu ajung :cheers: ca am aflat prea tarziu, dar la Manowar visez decand aveam 13 ani.

So cine se mai baga la sf de iunie?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La manowar ma bag si eu....visez sa-i vad de acum 15 ani:))

 

 

La manowar ma bag si eu....visez sa-i vad de acum 15 ani:))

 

Eu merg :) :)

 

Imi iau bilete la fata locului si daca nu mai gasesc bilete mituiesc paznicii :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

As vrea si eu sa merg la Heaven & Hell, Motorhead si Manowar... deci 3 zile. Bilete imi iau de acolo. Cine merge sigur si unde ne cazam?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As vrea si eu sa merg la Heaven & Hell, Motorhead si Manowar... deci 3 zile. Bilete imi iau de acolo. Cine merge sigur si unde ne cazam?

Eu as vrea la Manowar. Pot sa plec vineri seara (pe 29 adica) din Bucuresti. Bilete si cazare la fata locului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu plec pe 28 dimineata pentru Dio si Motorhead. Am mai crescut de cand voiam Manowar :D .

Sau pe 27 seara cu un ocol prin Sofia.

 

Bun!!!

Ma bag si eu.

As prefera cel mai scurt drum. Ce zici?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci suntem... 3 pt. 28 dimineata. Dar unde stam?

 

Unde se nimereste, stii ce bine sta un celofan legat de 3 motoare ?

puse uite-asa:

 

|

/ \

 

... intelgei tu ce-am vrut sa desenez.

Editat de morpheus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde se nimereste, stii ce bine sta un celofan legat de 3 motoare ?

puse uite-asa:

 

|

/ \

 

... intelgei tu ce-am vrut sa desenez.

 

ne orientam la fata locului, de obicei dorm langa motor, dar daca e sa mergem la concerte... as prefera o parcare pazita, am stat in bulgaria cateva luni si nu e chiar tara in care mi-as lasa motorul nepazit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care mergeti la Kavarna pt Manowar- va rog sa dati un semn cand ajungeti la : 0741 188 109 -Radu. Eu plec in BG miercuri din Vama veche si am in plan tot litoralu lor pana la Burgas in principiu. Vreau sa merg la Manowar asa ca sunati cand ajungeti acolo. Sper sa fiu in Kavarna pe 30 pana in ora 20.00 cand incepe concertu..

 

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-am inteles nimic :welcome: Pe mine ma intereseaza sa plec cu 2-3 sau mai multi motoristi cu care sa ma si intorc si care sa stea in toate cele 3 zile, la Dio, Motorhead si Manowar. Mana sus! Care-s aia? :D

Editat de Purghy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Purghy, eu plec in BG pe 27. O sa dau o tura de litoral pana in Burgas a.i sa ajung pe 30 la concertul Manowar. Nu pot sa stau la toate concertele.....de intors ma intorc Duminca de dimineatza. Lasa si u un nr de tel sa ne gasim pe acolo :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma cred ca venim numai la Manowar si cu masina ca ne-am strans mai multi si impartim benzina.

@eti radu: ai nr. la profil.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

Ca un rezumat, vom fi cel putin la manowar, minim 250 de romani din cei pe care ii cunosc eu. Apoi stiu de multi de prin tara care vin in gruburi-1-2-3 masini. In principiu se pare ca vom fi minimum 300 de romani acolo. Grupul meu va fi de aproximativ 30 de oameni si cred ca vom inchiria un autocar din bucuresti, si vom pleca imediat dupa concert ca sa ajungem la alice cooper. V-as ruga sa aveti cat mai multe insemne ale romaniei (steaguri in principal), iar fan-clubul nostru (www.manowar.ro) va incerca sa dea aproximativ 30-40 de steaguri cu romania, personalizate Manowar. Avem un banner mare cu razboinicul de pe Dawn of Battle, iar din mana cu cranii ii continua steag cu romania. Sper sa stam toti impreuna la concert.

HAIL & KILL !

Tudor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bilete cred ca se gasesc si acolo, nu ? Aveti idee cat costă? Stiu ca in Ro e o firma care vinde bilete, nu stiu ce comision are...Sper sa nu se anuleze ca Monsters of Rock de anul trecut de la Varna...de aceea prefer sa-mi iau de la fata locului daca e cazul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...