Sari la conținut

Echipamente Pentru Fete(bursa)


pisi
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vand ghete Raichle de dama - 3 sezoane, marimea 39/40. Au fost purtate o singura data la o tura pe munte, sunt ca noi. Pret negociabil: 200 Lei (din magazin au costat 400 Lei).

Pot fi purtate si pe moto la fel de bine ca pe strada/munte, de aia am pus anuntul si aici.

Tel. 0724841545 sau PM

Poze:

post-18188-1258289944_thumb.jpg

post-18188-1258290004_thumb.jpg

post-18188-1258290059_thumb.jpg

post-18188-1258290129_thumb.jpg

post-18188-1258290172_thumb.jpg

post-18188-1258290238_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De munte de trei sezoane, talpa tara, parca. Fara nici un fel de protectii la glezna. Aveam asa ceva in picioare si am avut picioru umflat o luna la accident. In schimb sunt geniale toamna/vara/primavara pe munte :crack:

Editat de switch
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu a zis nimeni ca sunt speciali de moto, dar decat un adidas, pantof sau slapi :crack: , mai bine asa ceva.

Oricum bocanci sunt foarte comozi pe strada, nu mai zic de munte. Numai ca prietena mea nu vrea sa-i mai poarte, pt. ca are altii mai buni. Asa ca la vanzare cu ei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand casca Lazer Vertigo Stroke, marimea XS (se potriveste si S), in stare foarte buna, viziera clara fara zgarieturi cu sistem de pinlock. Singura chestie: am pierdut plasticul de pe aerisirea de sus, habar n-am cum si cand.

Pret: 300 lei

post-7727-1258710363_thumb.jpg

post-7727-1258710373_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Geaca BMW poro emotion, noua, protectii soft coate si umeri marime 50, pret 200 euro, pret catalog 400 dolari.

Geaca Yamaha R, marime S, protectii spate, coate si umeri, pret 150 euro.

Geaca Yamaha, negru cu albastru, marime L, protectii soft spate, coate si umeri, pret 250 ron.

Detalii PM sau tel: 0766 696 638.

post-13245-1259085369_thumb.jpg

post-13245-1259085414_thumb.jpg

post-13245-1259085536_thumb.jpg

post-13245-1259086386_thumb.jpg

post-13245-1259086450_thumb.jpg

post-13245-1259086496_thumb.jpg

post-13245-1259086557_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
up!

 

 

Mai ai cizmele XPD?

sunt interesata.

Mesaj completat

Am cateva echipamente pt fete de vanzare la preturi bune. Echipamentele nu sunt noi, dar au fost purtate doar de cateva ori:

- pantaloni de vara PRO-BIKER, marimea S, impermeabili, negri, fermoare aerisire PRET 80 RON;

- jeansi VANUCCI, marimea 38, albastri, buzunare protectii genunchi si solduri PRET 120 RON;

- cizme tourer UVEX, marimea 38, negre, full protectii, PRET 60 RON.

Daca va intereseaza dati-mi un mail panaitescucristina@yahoo.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai am de vanzare si manusi NEOWELL marimea S, purtate, dar in stare buna, full protectii, PRET 60 RON si brau REV'IT, marimea S, nepurtat, PRET 30 RON.

Daca va intereseaza ceva va trimit poze pe mail.

Mail-ul meu este panaitescucristina@yahoo.com.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai am de vanzare si manusi NEOWELL marimea S, purtate, dar in stare buna, full protectii, PRET 60 RON si brau REV'IT, marimea S, nepurtat, PRET 30 RON.

Daca va intereseaza ceva va trimit poze pe mail.

Mail-ul meu este panaitescucristina@yahoo.com.

 

Te rog poze cu ambele + pantalonii daca ii mai ai.

sisoie@yahoo.com

Merci

Editat de sisoie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Geaca BMW poro emotion, noua, protectii soft coate si umeri marime 50, pret 200 euro, pret catalog 400 dolari.

Geaca Yamaha R, marime S, protectii spate, coate si umeri, pret 150 euro.

Geaca Yamaha, negru cu albastru, marime L, protectii soft spate, coate si umeri, pret 250 ron.

Detalii PM sau tel: 0766 696 638.

 

 

Vai da' cu cita violenta sint mascate fata si sexul.

 

...sint sigur ca macar ar fi crescut sansele la vinzare a produselor :cheers: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vai da' cu cita violenta sint mascate fata si sexul.

 

...sint sigur ca macar ar fi crescut sansele la vinzare a produselor :cheers: .

 

Nu vroiam sa se confunde lucrurile. Gecile sunt de vanzare nu fata mea. Important e sa vada lumea cum sta geaca pe cineva caci arata total diferit cand e pe umeras.

 

 

PS: Si da sunt foarte violenta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vroiam sa se confunde lucrurile. Gecile sunt de vanzare nu fata mea. Important e sa vada lumea cum sta geaca pe cineva caci arata total diferit cand e pe umeras.

 

 

PS: Si da sunt foarte violenta.

 

 

Creatorii de moda au o parere contrara daca stam sa ne gindim cit hai se face cu "modelele". In magazine exista "manechine" de plastic care nu au cap din fabrica.... ca "sa nu se faca confuzie" dar sint sigur ca alta ar fi perceptia unei femei care intra intrun magazin in care manechinele de plastic au capul zdrobit in fel si chip si... sexul vopsit cu o pensula rosie. :cheers:

 

Esti intr-un subforum al fetelor si vinzi un produs pentru fete... nu cred ca ar fi fost mare problema in final...

 

 

Anyways... uite o solutie alternativa de 5 minute la cafea:

 

2ni60xc.png

 

P.S. Violenta ca violenta... dar pe tine insati? :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Creatorii de moda au o parere contrara daca stam sa ne gindim cit hai se face cu "modelele". In magazine exista "manechine" de plastic care nu au cap din fabrica.... ca "sa nu se faca confuzie" dar sint sigur ca alta ar fi perceptia unei femei care intra intrun magazin in care manechinele de plastic au capul zdrobit in fel si chip si... sexul vopsit cu o pensula rosie. :cheers:

 

unora le ajungeau pozele cu un fund frumos, la ce iti mai trebuia musai un chip asociat :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut si eu pantaloni cu protectii pentru un moto de strada, dar noi si doar cu proba sa cumpar. Ce firma ar fi mai buna pentru asa ceva? Ce magazin din Bacau, Brasov, Iasi, Miercurea Ciuc sau ceva de prin zona imi recomandati?

 

Multumesc ;:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce protecții vrei să aibe? Îți recomand genunchiere, mi se par mai sigure decât orice protecție de genunchi din pantaloni - am purtat 3 modele de genunchiere și 2 modele de pantaloni cu protecții, nu am încredere în pantaloni. Pentru protecții de șold e mai complicat, eu am o pereche de pantaloni care acceptă protecții de șold și îi port vara (sunt subțiri), dar sunt din poliester și sunt incomozi, alunecă genunchierele pe ei etc. Următorii pantaloni de vară vor fi niște ripstop militari (se găsesc prin magazine de echipament militar sau de vânătoare/pescuit, culori și croieli diverse) la care le cos la mașină buzunare interioare pentru protecții de șold, iar pe deasupra pun genunchierele enduro. Dacă nu știi să coși așa ceva costă 5-10 lei la orice croitorie de cartier și se face pe loc în 5 min dacă îi convingi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Interesante idei.

Am deja o geaca de piele Nitro cu protectii de care sunt multumita, si mi-as dori de asemenea si niste pantaloni asemenatori. Intrebasem poate este ceva mai bun ce s-ar putea prinde perfect cu fermoarul de la geaca, excluzand pantalonii de piele Nitro.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand shoei xr 1000, marimea S, mici zgarieturi. de mine e putin larga, asa ca si pt un baiat ar fi buna. 2 viziere, albastru inchis si normala. pret 750ron

0729351032

post-32908-1263889499_thumb.jpg

post-32908-1263889548_thumb.jpg

post-32908-1263889564_thumb.jpg

post-32908-1263889579_thumb.jpg

post-32908-1263889682_thumb.jpg

post-32908-1263889698_thumb.jpg

post-32908-1263890021_thumb.jpg

Editat de motoREA
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Interesante idei.

Am deja o geaca de piele Nitro cu protectii de care sunt multumita, si mi-as dori de asemenea si niste pantaloni asemenatori. Intrebasem poate este ceva mai bun ce s-ar putea prinde perfect cu fermoarul de la geaca, excluzand pantalonii de piele Nitro.

 

Eu am o pereche de pantaloni textil in care am bagat protectii la genunchi si sold (au buzunare pt asa ceva). Pantalonii sunt astia: Pantaloni textil (cos Louis 20531334 - vad ca sunt si la reducere 54,95 euro). Sunt foarte comozi. Ii poti purta atat pe vreme calda, cat si rece (au mesada detasabila), iar protectiile de la sold sunt fantastice (arati putin ciudat cu ele, iit latesc soldurile, insa la o cazatura devin vitale).

 

Ah, si au si fermoar de prins geaca la brau.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cizme noi, marimea 38, pret de nimic. :cheers:

VANDUTE

 

Mai am o pereche de cizme mariema 38, marca Revit, din pacate modelul nu-l stiu. Cizmele sunt second hand, purtate fix de doua ori dar intr-o stare excelenta. Sunt orientate catre toruing, comode, si producatorul ar zice ca sunt si impermeabile. Pret NEGOCIABIL si ACCESIBIL. Detalii la telefon 0722 94 77 62 - Radu

post-3313-1263936045_thumb.jpg

post-3313-1263936056_thumb.jpg

post-3313-1263936067_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...