Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

Va salut.

 

Imi puteti spune cum este drumul Stei - Oradea?

 

Multumesc.

 

 

 

Salut.Este asemanator cu Lugoj-Caransebes inainte sa se apuce de reconstructie.Valurit si peticit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Va salut.

 

Imi puteti spune cum este drumul Stei - Oradea?

 

Multumesc.

 

 

Drumul este adecvat cat timp sezi intr-un tanc 4x4 cu suspensie hidraulica.Recomand Toyota Landcruiser, Touareg, A7, Pathfinder.

Totusi daca vorbim de 2 roti, un GS 1200 ar merge, sau un Transalp...dar cu grija!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Drumul este adecvat cat timp sezi intr-un tanc 4x4 cu suspensie hidraulica.Recomand Toyota Landcruiser, Touareg, A7, Pathfinder.

Totusi daca vorbim de 2 roti, un GS 1200 ar merge, sau un Transalp...dar cu grija!

 

 

 

Ei,nici chiar asa.Merge si CBr-ul cam cu 100km/h dar cu grija.Cu Africana poti si mai mult!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Drumul este adecvat cat timp sezi intr-un tanc 4x4 cu suspensie hidraulica.Recomand Toyota Landcruiser, Touareg, A7, Pathfinder.

Totusi daca vorbim de 2 roti, un GS 1200 ar merge, sau un Transalp...dar cu grija!

 

 

Pauliee.... cand ai fost ultima data pe Oradea-Stei pe 2 roti?

 

Drumul nu e chiar asa de rau...e peticit pana la Stei.

La intrarea in Stei e rau...si mare atentie la denivelarile pana la Stei. Astea-s marea problema. Gropile, in mare parte, au fost plombate. In rest... 80-100 km\h LINISTIT.

 

Multa bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Drumul este adecvat cat timp sezi intr-un tanc 4x4 cu suspensie hidraulica.Recomand Toyota Landcruiser, Touareg, A7, Pathfinder.

Totusi daca vorbim de 2 roti, un GS 1200 ar merge, sau un Transalp...dar cu grija!

 

 

se poate merge cu motorul linistit.e destul de plombat.singurele minusuri sunt cocoasele de asfalt care trebuies evitate mai ales pe blana cand depasesti.

tu cu ce motor ai fost cu gs sau transalp?pentru ca eu si altii cu motoare sport am mers frumos fara probleme.

Mesaj completat

alte%20poze%20010.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu nevoie de putin ajutor . Stie cineva unde este apicultura_bio din Oradea??????? Daca da se poate o adresa si un nr. de tel. ????? Nr. meu este 0745269251

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tudoreee da` pe unde ai umblat? mi se parea ceva suspect ca nu te mai vad pe forum :P . uite veeeeeezi de cand ai plecat nu s.a mai anuntat nimic pe forum de intalniri.vor oamenii intalniri si n.ai de unde.. :P asa.i de cand cu noul club.

 

huuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaaa . vorba lu @ art.( pretene nu te supara ) hihi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da..extraordinar. am mai auzit asta o data :P . dar cam de pe atunci nu s.a mai postat nimic pe forum..de cand s.a infiintat acest club. asta e partea proasta la UNII dintre voi..vreti doar voi de voi sa va intalniti ca nu cumva sa mai patrunda si altcineva in bisericuta.

Nu vreau sa se supere nimeni pe mine din cauza acestiu post dar asta e adevarul..si nu sunt singura care crede asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da..extraordinar. am mai auzit asta o data :P . dar cam de pe atunci nu s.a mai postat nimic pe forum..de cand s.a infiintat acest club. asta e partea proasta la UNII dintre voi..vreti doar voi de voi sa va intalniti ca nu cumva sa mai patrunda si altcineva in bisericuta.

Nu vreau sa se supere nimeni pe mine din cauza acestiu post dar asta e adevarul..si nu sunt singura care crede asta.

 

 

Bisericutele se "tin"pe ulita satului in pauzele publicitare de la Acasa TV :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta e doar parerea ta.Dar recunosti ca nu sunteti o comunitate unita?

 

Nu poti impaca si capra si varza.Acei UNII au incercat,unde a fost bunavointa din partea tuturor s-a ajuns la o intelegere.In general intr-o bisericuta se aduna tzatzele sa barfeasca despre vecinul de vis-a-vis.Noi nu avem nici timp nici vocatie pentru asemenea indeletniciri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu stiu despre ce vorbiti voi aici DAR sa te informez numai la ultima intalnire de vineri a fost Stefan si eu si cam atat. Atunci ce sa ne mai stresam daca nu este interes. Eu am incercat sa fac o traditie din intalnirile de vineri dar am vazut ca interesetul este aproape zero. Nu mai este la moda motocilismul.

 

Si apropos ia exemplul lui Tudor . Macar el ( singurul) a luat initiativa si a postat ca organizeaza intalnirea de vineri. Felicitari pt asta. Iar voi restu care veniti cu reclamatii mai bine faceti ceva nu numai scrieti aici pe forum si asteptati sa vina altii sa faca iar voi va prezentati numai.

 

P.S. Acest nou club nu cred ca a intezis la cineva din Oradea sa mai mearga sau sa organizeze intalnirile de vineri.

 

 

Cu stima

Lajos

Black Eagles MC Oradea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...