Sari la conținut

Lupta la 125


Ce atzi alege?  

877 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

poi si cobra si tig si multi altii au cauciucuri schimbate cu unele mai mari

merge si ala dupe fatza..am vrb cu aia de la honda..mi-a aratat nijte poze si cu ala dupe fatza

f dragutzel,nu poti sa pui f mari pt ca 1 nu are loc intre bratzele bratzului oscilant

si 2 nu mai trage cum tragea

ca sa nu mai vorbim dak ii pui si jenti mai late

: :baldy:

Eu unul la fata nu ma bag ca 1. nu imi mai indica kilometrajul bine, si 2 cica se schimba centru de greutate,lalalal

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 478
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Asa. M-am interesat cu cauciucurile. Din 97 pana-n 04 aproape fiecare model de rs are alte dimensiuni de cauciuc. Da modelu 06, despre care vorbeam, are 110 atat pe fata, cat si pe spate. Corect?

Asa, acuma despre caii putere. Mah, ce sariti asa??? :baldy: Am pus informatiile de pe net. Am pus si mai jos paginile de unde am luat parca. Daca acolo scrie 70 de cai, 70 am scris. Got it? Good.

 

R.ide I.n P.eace!

 

Din partea mea, nu exista leader intre Mito si RS. Depinde de fiecare. GUSTURILE NU SE DISCUTA! punct.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Asa. M-am interesat cu cauciucurile. Din 97 pana-n 04 aproape fiecare model de rs are alte dimensiuni de cauciuc. Da modelu 06, despre care vorbeam, are 110 atat pe fata, cat si pe spate. Corect?

Asa, acuma despre caii putere. Mah, ce sariti asa??? :lol: Am pus informatiile de pe net. Am pus si mai jos paginile de unde am luat parca. Daca acolo scrie 70 de cai, 70 am scris. Got it? Good.

 

R.ide I.n P.eace!

 

Din partea mea, nu exista leader intre Mito si RS. Depinde de fiecare. GUSTURILE NU SE DISCUTA! punct.

 

Te-ai interesat f prost.Cred ca cauti raspunsurile astea pe siteuri cu bancuri ceva.

Aaa si in leg cu amortizorul ala poate rs nu are nevoie si mito e mai instabila si au fost nevoiti sa il bage din fabrica.Poate!

Editat de Harnigan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

In loc de CBR 125 care arata ca un copil nascut la 7 luni ca sa nu zic avortat, mai bine ar fi fost trecut NSR-ul 125 de la Honda ,care arata a motor si se poate compara cu celelalte trei.

Cer scuze posesorilor de CBR 125.Motorashul merge bine dar ca aspect........... :nono:

CBR-ul de 125 are rotile al naibii de subtiri ... e "schiloada" , subtirica ... votez rs

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CBR-ul de 125 are rotile al naibii de subtiri ... e "schiloada" , subtirica ... votez rs

HEY..BV AMICE AI FACUT O SUPER REMARCA

va rog putine aplause pt reisarul klin

care....peste un an de zile va avea rs 2009 ;:rose:

noroc ca mai vin dastia frate...care stiu ce zic...ca cu voi nu facem nimik

stati cu zilele pe forum si nu stiti nik de motoare

bv frate...asa te vreau

da-le o lectzie amatorilor astora

te pup si dak ai timp fa-mi cunoshtintza cu u...ca chiar imi place cum gandeshti si poate mai ma invezi si pe mine una alta

ms anticipat :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aprilia rs daca ar fi sa imi iau unul din 2006 la mana a 2a, nou mi-as lua cbr125r asta nou din 2007 cu injectie, pentru ca e foarte fiabila ( 2.5 la suta ), si foarte buna daca esti genul care circula mult nu doar care iese cateva seri pe saptamana ca sa agate fete, dar daca e sa circuli numai prin oras si vrei un motor care sa arate si bine sa prinda si viteza, aprilia rs e numai buna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aprilia rs daca ar fi sa imi iau unul din 2006 la mana a 2a, nou mi-as lua cbr125r asta nou din 2007 cu injectie, pentru ca e foarte fiabila ( 2.5 la suta )

Fain....acum fiabilitatea se masoara in cati litri consuma?? :bounce: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...