Sari la conținut

PETRECERE DE MOTOCICLISTI


Axa cu Scame
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 295
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ma roade curiozitatea sa aflu mai ,ulte parei despre petrecerea de vineri.Pana acum sa inteleg ca ''e de bine'' ,eu cred ca a fost ffflinistit si lumea s-a carat repejor dar m-am gandit ca nimeni n-a avea chef sa se destrabaleze tinand cont ca inca unul nu mai poate face chestia asta.Eu nu l-am cunoscut si totusi mi-a dat foarte mult de gandit . Banuiesc ca stiti de cine vorbesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@HellrYder: Scuze, metre! Mesajul e scris sambata dimineata....cand imi beam "cafeaua" (facuta din hamei de cea mai buna calitate)! B)

 

@Ninja_Skija: Lumea s-a carat repejor fiindca paranghelia a inceput devreme si toti eram dupa o saptamana de munca. Iar la cine te referi, fi sigur ca a fost in gandurile noastre.

 

@Baiazid: Propun sa (re)investigam cat de curand aceasta conspiratie! :what:

Editat de Don Leoncio
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Au fost 2 evenimente:

 

 

1. Nu stiu cui i-a fost taiata calea de o dacie alba. Mentionez ca noi mergeam in coloana incet si regulamentar. Cei din fata au inconjurat dacia (io eram in spate)...

 

Shoferu daciei isi desface repede gulerul de la camasa si incepe sa respire ca asmaticii. Probabil se gandise ca pana acolo i-a fost! :what: :laugh: :laugh:

Avea ala o fata cand l-au inconjurat motoarele de puteai sa faci film horror cu el!!!

 

 

2. Don Leoncio a ramas fara gaz si am tras toti pe trotuar. La un moment dat vine o tipa cu masina (avea lamaia in geam) si cu okii la motoare nu a vazut ca cel din fata a oprit la stop :lool: :lol: ;) :P si POC!!!

 

Nu mai imi vine sa rad daca imi imaginez ca in locul daciei lovite era un motor.

Il facea muci. Cel putin ii ovaliza roata spate si .... motociclistul pe jos B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lui Hellryder i-a taiat calea ala cu Dacia. Bebe (cel cu ij-ul in culori de camuflaj) s-a luat de el. Si pe bune, cand l-am ajuns toti, era sa-l lase pe ala pitpalacu' la volan: camasa desfacuta, mana la inima etc.

 

La faza cu aia care a lovit masina din fata, noi am inceput sa radem si sa facem mistouri...da' chestia e ca eram la o distanta de cel mult 1 metru de aia doi care se lovisera!

Editat de Don Leoncio
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...