Sari la conținut

Accident In Arad - 14.08.2007


ishmael
 Share

Postări Recomandate

Azi pe la 13.00 am trecut pe la METRO vad ceva alb pe margine ... trag in parcare la metro si vin inapoi ... era o honda neagra B - 50 - UTO data bine cu extinctorul (benzina picurata pe toba de undeva din prea-plin din cate a zis paznicul) . pe la ora 12 motociclistul a triplat putin pe centura, a agatat o masina, a prins bordura si a intrat in decor. a fost luat cu salvarea, si din cate s-a parut nu a fost nimic grav fizic. o femeie din dacia agatata : parca la umar avea ceva. martorii paznici de parcare spun ca era echipat in costum.

post-14988-1187101932_thumb.jpg

post-14988-1187101946_thumb.jpg

post-14988-1187101957_thumb.jpg

post-14988-1187102058_thumb.jpg

post-14988-1187102068_thumb.jpg

post-14988-1187102246_thumb.jpg

post-14988-1187102347_thumb.jpg

post-14988-1187102358_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uff arata cam tavalita Honda aia,sanatate bikerului!

 

Honda a luat foc pentru ca de abia facuse plinul cu 50 metrii mai devreme si de la preaplin s-a scurs benzina.

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ajunsai acasa.

motociclistul e intreg, da nu se simte prea stralucit.

 

am fost la politie sa intreb daca intr-un final se poate muta mobra de pe terenu viran, la care politaii : "o refuzat sa se interneze la spital , noi nu ii platim cazarea" - asta in conditiile in care lui nu i-au luat declaratie ... -> MAINE SEARA la 20.00 (cand reincepe tura lu aia pe vremea carora s-a intamplat accidentu) ... :moto: :)

 

ca norocu, e mai eficienti paznicii din tura de noapte de la metro, care pazeste anti ciotarnari vanatori de fer vechi.

 

"macar la aici in arad vine ambulanta la timp" ( :lol: )

 

Imi cer scuze public ca am reprodus, fara sa gandesc, ceea ce am auzit de la paznicul de la momentul facerii pozelor - anume ca motociclistul a triplat ... :moto: ME ... mama dracului daca asta nu o fost caz de neasigurare inainte de intrare in depasire a automobilistului .... mea culpa. acu sa vedem la ce concluzie or ajunge curcanii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hehe...eu leam salvat prima data apoi leam intors si m-am uitat.Sper sa rezolve ceva cu plangerea numa sa nu se bage diverse dume cum ar fi ca o avut viteza prea mare etc etc etc :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hehe...eu leam salvat prima data apoi leam intors si m-am uitat.Sper sa rezolve ceva cu plangerea numa sa nu se bage diverse dume cum ar fi ca o avut viteza prea mare etc etc etc :cheers:

 

nu se . promit .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Accidente se intampla.

in schimb se intampla mai rar ca un strain, in spetza Ishmael, sa se preocupe si sa ajute dezinteresat. Am inteles ca ai facut destule.

Pe calea asta, da-mi voie sa fac o reverenta si sa-ti multumesc

 

respect

Vali

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...