Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

metal - nu e tati repros, ziceam la 'nu ramane nimeni singur'.

chiar a fost fun. io m-am simtit bine in excursie.

Nici n-am luat-o ca pe un repros, Doamne fere... numai ca nah, daca stiam exact cat ne intindem, cat am stat si am aburit-o la poze, la caterinca inainte de Buzau, puteam face plinul, ca tot banii aia ii dadeam. :) Acum stiu exact ce autonomie am.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Singur? Pai este frumos???Si mie imi place sushi......

Me like motosicli :) Deci oriunde, cat mai departe.

 

Planuiesc o iesire de o zi, candva dupa SMAEB, cand s-o mai incalzi afara si s-o mai lungi ziua.

De avut in vedere ca din 100 in 100 km o sa opresc pentru realimentare :)

 

https://goo.gl/maps/1s87X

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Me like motosicli :) Deci oriunde, cat mai departe.

 

Planuiesc o iesire de o zi, candva dupa SMAEB, cand s-o mai incalzi afara si s-o mai lungi ziua.

De avut in vedere ca din 100 in 100 km o sa opresc pentru realimentare :)

 

https://goo.gl/maps/1s87X

Nu vrei tu mai bine un Bucuresti - Sighisoara - Bucuresti ? Rucar - Bran asta iarna asfaltul era cam praf, zona Zarnesti nu au mai asfaltat-o astia de ani de zile .....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

O sa va caut, vin la targ .. dar pe chopper Suzuki Intruder !

 

Vreau sa vand BMW-ul F 800 S .

Cand l-am luat acum 7 ani am promis unui Bercenar sa il intreb primul daca vrea sa il cumpere .Asta fac acum !:)

Are 20.000 km. E necazut (in viteza ) :))) Iarna a stat in showroom in Centrul de Afaceri Bucuresti Sud -str Olteniei 105A. Are ABS,incalzire pe manere, curea transmitere pana la 40.000 km,revopsit galben pai cu dunga neagra pe centru ca si casca BMW marimea L (Schubert) si costul sport Dainese . Nu trece usor din N la viteza 1 ,probabil ambreiajul :( . Pret 4900 euro cu bonus casca si costumul (daca ai cca 1,75 m inaltime si cca 1,75 kg ) .Tel 0722251007 .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,incotro in weekend? smaeb sau sam? la smaeb am auzit ca se plateste 20 lei intrarea....iar la sam cica intrarea e moca+o masa gratis si bautura pentru motociclisti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai deci eu unu merg ori unde fie SMAEB fie SAM da nu prea imi vine mie a crede ca e intrarea moca si sa iti mai dea si masa si bautura cat om fi noi de motociclisti =)))))) ori cum in concluzie daca va strangeti vre unu sau vrea cineva sa plecam impreuna sa dea un sms la 0733808603 ca-sa stiu cine e si vb la tel. Dodo_tk daca vrei sa ne intanlim da-mi un sms si daca e vreme buna ne intanlim pe undeva si plecam impreuna :D

Editat de Tentu Mihai
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost io la ala din Piata Constitutiei... o l-ba trista...

Cateva fetiscane care implora "like-uri" pentru nustiuce concurs de miss (nu dau nimic la schimb :()

In rest, mai multe masini care costa cat casa mea, iar pe la moto, destul de exclusiviste...

Asa ca, mergeti. Merita, clar...

:)))))))))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...