Sari la conținut

Enduristi Din Cluj


Vlad S
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Salut!

 

Poate va intereseaza pe vreunul dintre voi.

 

Vand Aprilia Pegaso 650 din 2000.

In tara din 2009.

Echipat pentru ture lungi.

Topcase original de la Aprilia MaxLoad.

Genti laterale Givi.

Km: 28.000.

Pret: 2100 euro.

szepi1@yahoo.com

post-6103-1251378958_thumb.jpg

post-6103-1251378968_thumb.jpg

post-6103-1251378982_thumb.jpg

post-6103-1251378996_thumb.jpg

Editat de szepi1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare domnilor . are careva dintre voi sau stiti pe careva cine are de vanzare o motocicleta de cross cu acte de 49cmc inmatriculata tot ? preferabil din cluj :) multumesc!

... poate sa fie si de 80cmc numa sa fie inmatriculata la primarie

Editat de Fishy86
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare domnilor . are careva dintre voi sau stiti pe careva cine are de vanzare o motocicleta de cross cu acte de 49cmc inmatriculata tot ? preferabil din cluj :ph34r: multumesc!

... poate sa fie si de 80cmc numa sa fie inmatriculata la primarie

Suna la nr de telefon sar putea sa mai fie motorul ,0752108389 horea ,e un prieten de al meu ,avea un aprilia rx de 80 ,echipat enduro strada ,are si cauciucuri cross rezerva ,motor facut recent (kit set motor nou italia,adus pe comanda) din cate stiu cerea pe el cam 3000 ron el a investit din ce stiu eu cam 2000 ron ,cel mai bine vb cu el daca nu raspunde suna-ma pe mine 0724560221 ady

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pt cei 3 ktm-isti care o forjau sambata pe la amiaz(nu-i prima data) spre Donath Service.

Va rog lasati-o mai incet prin zona in primul rand ca nu v-as dori sa va sara vreun prunc sau caine in fata ca sincer nu prea va vad cum i-ati ocoli si mai ales pe unde la cat ii de ingusta strada mai ales daca faci si weely.Nu degeaba ii pusa limiarea la 40h.

Nu cred ca-i asa greu sa mergi 150m cu 40-50h.

In al2lea rand motoarele suna bestial dar...nu cred ca multora le face placere sa le auda turate printre blocuri.Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astia 2 din ultimul filmulet si-o cauta cu lumanarea. Nu e vorba ca nu au skill....ca au skill bun baietii....dar in viatza iti mai trebe si noroc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Cateva" randuri despre prima intalnire a KTM-istilor, gasiti la pag. 14 in revista Motociclismo pe luna Septembrie, proaspat aparuta pe tarabe (inca se gaseste destul de rar).

 

Multumim baietilor jurnalisti ca au publicat articolul.

 

Spor la citit!

 

Ihaaa! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Salutare!Am DISPERATA nevoie de un magazin (sau chiar reprezentanta),seriosi de la care sa imi cumpar piese de HONDA.De vreo saptamana am tras o lupta apriga cu xr.ul prin noroi si cred ca sa bagat apa la cablurile de acceleratie,ca acuma cand a inghetat afara s-au gripat si dupa ce le-am putut misca merg greu tare!De precizat ca e A DOUA oara cand le schimb intr-un an si ultima data le-am cumparat de floresti cu 3,7 mil,pret care mi sa parut destul de ridicat!" AJUTOR!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...