Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Oameni buni, am si eu o nedumerire... e un nene care are un soi de naked ceva de o tot alearga (chiar si acum) pe Metalurgiei sau poate chiar si pe Racovita. Nu are casca... alegerea lui, nu are geaca sau protectii de vreun fel... alegerea lui... are tobe aproape lipsa... alegerea lui... ma frate... da numa in linie dreapta stie sa mearga omu ala?

 

Eu am toba... goala, cum s-ar zice... si singura mea grija e ca atunci cind mai vin acasa noaptea (cu ochii in turometru sa nu sar de 3500)... as vrea sa cred ca sint tolerat oleaca mai mult de vecinii de cartier decit dupa ce ii tine un nene ca respectivu "aprinsi" o zi intreaga.

 

Nu ma deranjeaza zgomotul mobrei lui... deloc. Pot sa dorm linistit cu geamul deschis. Pe bune. Chiar imi plac urletele motoarelor chiar daca "lumea vrea sa zaca in linistea iliesciana". Bubuitul unui motor de MIG21 mie imi provoaca un super rinjet chiar si in somn. Dar mi-e sa nu ma trezesc cu un borcan in cap casca cind vin cu harmalaia mea la parcare.

 

Care il stiti... vorbiti cu el... poate descopera si alte sosele decit alea "din cartier"... poate unele cu ceva curbe... cit de mici. E jenant, zau. Nu ma intereseaza daca e vicecampion mondial la ceva... merge numa drept si intoarce la scuaruri. ce sa zic... hilar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Propun pentru diseara o plimbarica la Oltenita, adunarea la 19 la Mc si plecare la 19:30.

Cine se anunta pentru intalnire ?... si cine se baga la plimbarca :moto: ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Propun pentru diseara o plimbarica la Oltenita, adunarea la 19 la Mc si plecare la 19:30.

Cine se anunta pentru intalnire ?... si cine se baga la plimbarca :moto: ?

Salut,

 

Ma bag si eu la o plimbare, nu v-am mai vazut de mult. :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maine e deschiderea showroomului Ducati pe soseaua Giurgiului la intrare in Jilava,se baga careva? :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Duminica, 29.05, se anunta plimbare la :Calarasi-Oltenita-Giurgiu-Bucuresti. Adunarea incepand cu 8:30 cu plecarea la ora 9 !

Participanti:

1.AllenC

2.theLord

3...

Asteptam doritori ! :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Duminica, 29.05, se anunta plimbare la :Calarasi-Oltenita-Giurgiu-Bucuresti. Adunarea incepand cu 8:30 cu plecarea la ora 9 !

Participanti:

1.AllenC

2.theLord

3...

Asteptam doritori ! :rolleyes:

 

Salut ,

 

Prezent si eu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care stiti de unde pot cumpara si eu o cheie pt suzi k am mereu problema cu cheia de rezerva. sau unde pot copia cheia mea?

stima

Salut!

Incearca si in targ la vitan, duminica. Cauta pe "aleea" paralela cu dambovita (unde's aia cu anvelope de masini).

Gasisem anu' trecut sa-mi fac cheie pentru kawa si cheile de la aia sunt aprox. identice cu cheile originale.

Editat de Kosh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

plec joi in Severin pe moto chopper

 

De vineri este acest eveniment unde am confirmat ca particip : /index.php?/topic/661043-intrunire-moto-sapiens-dr-tr-severin/page__st__20

 

daca aveti chef , timp si benzina ...poate ne vedem !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

parca as veni si iO ca s-a luminat afara, numa' s-o tina asa pana la 19

Altcineva?...

 

parca as veni si iO ca s-a luminat afara, numa' s-o tina asa pana la 19

Altcineva?...

M-am sucit...nu mai pot veni! Ne vedem Vineri...sper! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...