Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

:wave: Dragos foarte bine maaaan,nu credeam ca te vei duce la Cheia,ca se anuntase vreme urata,dar vad ca totusi te-ai dus! Cu cine ai fost, mai precis cati ati fost,ca dupa cum te-ai exprimat aici a fost super bine,si cred ca si vremea a fost ok :cheers: :cheers: .

PS: Lase ca pozele le vedem Vineri cand ne intanlim,ca sa le vedem toti.

PS.2:Poopy cat iti ia de curatat carburatoarele ca vreau si eu sa stiu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

sunt si eu interesat cat costa un curatat/reglat carb. +furca de aranjat ......are cineva vreo recomandare ???

P.S.......SAPTAMANA ASTA VIN PIETON (ca tr sa fac furca + tocmai mi se construieste un balast pt semnalele pe led )

bafta la toate lumili'.............!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, sunt incepator si tocmai am vazut forumul. Mi-am luat o honda shadow de care sincer sunt foarte mandru.....pacat ca sunt retard :cheers: si de 2 zile ma plimb doar printre blocuri sa invat sa o stapanesc, ma bucur sa aud ca exista asa ceva in cartier la noi si ca va strangeti asa aproape, sper ca intr-o spatamana sa imi iau si eu inima-n dinti si sa particip la mica voastra sezatoare pana atunci numai de bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Ma numesc Andrei posed un GSX-F de 600. Deja il am de 4 luni si am facut pe vremea asta capricioasa 3000 de km numai prin bucuresti :cheers: si pe -10 grade :cheers:. Sincer pe la MC-ul de trafic greu vin mereu sa mananc si sa beau un suc dar nu am vazut mai mult de 1 motociclist si asta ma forteaza ori sa ma duc la arc ori sa incep sa dau telefoane si sa ma intalnesc prin tot bucurestiul.

Id-ul meu de messenger este: andrei.nemes

Asfalt Uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, sunt incepator si tocmai am vazut forumul. Mi-am luat o honda shadow de care sincer sunt foarte mandru.....pacat ca sunt retard :cheers: si de 2 zile ma plimb doar printre blocuri sa invat sa o stapanesc, ma bucur sa aud ca exista asa ceva in cartier la noi si ca va strangeti asa aproape, sper ca intr-o spatamana sa imi iau si eu inima-n dinti si sa particip la mica voastra sezatoare pana atunci numai de bine.

 

 

lasa un id de mess

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dracushorule, DA! sunt si enduisti pe zona! PREZENT!

 

de pe cheia nu am decat cateva poze care nici nu merita postate... oricum a fost chiar marfa!

si ca de obicei am avut si enduro session cu sportiva de 250 kg :cheers:

 

ne vedem vineri! CBR, tu chiar ai purtat tricoul ala?! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D Salutare darkule86' (Andrei) deocamdate ne intanlim doar Vinerea la Mc.daca vii si tu maine oricum unii dintre noi din care fac si eu parte venim pe jos,dar sper ca nu ptr.mult timp"nu dati cu pietre"ca asa zic de vre-o 3 saptamani dar ce sa-i faci lipsa kesh,poate mai stabilim si in alta zi,ca acum a inceput caldura,asteptam sa vina mai multi. :cheers: :wave:

Salutare! Ma numesc Andrei posed un GSX-F de 600. Deja il am de 4 luni si am facut pe vremea asta capricioasa 3000 de km numai prin bucuresti :cheers: si pe -10 grade :D . Sincer pe la MC-ul de trafic greu vin mereu sa mananc si sa beau un suc dar nu am vazut mai mult de 1 motociclist si asta ma forteaza ori sa ma duc la arc ori sa incep sa dau telefoane si sa ma intalnesc prin tot bucurestiul.

Id-ul meu de messenger este: andrei.nemes

Asfalt Uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ID ufoseeker2007@yahoo.com

Maine la ce ora baieti, hai ca deja m-au apucat nervii si maine ies cu ea.....sau poate astept uikendul ca pensionarii :cheers:.

Multa bafta

 

PS: are careva din voi un enduro negru pe str.Novaci langa o frizerie?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ID ufoseeker2007@yahoo.com

Maine la ce ora baieti, hai ca deja m-au apucat nervii si maine ies cu ea.....sau poate astept uikendul ca pensionarii :cheers:.

Multa bafta

 

PS: are careva din voi un enduro negru pe str.Novaci langa o frizerie?

:cheers: ala nu intra pe motociclism e ...rebel...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OLY, nu suntem cu totii?!

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frati rahoveni imi caut motor disperat si nu gasesc nimic bun.Daca stiti vre un kawa 636 2003-2004 sau un suzuki gsxr 600-750 2004-2005 dati stire ca inebunesc..idul il gasiti la profil.

Ca sa am cu ce sa apar pe la intalniri ca druja s'a vandut

Apropo dracusorul cred ca ne cunoastem..de fapt sunt sigur:P.La fel si draagod..nu stiu daca iti mai aduci aminte dar am avut net de la tine o perioada

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu m-am trezit acum, eh asta e, ne vedem prin cartier :cheers:

 

alexutzzz, da te-am vazut pe la piatza Rahova anul trecut parca :cheers: eu eram cu inca un tip Dragos cu un Aprilia RC rosu

da da da cu mini dv,stateam de vorba si te astepta....am facut cunostinta atunci:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se simte mai bine fizic decat moral...am stat aseara cu el pana la ora 3 si nu prea l-a gasit vinovat pe ala cu masina pentru ca nu avea urme de vopsea pe ea. Permisul i l-a retinut si merge cu dovada...mai mult ca sigur o sa suporte el toate reparatiile cum se intampla de obicei. El n-a patit nimic, se plangea doar de o durere la genunchi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce aiurea...permisul retzinut? Pentru ce? Oricum,bine ca nu a fost mai rau...atatea probleme din cauza unui dobitoc care era constient ca e vinovat din moment ce se ashtepta sa shi-o fure.

Dragos, sanatate shi bafta...daca ai nevoie de ceva,orice...shti unde ne gaseshti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D :D Bai ce dracu ma cui ia retzinut permisul?lui Dragos? ce ma aia sant nebuni in ce tzara de kakao traim?imi vine sa vo....t,dao in masa de treaba.

Dragos si-a luat motorul de la Candiano?ca de simtit,o sa se simta ami bine peste cateva zile,o sa fie ok,dar cum ramane cu reparatiile,cu plasticu,ptr.cat timp? :lol: Dl.Militieni si soferului de conserva,ca merita din plin.

PS:Dragos nu te lasa vezi ce faci si multa bafta

Editat de DAN IERNIE
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La faza cu permisul, cica asa prevede legea, desi initial politistul a zis ca asa i-a "recomandat" seful lui. Am adus moto de la Candianu (l-a adus Freak). Am rezolvat problema cu electromotorul blocat, mai ramane sa repar carenele (pe care, bineinteles, le repar singur).

 

La politie, tipul a declarat ca el doar a pus frana iar eu m-am speriat.

 

Luni ma duc la IML sa iau si de la aia hartie, iar dupa aceea ma duc cu ea la politie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate vrea sa se sperie el si sa intre in coma !!! daca ai nevoie de ceva dragos apeleaza si la noi ca poate te putem ajuta . succes ....!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La faza cu permisul, cica asa prevede legea, desi initial politistul a zis ca asa i-a "recomandat" seful lui. Am adus moto de la Candianu (l-a adus Freak). Am rezolvat problema cu electromotorul blocat, mai ramane sa repar carenele (pe care, bineinteles, le repar singur).

 

La politie, tipul a declarat ca el doar a pus frana iar eu m-am speriat.

 

Luni ma duc la IML sa iau si de la aia hartie, iar dupa aceea ma duc cu ea la politie.

 

 

bafta!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...