Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

eu ma las de motociclsimul stradal...

am ca plan sa il vand si ulterior sa imi cumpar unul pentru pista.Asta imi doresc si asta am sa fac.

Am sa duc enorm dorul de plimbari dar cand vad cate se intampla parca mai imi trece.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

eu ma las de motociclsimul stradal...

am ca plan sa il vand si ulterior sa imi cumpar unul pentru pista.Asta imi doresc si asta am sa fac.

Am sa duc enorm dorul de plimbari dar cand vad cate se intampla parca mai imi trece.

 

 

Mda...si eu am vazut accidentul din Mioveni!Dumnezeu sa ii ierte!Te inspaimanta cand vezi asa ceva!

Dar pe care pista te gandesti ca te vei plimba cu motorul?Din pacate nu avem asa ceva atat de aproape de Oradea.Cumpara si tu un enduro si te dai ca bezmeticul prin munti.Stiu ca nu iti da aceeasi satisfactie ca o plimbare la 200+dar are si enduro-ul farmecul sau.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda...si eu am vazut accidentul din Mioveni!Dumnezeu sa ii ierte!Te inspaimanta cand vezi asa ceva!

Dar pe care pista te gandesti ca te vei plimba cu motorul?Din pacate nu avem asa ceva atat de aproape de Oradea.Cumpara si tu un enduro si te dai ca bezmeticul prin munti.Stiu ca nu iti da aceeasi satisfactie ca o plimbare la 200+dar are si enduro-ul farmecul sau.

 

 

sa stii ca daca o sa imi permit o sa imi cumpar si un enduro.Dar ce imi palce mie mult e sa ma duc tare si asta nu pot sa o fac pe strazi.Eu imi doresc de mult sa ma dau pe circuit.Asta e primul lucru apoi sper sa imi pot lua un enduro sa ma plimb cu el pe coclauri.Cat am fost la Padis m-am tot imaginat cat de frumos poate fi sa te plimbi prin natura cu un enduro.Sunt sigur ca e un feeling total diferit de cel stradal.Riscuri tot sunt dar mult mai reduse.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

kpax ..eu nu risc nici pe conserva..crezi ca ma risc pe 2 roti? ..si prin asta nu vreau sa intelegi ca o sa ma duc cu 40 la ora cu motoru,dar nici n-o sa ma vezi facand burnouturi si wheelie-uri pe trotuare si pe corso.Pur si simplu trebuie sa cunosti bine pe cineva,ca pe urma sa poti sa-ti dai cu parerea intr-un un mod obiectiv despre acea persoana..nu?

 

Pe scurt am vrut sa zic:

Daca esti om cu capul pe umeri cum te-ai descris, poti sa-ti iei ce motor vrei!!!

 

Am incheiat discutia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar deja anul viitor parca asa au zis la stiri (TV) ca UE va introduce trimiterea acasa a amendelor :) Asa ca acuma mai merge dar nu la nesfarsite din pacate..

Aveti grija...

 

nu le platim ca nu ti le trimit acasa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Raman deci,4 (patru) variante:

1. Numar indoit/dat cu noroi/fals/inexistent

2. Calarit normal,in limitele legii si ale bunului simt

3. Capra "pregatita"+Trailer+Weekend pe pista

4. Cei care combina temporar variantele 1 si 2

Cine s-a conformat pana acum la una din cele patru variante,probabil ca va ramane cu aceeasi ideologie si de acum in colo.Ce mai conteaza cine unde trimite amenzile,sansele "supravietuirii" sunt tot 50/50.E o vorba: "Exista idioti norocosi si (in cazul de fata) motociclisti ghinionisti"

Editat de Pauliee
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar deja anul viitor parca asa au zis la stiri (TV) ca UE va introduce trimiterea acasa a amendelor :D Asa ca acuma mai merge dar nu la nesfarsite din pacate..

Aveti grija...

 

Se confirma , stiu deja caz concret in cazul a 2 amenzi din Germania si Austria primite acasa in tara

Mesaj completat

Se confirma , stiu deja caz concret in cazul a 2 amenzi din Germania si Austria primite acasa in tara

 

Cocalar de Budva : a se observa costumul full piele , cizmele cu aerisire benga si ....celebra casca ! 90% dintre ei aveau astfel de casca :D post-16179-1251575203_thumb.jpg

 

 

Pt Lolypost-16179-1251575189_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cocalar de Budva : a se observa costumul full piele , cizmele cu aerisire benga si ....celebra casca ! 90% dintre ei aveau astfel de casca :D

 

Aia era defapt reclama pentru noua colectie "armany-baicher lymyted edishan" ..tricoul jmecher,pantalonii trei sferturi cu talent si slapii plini cu arfe incercand sa eclipseze casca secsi care lasa la vedere meclaul de barosan,pensat si ras in cioc de capsunar abia ajuns din uniune cu noul "luy mhothor"

Editat de Pauliee
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

p.s. va creste again ratingul pe forum in favoarea oradenilor? :ph34r:)

deci te rog frumos nu mai folosi timpul trecut, apeleaza cu incredere la afirmatii in timpul prezent :lol:

Editat de zozo88
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci te rog frumos nu mai folosi timpul trecut, apeleaza cu incredere la afirmatii in timpul prezent :P

Zozo, la mine ala, e cam viitor, nicidecum trecut. Sau fiecare din noi traieste in alte "prezente"?

:ph34r: No offense! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zozo, la mine ala, e cam viitor, nicidecum trecut. Sau fiecare din noi traieste in alte "prezente"?

:ph34r: No offense! :P

bine zis, e cam sfarsitul sezonului (pt unii) si se cam apropie iarna. semn bun pt acesta ca am ajuns drept cocalar. ce si faci? :lol:

Editat de zozo88
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine zis, e cam sfarsitul sezonului (pt unii) si se cam apropie iarna. semn bun pt acesta ca am ajuns drept cocalar. ce si faci? :lol:

:ph34r: Nah, asta e, se intampla si la case mai mari! :P Noi sa fim sanatosi. Ti-ai rezolvat lantu'?

 

Nu de alta, da' vad ca se cam inghesuie "femeile" viitoare pasagere pe motoarele voastre. Asta bineinteles, cu conditiile impuse de art si tud0r. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci te rog frumos nu mai folosi timpul trecut, apeleaza cu incredere la afirmatii in timpul prezent :lol:

n`am inteles nimic :ph34r:

imi retrag intrebarea retorica :P

reformulez si afirm la prezent: e deja ratingul in crestere, ok? :P :P

Editat de Ooops
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

n`am inteles nimic :ph34r:

imi retrag intrebarea retorica :lol:

reformulez si afirm la prezent: e deja ratingul in crestere, ok? :P :P

cu alte cuvinte am vrut sa zic ca ratingul nu va creste, deja a crescut.

Mesaj completat

n`am inteles nimic

imi retrag intrebarea retorica

reformulez si afirm la prezent: e deja ratingul in crestere, ok?

true true ... esti foarte realistă (boldul e pt cei care mă cam seacă la limbi)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu alte cuvinte am vrut sa zic ca ratingul nu va creste, deja a crescut.

Mesaj completat

 

true true ... esti foarte realistă (boldul e pt cei care mă cam seacă la limbi)

Cine te seaca ma a limbi? :ph34r: Banuiesc ca prietena, nuh? Sa nu dam de banuit :lol: Sau poate chiar asta si vrei?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine te seaca ma a limbi? :ph34r: Banuiesc ca prietena, nuh? Sa nu dam de banuit :lol: Sau poate chiar asta si vrei?

ne avand prietena (per moment), am un singur raspuns. Un rider inca secundar. (un scooterist prieten bun :P)

 

seaca = in cazul asta sinonim cu corecta

 

cu lantul l-am rezolvat de mult, am si uitat, de atunci am mai avut si alte lucruri mai mari de rezolvat (m-a lasat capra pe drum, venind spre casa din concediu) problema fiind - pompa de benzina grrrr...

Editat de zozo88
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

show time? :P

macar sa se mute discutiile aici, stefanbh va sari cu biciul pe noi

:P

p.s. va creste again ratingul pe forum in favoarea oradenilor? :lol: )

Corect ! bine gandit

Baby aci poti nathy girl cat vrei :P stai sa aduc bicu' si .......catusele :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:ph34r: Nah, asta e, se intampla si la case mai mari! :P Noi sa fim sanatosi. Ti-ai rezolvat lantu'?

 

Nu de alta, da' vad ca se cam inghesuie "femeile" viitoare pasagere pe motoarele voastre. Asta bineinteles, cu conditiile impuse de art si tud0r. :P

 

 

ce glumet esti tu :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...