Sari la conținut

Zona Colentina - Tei


andan
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nici echipament nu-mi iau...

 

Asta ramane la alegerea ta, nu iti sare nimeni in cap daca vii in tricou. Minim decent: casca si manusi... ca sa nu ne certam.

 

Stiu ca ai glumit :)

 

Adu verdeata aia turbata s-o vedem si noi, presupun ca pe aia o calaresti.

 

Mai e mult pana marti? :|

 

Bha frate, sa moara ma-sa, iar s-a kishat cainele vecinului pe lantu meu.

 

O solutie impotriva cainilor pisaciosi la copac? :crack:

 

@ZYB: esti viu?

Editat de SiD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca echipament am maieu, niste ochelari de soare faini si o pereche de slapi noi luati din piata.

 

serios, minim casca manusi si genunchiere imi iau, cat despre verdeata sa vedem daca se integreaza intre motoarele de aici ca asa batrana nu prea am vazut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prezent, ficatul ma cam trage de lant dar sunt ok :rolleyes: . Si la mine au ceva cainii cand pun husa....trebuie sa o spal de fiecare data :angryfire:

 

Deseara victoriei cumva?

 

Urat accidentul din Tei si cand te gandesti ca p-acolo ii frigem noaptea turatii de toti banii..pfuai!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine care cum unde ? :) Hai ca fac prezenta de azi, daca e vremea buna Monsterul-ul si CBF500 sunt prezente. Asa ca sa ma laud ca mi-am pus codita, e gey ca e alta culoare dar e acolo :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine care cum unde ? :) Hai ca fac prezenta de azi, daca e vremea buna Monsterul-ul si CBF500 sunt prezente. Asa ca sa ma laud ca mi-am pus codita, e gey ca e alta culoare dar e acolo :grinbandit:

 

Mai nebunule, mi-e clar ca fata aia de la ultima intalnire ti-a schimbat orientarile. Sanki ai dus-o acasa, te-ai pierdut cu ea printre stradute. :cheers:

 

Maine vad si eu codita, deci clar prezent.

 

Ar mai fi o problema cand spun clar / sigur , suntem aproape de Floreasca ...iar eu vreau sa duc o floare acelei fete cu accidentul pe DN1, in caz ca va fi acolo. Plm.. "de ce?" si etc comentarii, n-am chef. Asta's eu! Mai e pana maine si exista telefoane.

 

O dau iar la intors ca eu nu merg la nicio tura dupa intalnire, ca o pixda fonfaita; vedem. Ca nu-mi prea mai arde!

 

ok:

 

Suntem cam 4 declarati.

 

@Sei: stii ceva de Andrei? Mai vine?

 

@LUCICBR: faci prezenta?

 

..si mai sunt destui.

 

:banana: (din diverse motive necunoscute de autor, este folosit gif asta sau ce mama lui este, satul)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu iar sunt betiv :drink:, acuma am ajuns acasa, trag un pui de somn, teoretic sunt in forta pana diseara, codita vedem daca o iau ca e posibil sa vin cu pasagera :06Biker:

 

Neata, vai mi-e rau. Mai usor ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor!

 

Va urmaresc de ceva vreme pe topicul dedicat, nu sunt noua in zona insa intrucat nu am motor, nu am indraznit sa ma fac auzita/cunoscuta pana acum. Cum toate au insa un inceput, well, here it is. Sper sa ma pot alatura grupului vostru, macar ca "wildcard" pentru moment.:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu suntem exclusivisti, au tot venit persoane cu sau fara motor, in primul rand suntem vecini pasionati de motoare, dupa care gasca de bikeri :cheers:. Sutem gasca vesela, cine nu are motor dar vrea sa se suie pe unul altul, "sa le incerce" este binevenit, poate mai dam si un sfat daca sunteti nehotarati ;)

 

Intalnirea este la 8:15-8:30, grupuletul ajunge pe la 8:20.

Editat de ZYB
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult pentru "primire", Zyb! Fiind de ceva ani in mediul asta, am o idee destul de buna referitor la ceea ce as vrea, in termeni destul de exacti :) De sfaturi, insa, are nevoie oricine oricand.

Stiu de programul intalnirilor voastre, insa azi cred ca nu voi ajunge din cauza serviciului.

O sa urmaresc topicul diseara sa vad ce ati facut.

 

P.S.: Apropo, Zyb, am confundat motocicleta ta cu un alt Ducatti, parcat pe langa unde stau eu. Am crezut ca este a ta. Nu ma uitasem insa la numarul de inmatriculare, este altul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai lui nu-i vezi numarul de inmatriculare, il tine ascuns; mai ales cand frige 2-3 beri si o arde racing pe colentina, ca asFLATul e bun si la semafoare te iarta toate conservele cand treci pe rosu. :))

 

Glumesc.

 

Ca moment de adevar, am mai fript-o eu racing pe la herastra dupa 2 beri, pe piele mea. Nu recunosc, am zis asa ca fapt divers.

 

 

 

 

AZI , ora 20:00-20:30 la Circ !

Editat de SiD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aha bun, dar atunci numarul de inmatriculare de sub avatar la ce serveste? :laugh: Eu de acolo, l-am luat.....

Si pe la ce ora se plimba Zyb pe Colentina? Nu de alta dar ca sa stiu cui trebuie sa trimit "multumiri calduroase" cand il voi mai auzi de pe bulevard :laugh: (zgomotul de Ducatti il pot recunoaste imediat)

Bune si faptele astea diverse, asa afli cu cine esti vecin intr-adevar :huh:

 

Distractie placuta diseara!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai sa ne auzi pe amandoi prin vreun pasaj. Galagie curata!

 

Ora la care o mai frige prin zona nu o stiu, iti poate spune el. :P E foarte secretos cu noi.

 

Da, ce vecin betiv. "Beau alocatia la copii!" :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ CloudStrife : SID glumeste, Ducati-ul meu este stock pana la ultimul surub, inclusiv tobele, poate el are ceva lipsa pe acolo :D . Nu ma plimb pe Colentina si mai ales nu in forja ca nici eu nu ii suport sub geam cu vruuuum, singura manie la mine este pasajele, acolo cam ajunge la capat de turatie in 1-a, 2-a ...deh e Ducati si trebuie sa tipe :kiss:. Numarul este acolo, si este vizibil atat timp cat nu esti intr-un logan MCV cu radaru pe mine.

 

@SID : Asa baga antireclama, ca sperii copii si omor babele, diseara te tin in spate si numai fum vezi de la mine :haha:. Sticla si ghidonul nu le impac niciodata in nici o masura, chiar daca le iubesc lafel ^_^ si nu sunt secretos doar in mare cam mahmur :grinbandit:

 

 

 

LE: Si poze facute cu un jeg de telefon ...

 

 

 

 

post-68475-0-99700000-1349788918_thumb.jpg

post-68475-0-69201100-1349788982_thumb.jpg

post-68475-0-93779700-1349788994_thumb.jpg

post-68475-0-56921900-1349789027_thumb.jpg

post-68475-0-41548500-1349789064_thumb.jpg

post-68475-0-81717900-1349789072_thumb.jpg

Editat de ZYB
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...