Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

Eee, chiar asa? Si cine o sa ma arda, tu?

 

Bahhh, pidosnicule, e topic de discutii diverse. Se vorbesc chiar si despre copii, iar toxoplasmoza este strans legat de tema copiilor fiind un pericol major atat pt viata intrauterina cat si in perioada urmatoare cand inca sistemul umanitar nu este indeajuns dezvoltat.

Nu trebe sa stii tu ce m-i sa intamplat mie, eu suflu si-n iaurt de atunci si nu contenesc sa trag un semnal de alarma ori de cate ori vad un blanos langa un copil.

 

Da' ce stii tu, pe tine te-nerveaza ca se discuta despre copii la discutii diverse. Iar hipocircumvolutiunea de care suferi nu te lasa sa nu te bagi in ce nu-ti fierbe.

Mi-am ceut scuze nu????? ce p.....mea mai vrei.....din partea mea poti sa sufli cat vrei tu si unde vrei tu......dac trebuie te ard chiar eu!......INCA O DATA IMI CER SCUZE CA NU AM STIUT DEPSRE CE ESTE VORBA!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sunteti careva constructor?Cine ma poate ajuta cu o calculatie la necesarul de material la o fundatie?Am proiectul pt. fundatie insa eu vreau sa o torn cu betoniera,nu am bani pt. beton preparat la o statie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunteti careva constructor?Cine ma poate ajuta cu o calculatie la necesarul de material la o fundatie?Am proiectul pt. fundatie insa eu vreau sa o torn cu betoniera,nu am bani pt. beton preparat la o statie.

 

 

trimite-i un pm la vladps.. tipu e arhitect priceput.. sigur o sa te ajute daca poate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum ati reusit sa va tineti cu hondele de SUZUKI alea 2?...sau au lasat-o ei mai incet? :(

 

 

mergeam la consum =))

 

Adevaru e ca Hondele recuperau si luau avans cat stateau Suzuki'urile in service si la alimentat :P :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adevaru e ca Hondele recuperau si luau avans cat stateau Suzuki'urile in service si la alimentat :P :(

 

Bine ca nu erau noile Honda ca trebuia sa cosntruiti un rezervor si pentru ulei...cam 1 litru la mia de km...si nici nu poti sa mergi la consum :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

probabil ceva de genu 9999999999999999999999999999999999999999999 de catralioane de bilioane de hectolitri la metru parcurs. :rolleyes:

 

vad ca nu-l cunosti pe Tudor. Poate ceva de 3,99999999999999999999999999999l/100 km. Asta ar fi mai aproape de stilul lui de condus.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie cineva ceva despre faza cum ca este obligatoriu costum de piele si cizme la examen moto? Sau si asta e ceva inventie noua?si daca esti endurist ce faci?...mersi anticipat

Huaaaaaaaaaaaaa!

Editat de art
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

casca sigur iti cere... poate si manusi...dar in rest nu cred ca iti cer.se poate sa se fi schimbat legislatia asta ca nah ... ca la noi :rolleyes:

dar ce faci draga art?acum dai scoala?stiu un loc la sens unde poti sa te pregatesti inainte de examen :(

 

 

 

 

hai ca te tachinez... stii ca glumesc... la sens iti trebuie totusi ceva experienta :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

casca sigur iti cere... poate si manusi...dar in rest nu cred ca iti cer.se poate sa se fi schimbat legislatia asta ca nah ... ca la noi :rolleyes:

dar ce faci draga art?acum dai scoala?stiu un loc la sens unde poti sa te pregatesti inainte de examen :(

 

 

 

 

hai ca te tachinez... stii ca glumesc... la sens iti trebuie totusi ceva experienta :P

Merci.....esti un domn........cand vrei tu ...unde vrei tu....pe ce vrei tu......daca vrei ne si tachinam numa mai intai trebuie sa faci ceva de mancare ca deh...eu nu tin cura!huaaaaaaaaaaaaaa!

Editat de art
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie cineva ceva despre faza cum ca este obligatoriu costum de piele si cizme la examen moto? Sau si asta e ceva inventie noua?si daca esti endurist ce faci?...mersi anticipat

Huaaaaaaaaaaaaa!

 

Mai,anul trecut instructorul mi-a zis sa vin full echipat.Am fost singurul cu casca,manusi,geaca si pantoloni moto.Am fost singurul de pe care curgeau apele ba chiar am si imprumutat casca la vreo 2.Unul a dat poligonul in pantaloni scurti si tricou deci...legea te obliga sa le porti la examen dar nu te intreaba nimeni.

Editat de purdi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vad ca nu-l cunosti pe Tudor. Poate ceva de 3,99999999999999999999999999999l/100 km. Asta ar fi mai aproape de stilul lui de condus.

Lajos acuma trebuie sa ma intzelegi ca facand km...consum benzina , deci ma uit la consum ... lumea a intzeles ca faci o iesire pe an si atunci normal ca nu te uiti la consum :rolleyes:

Mesaj completat

Adevaru e ca Hondele recuperau si luau avans cat stateau Suzuki'urile in service si la alimentat :P :P

exact la asta ma gandeam si eu facand o comparatie intre treabantul care ne tot depasa din cauza ca el mergea cum mergea si noi ne mai opream la o poza , o mancare ceva ... dar bune`s si Hondele la tzara acolo`n Tinca nu Manu ? :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lajos acuma trebuie sa ma intzelegi ca facand km...consum benzina , deci ma uit la consum ... lumea a intzeles ca faci o iesire pe an si atunci normal ca nu te uiti la consum :rolleyes:

Mesaj completat

 

Si anul aceasta va fi si mai rau ca e criza si sunt si somer. Deci nu stiu cum o si fie si cu 1 buc de iesire pe sezon. Mai rau sa nu fie. :(

 

P.S

ziceai ceva de o baterie vineri?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

exact la asta ma gandeam si eu facand o comparatie intre treabantul care ne tot depasa din cauza ca el mergea cum mergea si noi ne mai opream la o poza , o mancare ceva ... dar bune`s si Hondele la tzara acolo`n Tinca nu Manu ? :(

 

He ,he he cand o sa mearga un Suzi 65000km fara nici o problema ne mai auzim. Poate sa i se strice un termostat pe la 62000 asa ca sa nu fie chiar nimic. :P :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

p.s.: CUMPAR SCOOTER

 

 

Dai la schimb Hayabusa?? :(

Mesaj completat

He ,he he cand o sa mearga un Suzi 65000km fara nici o problema ne mai auzim. Poate sa i se strice un termostat pe la 62000 asa ca sa nu fie chiar nimic. :P :rolleyes:

vorbind doar din punct de vedere mecanic la hayabusa nu are ce sa se strice pana la 100000 km+. vb doar de hayabusa nu de suzuki.

 

si nu vrea sa ma dau mare cu fiabiliatea de la BMW fata de japoneze dar..... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dai la schimb Hayabusa?? :rolleyes:

Mesaj completat

 

vorbind doar din punct de vedere mecanic la hayabusa nu are ce sa se strice pana la 100000 km+. vb doar de hayabusa nu de suzuki.

 

si nu vrea sa ma dau mare cu fiabiliatea de la BMW fata de japoneze dar..... :(

Daca ma gindesc si tie ti-a curs ulei la ambreiaj si ai schimbat niste semeringuri.Motorul in sine este fiabil dar restul lasa de dorit>>>

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

He ,he he cand o sa mearga un Suzi 65000km fara nici o problema ne mai auzim. Poate sa i se strice un termostat pe la 62000 asa ca sa nu fie chiar nimic. :P :rolleyes:

daca ai citit forumu de hayabusa sau sa fi vorbit cu un posesor mai vechi de hayabusa ai fi avut cu un post mai putin .... dar i nfond si la urma urmei oarecum e vorba si de noroc , de cum utilizezi motorul si sunt o gramada de factori care pot influenta viata unui motor...exista diferite mituri vis`a`vis de fiabilitatea honda si parca un studiu a dovedito ... dar pana la urma acelasi studiu a scos Kawasaki ca fiind marca ce a inglobat totul...aspect , viteza , fiabilitate , toate punctele adunate si comparate cu celelalte marci au scos kawa invingator .

Mesaj completat

Dai la schimb Hayabusa?? :(

 

nu , mai imi iau unu ca sa`l sudez la cel care`l are tata si`mi fac bugy din el :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...