Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ti se pare, nu vezi tu posturile, te saboteaza forumul...:D

Oare anul asta va mai exista " Bercenarii" ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

salutare si la multi ani tuturor!!!

Unde pot monta si echilibra Gumele la moto la un prêt rezonabil...si desigur sa faca treaba buna :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Bine ca tu macar invarti roata :)

Eu mai astept putin, plus ca am ceva investitii de facut si nu am finante. Un motiv foarte bun ca sa astept sa se mai incalzeasca.

 

Au fost azi cativa zmei de le coxau pe Oltenitei la 20C - mazga pe jos de la ceata si viteza mare nu sunt tocmai cele mai fericite combinatii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mers cu grija ca am gasit si portiuni cu zapada, aruncata de adp e mai simplu sa o arunci pe sosea decat sa o cari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa e la noi, suntem surprinsi de zapada in fiecare an, chiar daca se anunta la televizor cu o saptamana inainte, apoi e greu sa ridicam zapada e mai simplu sa asteptam sa se topeasca, ca doar face parte din ciclul naturii. Cu asa conducatori..... ce pretenti sa mai ai de la tarani.

P.S. M am resemnat ca sa fiu sincer...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stii ce ar trebui sa faca astia ? Sa puna incalzire la strazi ca sa nu se mai depuna zapada !!! Sunt unii care nici macar de pe masina nu au dat zapada, de pe langa nici nu mai vorbesc . Si atunci cand au dat-o unde sa o duca, sa o bage in portbagaj si sa o rastoarne intr-o zona stabilita de primarie ? Uita-te la cei cu spalatorii auto, cu vulcanizari, service-uri pe marginea drumului sa vezi ce fac cu zapada ...... pe carosabil nene , ca o vor lua masinile sub roti , si cand prinzi pe sub masina o bucata de gheata , sa vezi distractie . Unii "cetateni' fac asta de nevoie, altii din nesimtire :)

 

TRAIM IN BUCURESTI , ROMANIA !!!

 

Hai cu primavara ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unii "cetateni' fac asta de nevoie, altii din nesimtire :)

Nu, nu, doar 3 tarani pe o strada mare fac asa, restul cetatenilor nu, unii oameni altii tarani, de dimineata ma batea gindul sa pun bateria la trotineta ..... cind i-am vazut pe aia la lucru, am lasat-o balta.

Vine ea si primavara !

 

Azi s-a topit zapada celor 3, a sarit "singura" bateria pe trotineta, nu a fost frig - o placere sa invirt un pic rotitele.

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi am fost le reprezentanta pentru un recool facut la astea de 300cc (kawasaki) au schimbat ECU + unitatea de ABS, si am vrut sa pun in plus un indicator de viteze (nu avea din fabricatie)..... stie cineva la ce pret se ridica asa ceva (indicatorul)?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca te referi la indicatorul de treapta, gasest pe ebay si costa cam 18 -20 $. daca nu gasesti iti dau link.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca te referi la indicatorul de treapta, gasest pe ebay si costa cam 18 -20 $. daca nu gasesti iti dau link.

la 18-20 $ este mecanic, sau electronic? te intreb fiindca eu am dat deja peste 600ron pe unul electronic, care a fost legat la ECU. Sa nu-mi zici ca mi-am luat o mare teapa, te rog.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...