Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

felicitari manu... tot respectul.

Uite intr-o aventura din asta cum ai facut tu, prin cate ai trecut,cate pericole ai intalnit...bine ca ai ajuns cu bine.

Astia care se dau prin Alpi,sau pe route66 nu au asa aventuri acolo te asigur eu.

Cu fiecare iesire in romanica iti testezi unele limite.Bine ca ai trecut cu bine prin experienta asta manule.

Frumoasa iesire, frumoasa tara,urate drumuri si soferi neatenti.E o ruleta ruseasca jocul asta in romania noastra....

Drumuri mai proaste ca n Bihor nu am vazut pe unde am umblat ! Turnu Severin Orsova Dunarea e superb, desi se lucreaza la viaducte!!! Merita mers si vazut!!! Dar s-au apucat de plombat si la noi, adica mai intai au decopertat si asa au ramas si in afara orasului. Ieri am traversat Alesdul inspre cluj aproape intr-o ORA :lol: ,iar la iesirea din oras erau pouolalaii cu radarul cel nou, dar nu opreau pe nimeni!infundau gropile ziua in amiaza mare cand circulatia este maxima. Noaptea la proiectoare ar trebuii lucrat! Bihorul_Extreme Adventure! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pentru cine nu are asigurare obligatorie eu cea mai ieftina am gasit-o pe strada Primariei nr.8 ap.5 ORIZONT BROKER,eu zic ca merita sa incercati,e o tipa Florica care o sa va ajute.

Superba informatia, daca s-ar fi mentionat si un pretz.Orientativ macar.

Altfel, e total worthless. :blink:

 

 

 

ps: salutari lui Florica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cine nu are asigurare obligatorie eu cea mai ieftina am gasit-o pe strada Primariei nr.8 ap.5 ORIZONT BROKER,eu zic ca merita sa incercati,e o tipa Florica care o sa va ajute.

 

pai eu din cate inteleg la tipa Florica nu se plateste cu bani :blink:

 

discretie garantata?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar voi unde ati facut asigurarea? din cate am auzit eu cea mai ieftina e la ardaf sau unde cu 140 lei/6 luni.si inca ceva nu aveti careva din greseala un manual pt honda cbr sc 28 '95?Mersi :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar voi unde ati facut asigurarea? din cate am auzit eu cea mai ieftina e la ardaf sau unde cu 140 lei/6 luni.si inca ceva nu aveti careva din greseala un manual pt honda cbr sc 28 '95?Mersi :blink:

 

Am eu la ardaf...131 ron pe 6 luni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aprox 115 ron pe 6 luni ,si o sa va ajute inseamna ca o sa incerce la majoritatea firmelor de asigurari sa va arate care e mai ieftin adica e de treaba parerea mea...

Mesaj completat

pai eu din cate inteleg la tipa Florica nu se plateste cu bani :love:

 

discretie garantata?

eu din cate inteleg mai ieftin inseamna ca mergi cu bani dar dai cu cativa ron mai putin decat la alte firme de asigurari ,dar asta probabil conteaza doar pentru astia cu bani mai putini si cu bun simt

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar voi unde ati facut asigurarea? din cate am auzit eu cea mai ieftina e la ardaf sau unde cu 140 lei/6 luni.

 

Eu am facut cu 116 la BCR Asigurari pe Vasile Alecsandri pentru 6 luni.

Este acolo o doamna Florica o cheama, e f de treaba.

Pe bune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am facut cu 116 la BCR Asigurari pe Vasile Alecsandri pentru 6 luni.

Este acolo o doamna Florica o cheama, e f de treaba.

Pe bune.

 

 

Idem,tot acolo,tot 116 ron,dar mi-a facut actele o bunaciuneeeeeeeee.....tot acolo mi-as face chiar daca il scumpesc :love:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aprox 115 ron pe 6 luni ,si o sa va ajute inseamna ca o sa incerce la majoritatea firmelor de asigurari sa va arate care e mai ieftin adica e de treaba parerea mea...

Mesaj completat

 

eu din cate inteleg mai ieftin inseamna ca mergi cu bani dar dai cu cativa ron mai putin decat la alte firme de asigurari ,dar asta probabil conteaza doar pentru astia cu bani mai putini si cu bun simt

 

ieftin e relativ... era foarte ok daca stiam si un pret clar, eu asa sunt obisnuit sa cunosc un pret.

nu am vrut sa fiu nesimtit si imi cer scuze,dar era prea haios postul tau cu tanti Florica..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ieftin e relativ... era foarte ok daca stiam si un pret clar, eu asa sunt obisnuit sa cunosc un pret.

nu am vrut sa fiu nesimtit si imi cer scuze,dar era prea haios postul tau cu tanti Florica..

Petrisor nu am absolut nimic cu tine dar nu am vazut in postul meu nici o tanti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Astept parerile dupa eveniment , poate la anul voi participa si eu..asta daca sa ve va mai organiza

 

offtopic : Purdi , parerea mea este ca ar trebui sa iti micsorezi poza de pe pagina , este prea mare si din 2 posturi s-a umplut 1 pagina.

fara suparare

 

 

Mda...Asa e mai bine?

Editat de purdi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...