Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mi'am desfacut pompa de benzina si am descoperit ca mi s-au uzat periile acelea. Unde gasesc un magazin care are perii pentru motoare electrice?

Prefer sa cumpar 2 perii decat o pompa noua cu 250 de lei :P

Editat de Zurby2fast
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi'am desfacut pompa de benzina si am descoperit ca mi s-au uzat periile acelea. Unde gasesc un magazin care are perii pentru motoare electrice?

Prefer sa cumpar 2 perii decat o pompa noua cu 250 de lei :P

 

 

Trimite-mi un P.M.cu dimensiunile,sa vad ce gasesc pe stoc desi perii pt.pompe de benzina nu se fabrica pt. vanzare en detail,doar pt. producatorul pompei de benzina.

Mesaj completat

Ha? :laugh:

 

 

AICI

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trimite-mi un P.M.cu dimensiunile,sa vad ce gasesc pe stoc desi perii pt.pompe de benzina nu se fabrica pt. vanzare en detail,doar pt. producatorul pompei de benzina.

Mesaj completat

 

 

 

AICI

Hmm..chestiile astea sunt foarte mici. Nu le pot masura cu un liniar normal. Sunt undeva la 0.5 cm lungime si 0.3 cm latime. Au si o forma ciudata..

Idea ar fi sa ti le arat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ATENTIE!La "Motociclisi, in fiecare zi" capitolul "Protest..." merita citit si sprijinit cel putin moral (din cauza distantei).

 

La Braila a fost organizat un protest cu sustinerea a mai multor cluburi moto impotriva copmandantului jandarmeriei din oras care a agresat fizic mai multi motociclisti.Daca va fi necesar organizarea protestelor in toata tara atunci merita participarea si din Bihor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi'am desfacut pompa de benzina si am descoperit ca mi s-au uzat periile acelea. Unde gasesc un magazin care are perii pentru motoare electrice?

Prefer sa cumpar 2 perii decat o pompa noua cu 250 de lei :P

 

incearca la Electro Arges, pe 6 martie, aproximativ vis-a-vis de banca transilvania.

sau la piata mare la cei ce vand piese de flex-uri.

 

chiar daca nu se potriveste perfect, poti sa iei cv asemanator si le dai forma la un polizor si/sau cu o pila.

bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fiecare se reprezinta prin fapte si nu cu papagalu.

 

Alte citate mai ai ca scriu o carte intitulata "Viata pe forum" si am nevoie de material ;)

Mesaj completat

 

nu sunt contre dar . . fiecare le percepe cum poate :D

 

Primul citat este foarte adevarat!Legat de carte ai mare grija sa nu devina o autobiografie :crack:

 

Parerea ta despre imaginea moto...,actiuni de tot felul s.a.m.d. ai exprimat-o de mai multe ori de-a lungul timpului.O stim cu totii.Vezi-ti tu de treaba ta iar noi de a noastra.Fiecare cu... pasarica lui ;)

Editat de purdi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vorbesti fara sa stii si fara sa ma cunosti si ma mir ca nu te aventurai in prostii d`astea pe forum + ca te plangeai pe un alt forum cu specific ce de cacao e acest forum . No coment . Parere mea o sti si felul cum am actionat pana acuma cand a venit vorba de intruniri , actiuni si alte lucruri ce tineau de team work nu-ti da dreptu sa ma categorisesti . Ai o impresie ? tine`o pentru tine pana o sa fie cineva curios ca nu te-a intrebat nimeni. Admir entuziasmul in a socializa in schimb :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU va suparati pe mine ca eu sunt mic si nu stiu nimic.....dar cum apare un scandal cum toti sunteti prezenti........asa ca nici eu nu ma pot lasa si acuma chiar ma simt nevoit sa il apar pe tudor .........bah porumbeiilor asta a facut intr-un sezon cat facem unii intr-o viata intreaga.....eu nu sunt adeptul turelo nu as fi mers cu el dar ...respect........asa ca in locul vostru mucles as fi cu 400 de km pe luna;)))))) haha motociclisti:)))...nu e atac la persoana.....nu m-am putu abtine

huaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

n-are rost sa aducem in discutie cat se plimba unu si cat se plimba altu pentru ca nu are legatura cu ce vorbim si putem face asta doar ca sa mai bagam raca sa creem tensiuni care ... depinde :crack: . Oricum nu conteaza da mersi de sustinere numa daca ai intrat la apa si esti mic acuma ce drac ne facem daca vin astia mari pese noi ;))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU va suparati pe mine ca eu sunt mic si nu stiu nimic.....dar cum apare un scandal cum toti sunteti prezenti........asa ca nici eu nu ma pot lasa si acuma chiar ma simt nevoit sa il apar pe tudor .........bah porumbeiilor asta a facut intr-un sezon cat facem unii intr-o viata intreaga.....eu nu sunt adeptul turelo nu as fi mers cu el dar ...respect........asa ca in locul vostru mucles as fi cu 400 de km pe luna;)))))) haha motociclisti:)))...nu e atac la persoana.....nu m-am putu abtine

huaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

 

 

ai drepate art. sieu respect si am respectat si inaite pe Tudor dar asta nu inseamna ca nu pot sa am o alta parere decat el . Defapt doar el stie de cate ori am avut pareri diferite. Foecare a spus pe a lui dupa care am baut un suc ceva si am mers mai departe. Si eu zic ca asa e bine. adevarul absolut nu exista.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vorbesti fara sa stii si fara sa ma cunosti si ma mir ca nu te aventurai in prostii d`astea pe forum + ca te plangeai pe un alt forum cu specific ce de cacao e acest forum . No coment . Parere mea o sti si felul cum am actionat pana acuma cand a venit vorba de intruniri , actiuni si alte lucruri ce tineau de team work nu-ti da dreptu sa ma categorisesti . Ai o impresie ? tine`o pentru tine pana o sa fie cineva curios ca nu te-a intrebat nimeni. Admir entuziasmul in a socializa in schimb ;)

 

Mai Tudor nu te mai trudi in halul asta ca faci si tu ulcer :D .Pe celalalt forum ma plangeam de sectiunea Bursa :crack: .Parerea ta despre cele enumerate de mine o stiu din discutiile de pe forum.Eu despre parerea ta vorbeam nicidecum despre ce ai facut sau despre ce vrei sa faci in viitor.Iar referitor la autobiografie este exact tipul de remarca pe care l-am invatat aici de la tine.Stiu,e nasol cand se depasesc anumite limite ale mistoului ;)

 

 

P.S.Art,nu e cazul sa discutam despre km parcursi intr-o tura sau intr-un sezon,unii o duc mai bine unii o duc mai rau si nu este un repros adus cuiva anume,asta este realitatea.Probabil toti visam la o asemenea tura ca a lui Tudor,si acum imi curg balele cand ma uit la acele poze.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

P.S.Art,nu e cazul sa discutam despre km parcursi intr-o tura sau intr-un sezon,unii o duc mai bine unii o duc mai rau si nu este un repros adus cuiva anume,asta este realitatea.Probabil toti visam la o asemenea tura ca a lui Tudor,si acum imi curg balele cand ma uit la acele poze.

Lasa Purdi , nu te plange , ca si tu ai facut iesiri super frumoase si destul de multe , comparativ cu altii , in sezonul asta .

Eu va felicit pe amandoi pt turele cu moto din anul asta si nu uitati ca sezonul nu-i chiar gata !

Hai , afara cu voi nu pe forum !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai Tudor nu te mai trudi in halul asta ca faci si tu ulcer.Pe celalalt forum ma plangeam de sectiunea Bursa.Parerea ta despre cele enumerate de mine o stiu din discutiile de pe forum.Eu despre parerea ta vorbeam nicidecum despre ce ai facut sau despre ce vrei sa faci in viitor.Iar referitor la autobiografie este exact tipul de remarca pe care l-am invatat aici de la tine.Stiu,e nasol cand se depasesc anumite limite ale mistoului

 

Nu ma trudesc dar cand am o muza de calibrul tau imaginatia imi curge pe te miri unde si m-am gandit cand am vazut ce succes am sa umplu de imaginatie si pe cei mai saraci cu duhu ;)

Ma bucur sa stiu ca sunt un mentor pt tine si sa sti ca nu e autobiografie :D . Este o carte despre cu si personajele care bantuie p`aci asa ca straduiete si vino cu ceva original sa-ti dedic macar un capitol si nu doar o nota de subsol intitualta "dupa un oarecare semidoct" . Replica cu mistoul este rezultatul abuzurilor din liceu sau de pe perioada facultatii ;) .Asculti parazitii ? Sti hitul "cel mai prost din curtea scolii" ? . Nu are rost sa pui la suflet !!! Acilea nu e cazul , suntem o comunitate unita domne` ce naiba ?! :crack:

Editat de tud0r
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...