Sari la conținut

Zona Colentina - Tei


andan
 Share

Postări Recomandate

:kiss: cred ca voi ati gresit locatia de intalnire, nu tre sa va mai vad in bikers... e o cofetarie pe d-na ghica ii zice "Constance" am auzit ca are si amandine, si savarine dupa preferintze! nu stiu daca-s vechi de 18 ani cel putin... dar... aud ca-s "bune" :lol:

 

Savarine buzate au ??

 

Offtopic :P) : ia zi , cand plecam maine ? :cheers: Mergem pe A2 sau pe ce drum ?

Editat de dezu.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:kiss: cred ca voi ati gresit locatia de intalnire, nu tre sa va mai vad in bikers... e o cofetarie pe d-na ghica ii zice "Constance" am auzit ca are si amandine, si savarine dupa preferintze! nu stiu daca-s vechi de 18 ani cel putin... dar... aud ca-s "bune" :P

daca au scaune unde sa stai, e super...

pe bune, de mult imi doresc sa mai ies la o cofetarie, unde sa stau jos, sa beau un cico...

deja prea multe baruri, cluburi, mecdonzolds....am chef de o cofetarie :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ice cube...care-i faza? stay chill..iti raspund doar din simplul motiv ca esti oltean de-ai mei...deci nu, nu sunt minora :kiss:...acum 7 ani am trecut de etapa asta

 

dezu, iti fac cate tavi de amandine vrei tu numai renunta la gandul ca intre mine si Vali e vreo rivalitate :lol: ...nu ma intelege gresit..nu o cunosc si nu ma cunoaste...ne-am intalnit de cateva ori in trafic pe aici prin cartier, dar atat

 

so, vreau si eu la mareee....sa ma bronzeeeez!! dar poate wee viitor ca acum sunt prinsa cu altele

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tru, sta bine pe gixxeru de 600, so nu suparati fata ca-i vai si-amar :P

pana mea, io abia ajung jos pe mobra aia...e si singura mobra cu care am cazut de pe loc peste o conserva, beat crita fiind...

m-am suit pe stanga si am cazut pe dreapta :lol:

 

shinule, cand imi mai dai mobra la test?promit ca iti repar scarita daca o scap ...cu sarma din curtea bisericii :kiss:

Editat de catul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:kiss:

si tie :P

 

nope :lol:

 

Le: si... iesim pe undeva asta seara, k ma tot bate delia la cap.

Editat de psycho_vox
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nope :P

mai sa fiu al dracu...esti sigur? :kiss:

 

@Amandina....ia baga si tu niste dimensiuni, inaltime, 90-60-90, alea alea, sa nu ne mai stresam atat sa aproximam din poze :box:

 

k ma tot bate delia la cap.

pune casca sa te apere :cheers:

 

baaaaaaaaaaaaaaa haideti la mareeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!

hai mai bine la o cafea...mergem mai multi...

cunosc un local marfa la metrou, unde bagi o hartie de 10 mii si ai orice cafea vrei :lol:

unu la fel de marfa e la sediul politiei accidente usoare...intrarea gratis, ai si banci, vezi si multi prosti...e distractie :lol:

Editat de catul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu plec la mare..si tare as fi vrut sa plec cu motoru..da deh.. ai dracu bani,,,plec cu conserva..dar e bine si asa...IN VAMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!

cum ajung arunca hainele de pe mine fac o baie...beau o bere rece!! si apoi ma sez undeva jos pe nisip si zac.............

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu ce bani frate?as merge la munte...un traseu, ceva

 

 

V am intrebat acum 2 zile pt duminica un drum pana l amunte de o zi... Ceva doritori? Lasa ti naibi cofetariile si bucuresti haideti la aer curat...facem un traseu ceva...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna ideea... daca nu ma hotaram la mare, poate o puneam si eu in practica. dar se prevad 2 week-enduri la mare... asta deja e decis pentru mine cel putin, si daca amandina merge la mare saptamana viitoare, sa vezi tu cum toti diabeticii o sa se stranga in vitrina la cofetarie :lol: eu?... cry?... dezu?... orl-ul?... neinteresanti... nu vine nimeni la intruniri daca venim doar noi :P dar sa vezi frate cand om deschide cofetaria, cu savarine amandine si alte cele! cum o sa-si bage toti zahar in vene numai ca sa vina la intalniri ... :cheers:

 

@orl-ule: ba daca va scuipa semintze-n cap, am eu grija sa-i aduc vreo cateva pungi :lol: :kiss:

@amandina: tu chiar ai inviat topicul asta... jos palaria!... ai toate aprecierile mele! (insignifiant premiu de altfel...)

 

nu dati baaaa nu stiti sa injuratzi! :box: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa stii ca amandina ne-o pus pe toti in miscare :lol:

 

@bady: ca sa merg la munte, trebuie sa am ceva cascaval...pana mea, pana sapt viit nici de tigari nu e foande, si vr sa iau si niste piese pt jawa :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am tot vazut in fata sectiei 7, cea de pe Teiul Doamnei, motociclete parcate: un SV 650 rosu, un gsxr alb-albastru, parca si ceva motoare de 125... V-ati inteles cu politistii sa le lasati acolo, sau nu sunt probleme? ... asta in cazul in care proprietarii chiar intra pe forum...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna ideea... daca nu ma hotaram la mare, poate o puneam si eu in practica. dar se prevad 2 week-enduri la mare... asta deja e decis pentru mine cel putin, si daca amandina merge la mare saptamana viitoare, sa vezi tu cum toti diabeticii o sa se stranga in vitrina la cofetarie :lol: eu?... cry?... dezu?... orl-ul?... neinteresanti... nu vine nimeni la intruniri daca venim doar noi :P dar sa vezi frate cand om deschide cofetaria, cu savarine amandine si alte cele! cum o sa-si bage toti zahar in vene numai ca sa vina la intalniri ... :cheers:

 

@orl-ule: ba daca va scuipa semintze-n cap, am eu grija sa-i aduc vreo cateva pungi :lol: :kiss:

@amandina: tu chiar ai inviat topicul asta... jos palaria!... ai toate aprecierile mele! (insignifiant premiu de altfel...)

 

nu dati baaaa nu stiti sa injuratzi! :box: :D

 

 

aveti nr meu de tel in celalalt topic cu colentina daca veniti la mare weekendul viitor da ti si voi un trrr. plec de pe 23 pana pe 1 august. facem o paranghelie ceva pe acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...