Sari la conținut

FERITI-VA de MOTOCICLISTI


Dobrescu
 Share

Postări Recomandate

Dobrescu, in regulament este definita DEPASIREA FACUTA CORECT ... este cam absurd sa imi spui ca daca treci in paralel cu mine, pe banda pe care ma deplasez eu FARA SA INCALCI MARCAJUL, aia nu e depasire, ai trecut si tu ca omul ... hai sa pastram discutia in limitele rezonabilului, zau ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 262
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

sper sa 'ajungeti la un numitor comun' in seara asta ... :what:

 

nu de alta dar problemele ridicate de voi aici mi-au facut capul patrat B) asa ca m-am gandit ca ajungand voi la acel numitor comun, as putea si eu sa-l urmez, fara nici o ezitare ... sau ?

 

succes !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca s-a ajuns la un numitor comun, dar stiu sigur ca s-au simtit bine si unii, si altii.. :what: Asta e un prim pas. Chiar sunt curioasa, dintre cei cu masini, cati au vrut sa incerce pe 2 roti? Ca sa-i felicitam! B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:laugh:  :laugh: numaru celor care au vrut este foarte mare.... numarul celor care au avut curajul... pe ala il stiti :what:

 

a fost interesant. foarte. va mai asteptam  B)

Unii mai si "munceste", plus ca aruncatul cu "de ce nu ati venit, ca sunteti ......, " ("ca cam" asta se intelege din mesajul tau) nu face decat sa ishte un flame. Si nu doar pe forum.

 

Parerea mea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut membrii ambelor forumuri :what:

 

am fost aseara la intilnire si mi-a placut

 

cred ca toata lumea si-a dat seama ca nici ''noi'' nici ''voi'' nu suntem ''mai altfel''

 

ma bucur ca am putut sa discutam si cred ca am lamurit unele probleme legate de traficul pe care oricum il facem ''in comun'' in conditiile existente - gropi, caini, pietoni, etc, etc, etc

 

din pacate nu cred ca este suficient, in sensul ca ceea ce a fost aseara trebuie sa fie un inceput in a constientiza prezenta in numar tot mai mare pe sosele si a altor vehicule decit cele cu 4 roti.

 

cred ca odata cu ridicarea gradului de civilizatie la nivel de tara/popor ( maaaammaaaa ce-am bagat-o p'asta :lool: ) se vor rezolva multe probleme inclusiv cele legate de trafic.

 

 

in alta ordine de idei, am aflat aseara ca woo-isti (sper ca pot sa le spun asa fara sa se supere B) ) vor fi la moeciu in we.

 

ce ziceti, facem o plimbarica? mai discutam, alea alea :laugh:

 

 

 

 

Nucu

 

 

 

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca va hotariti, noi sintem la pensiunea Mimi din Moeciu, dupa ora 13:00 ... mai devreme n-avem cum, avem de facut shopping si cu conservele la coloana nu prea merge peste suta ... drum bun si asfalt uscat.

 

PS: pentru identificarea lui Mimi, doritorii imi pot solicita pe privat nr. meu de tlf ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu am vrut sa incerc  B) poate se indura cineva de mine data viitoare ?

O sa fac un efort sa-l rezolv pe Ivan al meu pana atunci si ma sacrific eu... :what: de fapt, ce zic eu ca ma sacrific? Este o placere chiar :laugh:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci saptamana viitoare la palatul copiilor, daaaa ? :laugh:

 

auzi, dar nu o sa bagi viteza sa ma sperii.. da ?  :what:

Am auzit ca saptamana viitoare se strica vremea rau. B)

 

Pe langa Bistrita cica ar fi nins deja... :laugh:

 

Cat despre restul... :lol: ;) Nu trebuie sa bag viteza, este suficient sa te uiti la mine si te sperii, sa stii :lool:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OK, eu mi-am luat casca de rigoare in gura, da pe mine cine ma plimba, si eu pe cine plimb??? Inteleg ca sunt mai batran, dar......  :what:

:laugh: cine ti-a dat-o ? :laugh: B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci,in cele din urma,ati ajuns la vreo concluzie?e mai multa lumina in capetele unora? sau acum ati vb ca fratii la o bere si apoi in trafic va injurati din nou?

 

nu intreb cu rautate,dar din ce s-a postat nu reiese nimic de viitor,ci doar ca a fost o seara placuta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...