Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

salut, ca de la bercenar la bercenar poate sa gaseste cineva sa ma ajute shi pe mine......

 

 

pe scurt mi-am luat o motoreta, o fireblide din '96, shi pana sa-mi fac actele m-a lovit o tanti... :finger: (binentzeles nu putea fi decat o tanti... :rusinica: ) intre timp nu gasesc piese, nr mi-au expirat shi nu ma pot da cu ea asha...naked.asha ca poate ma poate ajuta careva, cu un imprumut de un far, o carena fatza shi una stanga (aia mica triunghiulara) pt o zi sa o pot duce la rar sami dea astia numere.eventual contracost, binentzeles :cheers: :cheers: . ca dupaia pana-mi gasesc piese pot merge cu ea dezbracata....dar la rar tre sa fie carenata la naiba.

 

stiu k nare nimeni chef sa-shi dezmembreze motoreta....dar dak i se face fre-unui cbrist mila de mine....k tzin sarmana motoreta in fatza blocului pe caldura asta shi ma duc la mare cu trenul...

 

merci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

hmmmmmmm, suna bine ciolpani cat timp bem si un suc acolo. :cheers: :rusinica:

 

 

 

Dap bem si un suc mancam un mic etc. Eu maine plec la 9:30.

 

Zodiac:Wellcome! Da avem loc si zi de intalnire, acestea sunt: joi, ora 19 la McDonalds Brancoveanu.

Editat de mmisulicaa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dap bem si un suc mancam un mic etc. Eu maine plec la 9:30.

 

Zodiac:Wellcome! Da avem loc si zi de intalnire, acestea sunt: joi, ora 19 la McDonalds Brancoveanu.

 

 

 

o fi mishto sa ieshi cu motoreta? :rusinica: :cheers: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dap bem si un suc mancam un mic etc. Eu maine plec la 9:30.

 

Zodiac:Wellcome! Da avem loc si zi de intalnire, acestea sunt: joi, ora 19 la McDonalds Brancoveanu.

 

am editat........... ma duc la ATB in seara asta, nu shtiu dak ma trezesc asa devreme. La cat incep treburile pe acolo ca poate vin mai tarziu?

Editat de Blue.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dap bem si un suc mancam un mic etc. Eu maine plec la 9:30.

 

Zodiac:Wellcome! Da avem loc si zi de intalnire, acestea sunt: joi, ora 19 la McDonalds Brancoveanu.

EI.... MERCI bine va gasiii... ce pot zice .... sint inka in faza de poligon....

dar daca vrea cineva 1 instruktor bun de motoare ..... :) vb.... :ok:

k??? de ex. ieri fusei in BIKERS ku titanii din TITAN !! :cheers: :finger: :blink: :D

 

 

:blbl:

am editat........... ma duc la ATB in seara asta, nu shtiu dak ma trezesc asa devreme. La cat incep treburile pe acolo ca poate vin mai tarziu?

:hug: :blbl: :eek: :ok:

A T B???

sucks any way :blbl: :blbl: asc. ce vrea fiekare !!!! :rusinica: sa speram sa nu miroasa a MANELITA...... :what: :lol: :lol:

ROCK ON !!! :10:

 

ALOOO bercenari am 1 tema de gindire!!!

kare te bagi la 1 KALIAKRA KAVARNA??? la bulgarski !!! au pretzuri miiiiiiiiiiiiiiiiiiiciiiiii!!!! asa cam 2 sapt. SOOOOOOOOOOO ????

 

:cheers: mda eu AGAIN !!!! :hug:

SINT SATUL DE vama !!!!! asa ca hai la bulgari !!! deci kare vii??? AGAIN !!! :kiss: :D :rock:

 

Eu plec in Vama weekendu asta.

Daca vreti ma gasiti acolo la o BR

 

dau cate o BR la fiecare care vine si ma viziteaza :P

:D :D :D :D :D

satul de vama !!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A T B???

sucks any way :finger: :blink: asc. ce vrea fiekare !!!! :rusinica: sa speram sa nu miroasa a MANELITA...... :cheers: :D :hug:

ROCK ON !!! :cheers:

 

ATB e trance, mai exact vocal trance. Manelistii s-au reprofilat pe minimal (oricum nu e cazul meu). :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut, ca de la bercenar la bercenar poate sa gaseste cineva sa ma ajute shi pe mine......

 

 

pe scurt mi-am luat o motoreta, o fireblide din '96, shi pana sa-mi fac actele m-a lovit o tanti... (binentzeles nu putea fi decat o tanti... ) intre timp nu gasesc piese, nr mi-au expirat shi nu ma pot da cu ea asha...naked.asha ca poate ma poate ajuta careva, cu un imprumut de un far, o carena fatza shi una stanga (aia mica triunghiulara) pt o zi sa o pot duce la rar sami dea astia numere.eventual contracost, binentzeles . ca dupaia pana-mi gasesc piese pot merge cu ea dezbracata....dar la rar tre sa fie carenata la naiba.

 

stiu k nare nimeni chef sa-shi dezmembreze motoreta....dar dak i se face fre-unui cbrist mila de mine....k tzin sarmana motoreta in fatza blocului pe caldura asta shi ma duc la mare cu trenul...

 

merci

 

Salut.

Din toti bercenarii, Fireblade am eu si cu Laur, aka Ducati_rider. Al meu este din 2000 si in mod sigur nu se potriveste farul. In plus, este si galben/albastru, si in mod sigur nu ai aceste culori trecute in talon. Laurentiu are modelul 98-99, culoare .....visiniu putred...daca nu ma inseala ochii pe mine. Oricum, te poti uita la poza mea de la profil, si daca ti se potriveste ceva, demontam carenele si te duci la RAR cu ea sa iti faci treaba.

 

Sorry guyz, eu ieri am fost la peste, asa ca nu am avut cum sa vin cu voi... Sper ca v-ati distratat

 

Daca iese azi careva la plimbare, sa dea aici un anunt, poate ma alatur, ca am chef de o tura...

Editat de AllexxM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut.

Din toti bercenarii, Fireblade am eu si cu Laur, aka Ducati_rider. Al meu este din 2000 si in mod sigur nu se potriveste farul. In plus, este si galben/albastru, si in mod sigur nu ai aceste culori trecute in talon. Laurentiu are modelul 98-99, culoare .....visiniu putred...daca nu ma inseala ochii pe mine. Oricum, te poti uita la poza mea de la profil, si daca ti se potriveste ceva, demontam carenele si te duci la RAR cu ea sa iti faci treaba.

 

Sorry guyz, eu ieri am fost la peste, asa ca nu am avut cum sa vin cu voi... Sper ca v-ati distratat

 

Daca iese azi careva la plimbare, sa dea aici un anunt, poate ma alatur, ca am chef de o tura...

 

nu e visiniu e caramiziu metalizat :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut.

Din toti bercenarii, Fireblade am eu si cu Laur, aka Ducati_rider. Al meu este din 2000 si in mod sigur nu se potriveste farul. In plus, este si galben/albastru, si in mod sigur nu ai aceste culori trecute in talon. Laurentiu are modelul 98-99, culoare .....visiniu putred...daca nu ma inseala ochii pe mine. Oricum, te poti uita la poza mea de la profil, si daca ti se potriveste ceva, demontam carenele si te duci la RAR cu ea sa iti faci treaba.

 

Sorry guyz, eu ieri am fost la peste, asa ca nu am avut cum sa vin cu voi... Sper ca v-ati distratat

 

Daca iese azi careva la plimbare, sa dea aici un anunt, poate ma alatur, ca am chef de o tura...

 

 

merci oricum :rusinica: , le-am gasit la un tip din sibiu :cheers: , shi-aseara am shi dat o fuga shi le-am luat. le vopsesc, merg la rar shi-o sa fim 3 fireblade-ishti in berceni.

 

apropos, shoby here :finger: , shobolanu_negru@yah.... 0726548736

 

dak tot v-adunatzi saptamanal...abia astept s-o pun la punct pe motoreta :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

kare te bagi la 1 KALIAKRA CAVARNA LA bulgari???

nu merge linku !!!! :cheers: :cheers: :finger:

nici pagina!!!! :rusinica:

 

 

Mii de "multumiri" RENEL-ului. Acum ar trebui sa mearga.

 

Pictures

Editat de mmisulicaa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am venit ieri de la mare.

Ne vedem joi :finger:

Poza cu link ca e f mare si nu vreau sa blochez pagina:

Mangalia

 

 

Vai Alex,asa o asortare de culori nici ca se putea :cheers: Ne mai lipsea culoarea ochilor tai,dar,aveai casca :cheers: reusita poza,welcome home :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa bai Sorine mai zi si tu ceva , ca am crezut ca te-ai intors in Germania definitiv. De ce nu ai fost cu noi sambata la o plimbarica pe autostrada? :cheers: :cheers: :rusinica:

Editat de 2bike
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am chef de o plimbare in weekend....asa ca daca hotarati ceva...bagati un mesaj.

 

Ah, si btw....m-am gandit ca ar fi bine sa ne intalnim de 2 ori pe saptamana....asta in mod oficial......cei care nu ajung Joi, sa zicem ca ajung........Vineri????? Deci Joi si Vineri mi-ar placea mai mult decat Joi si poate in weekend

Vineri deja lumea iese mai repede de la servici, nu are treaba a doua zi, deci putem sa prelungim intalnirea. Si daca chiar vrem sa plecam in weekend, sau doar duminica, stabilm si asta. Voi ce ziceti?

 

 

Sunt de acord cu ideea. Mi s-a parut mult mai frumos vineri.

sa vedem ce zic si ceilalti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt de acord cu ideea. Mi s-a parut mult mai frumos vineri.

sa vedem ce zic si ceilalti.

 

Am putea sa schimbam data ca sa fie mai ok pentru toti si sa putem sa stam mai mult. Vineri nu ne fugareste nimeni acasa. Tre sa vedem daca sunt toti de acord.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baieti !

 

Pana la urma primiti si un biet Firstbike printre voi ? :cheers:

 

Baieti mai am o problema !!!

 

Imi joaca furca la motobrishka.

Recunosc ca mi-a curs si ceva ulei pe la un brat al ei. Sau poate fi de la denivelari ? :rusinica:

 

Sau trebuie alta? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E mai bine sa fie si joi si vineri....si cum a zis Laurentiu, joi cine vrea, vineri toti. Sau...joi toti, vineri toti :rusinica:?

 

PS Bine ai venit Alex, marfa poza.

PPS Kytynel, tu vino si vezi daca te primim sau nu :cheers: !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...