Sari la conținut

Breaza Bikers' Fest 2007 - Part Ii


Stephon
 Share

Postări Recomandate

da, a fost o greseala.

dar pana la urma nu stiu ce sa fac cu vremea...oare ploua sau nu...

sau sa ma incred in horoscop: Berbec

Inițiativele voastre or să fie bine primite de anturaj, chit că e vorba despre afaceri sau de distracție. Se poate pleca acolo unde ziceți voi, în week-end. :D :bounce:

Editat de raven30hell
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 216
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cu mare regret va anunt ca nu pot veni , cer scuze celor care poate ar fi vrut sa mearga cu mine

cu masina. Am niste probleme personale mai deosebite .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foarte tare "tabara" . felicitari stephon. totu a fost brici din punctu meu de vedere..pana si ploaia din prima seara.

si eu sper sa nu devina o ..intrunire. e mai misto mai restrans.

ne vedem la anu..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai Stephon, stiu ca ti-am mai zis si la fata locului, dar au fost super sarmalele si ciorba de sambata seara. Asteptam cu nerabdare editia a 3-a.

sambata n-am vazut picior de sarma' :) . ciorba a fost facuta de Hasu (la multi ani sa traiasca!) si Bogdan.

a fost frumos, mai venim si data viitoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Cred ca ar merge si un chef "de iarna" chiar daca nu prea ai cum sa ajungi pe motor. Oricum vin cam aceeasi oameni ceea ce inseamna ca trebuie sa iasa misto.In plus o poti pune de niste sporturi de sezon.:moron:

 

tzuika fiarta, vin fiert si tarie ..... asta da sport de sezon :lol: .... si dupa concurs de tavalit in zapada .... care ajunge mai repede la vale :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tzuika fiarta, vin fiert si tarie ..... asta da sport de sezon :moron: .... si dupa concurs de tavalit in zapada .... care ajunge mai repede la vale :finger:

 

Ar fi interesante si niste linute cu saniile dupa o partida de beer.Sau, de ce nu, cu schiurile.

Plus ca ar fi tentant un raid pe atv-uri prin padure(mai misto ar fi fost pe motoare dar enduro nu am vazut nicaieri de inchiriat) sau un snowmobil mic.Toate astea + beer+beer+tuica fiarta+vin fiert+beer eventual cu mici pauze de dat la rate din cand in cand.

 

P.S. nu incercati sa dormiti beti cu casca integrala pe cap:)))) :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca ar merge si un chef "de iarna" chiar daca nu prea ai cum sa ajungi pe motor. Oricum vin cam aceeasi oameni ceea ce inseamna ca trebuie sa iasa misto.In plus o poti pune de niste sporturi de sezon.:moron:

Super idee,Stephoooooon!Cum e cu ozonul,iarna, in Breaza? :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...