Sari la conținut

Nipranisti Koreeni! :d


AK_Raptor
 Share

Postări Recomandate

  • 1 month later...

Era o figura de stil. Normal ca nu sunt Nipru-ri. Ma refeream la stilul lor de bikeri. Si da, sunt koreeni. Si merg pe custom-urile lor facute din tot felul de modele.

 

 

Pai, japonezi nu sint si asta sigur, pt. ca japonezii circula pe stinga.

 

Anyway, de unde ai pozele? Ceva site, something?

 

Repet: sint BETON !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

supersite. sunt pe cale sa-mi comand cate ceva de la baietii astia coreeni! :eek: multam Raptor

 

motoarele sunt super. E o idee foarte buna sa cioparesti un V max, sincer motorul merita un cadru mai acatarii decat ce are stock. :D :blbl: :D ;)

 

multum pentru link :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 months later...

salutare!

ma bag si eu in seama. am dat click pe link-ul respectiv si m-a dus pe un site de unde sa-mi cumpar tot felul de prostii, nicidecum v-max-uri modificate. anyhow, daca mai are cineva foto sau link-uri cu v-max-uri modificate sa-mi dea un pm. sunt in cautare de un model sa ma satisfaca. v-amx-ul il iau oricum, dar nu vreau sa-l las asa.

multam

 

 

asta e site-ul. nromal ca cel din PM e cel ptr oemani cu cap. nush ce s-a intamplat. mercic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare!

ma bag si eu in seama. am dat click pe link-ul respectiv si m-a dus pe un site de unde sa-mi cumpar tot felul de prostii, nicidecum v-max-uri modificate. anyhow, daca mai are cineva foto sau link-uri cu v-max-uri modificate sa-mi dea un pm. sunt in cautare de un model sa ma satisfaca. v-amx-ul il iau oricum, dar nu vreau sa-l las asa.

multam

 

 

 

asta e site-ul. nromal ca cel din PM e cel ptr oemani cu cap. nush ce s-a intamplat. mercic

nu esti singurul' nici mie nu imi intra une tre, dau pe ici colo cu tasta nemica'

Help'

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mama ce de greseli de ortografie am facut in doar 2 mesaje! :laugh:

pana la urma site-ul cu poze frumoase este: www.lazareth.fr

sal'tare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 8 months later...

E NUSH CUM MAMA MA-SII DE N-AM VAZUT TOPICU ASTA !!! Prea tari pozele;am sa devorez si site-ul :banana: AK m-ai omorat la pozele astea :

 

post-44001-1231592466_thumb.jpg post-44001-1231592451_thumb.jpg

 

(tare v-maxu apropo)

 

P.S.: Am vrut sa arat pozele unor galbejiti cu ochishori alungiti da am zis ca poate le incurc natiile si o dau in scandal dupa aia (koreeni/japo.... fu*#' em :) :D )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2005101402335_www.jpg

 

cateva cuvinte ale autorului aici despre proiectul Black Herz 1700

 

 

iar aici cateva suveniruri cu designul aceluiasi autor

 

 

un alt proiect al aceluiasi autor este Go For Broke, poze:

1

2

3

4

5

6

7

8

 

 

 

asia rulez :D

 

ps:

 

P.S.: Am vrut sa arat pozele unor galbejiti cu ochishori alungiti da am zis ca poate le incurc natiile si o dau in scandal dupa aia (koreeni/japo.... fu*#' em laugh.gif laugh.gif )

 

coreenii se inteleg japonezii mai "bine" decat ne intelegem noi cu ungurienii :)

Editat de grownup.punk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Salutare, baieti.. :laugh:

ca tot veni vorba de "coreeni", ce parere aveti despre power-cruiser-ul HYOSUNG AQUILLA GV 650?

 

E oachesa,parlita,insa am auzit si critici negative la adresa motocicletei(cum ar fi platicul care abunda).

 

Pareri? :laugh:

 

la prima vedera arata bine ,dupa aia...nu prea.(parerea mea si personala pe deasupra :love: ) nu stiu la tehnica cum sta->nu cred ca bine oricum. aveam cateva poze cu niste cutom aquilla's-daca le gasesc o sa le si pun. in legatura cu platicul ...arata urat la un motor da nah;se poate scoate ! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, baieti.. :laugh:

ca tot veni vorba de "coreeni", ce parere aveti despre power-cruiser-ul HYOSUNG AQUILLA GV 650?

 

E oachesa,parlita,insa am auzit si critici negative la adresa motocicletei(cum ar fi platicul care abunda).

 

Pareri? :laugh:

 

 

 

post-17131-1233234148_thumb.jpg

 

 

Not bad, ain't it?

 

Mergi aici ->http://www.mms-cycles.net/flash/->bikes->hyosung... si mai vezi de cele...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bestiale..Nu stiu ce sa spun,eu am dat accidental peste un hyosung pe net si mi s-a parut frumoasa.Insa, pe langa criticile pozitive(legate de aspect), am auzit si de cele mai putin placute, cum ar fi "plastic parts".

Poate are cineva o asemenea motocicleta si vrea sa impartaseasca pareri..

 

PS:in cazul unei achizitii, clar palstiucul va disparea...e o motocicleta care-ti permite schimbari de look...parerea mea! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bestiale..Nu stiu ce sa spun,eu am dat accidental peste un hyosung pe net si mi s-a parut frumoasa.Insa, pe langa criticile pozitive(legate de aspect), am auzit si de cele mai putin placute, cum ar fi "plastic parts".

Poate are cineva o asemenea motocicleta si vrea sa impartaseasca pareri..

 

PS:in cazul unei achizitii, clar palstiucul va disparea...e o motocicleta care-ti permite schimbari de look...parerea mea! :laugh:

 

 

Eu mi-as face griji ma mari referitor la suspensii si chestii din astea (modificabile si ele), nu neaparat de plastic.

 

E o scula OK, mai ales la pretul ala, indiferent ce zice lumea. Nu-i perfecta (care e?), da-i OK.

 

Garantia e si ea rezonabila, asa ca nu vad unde-s problemele.

 

In plus, prinde 190-195 kmh fara discutii, dupa toate testele facute pe la nemti. Care cruiser face asta, cu una, cu doua? Alte probleme notabile nu am citit sa se fi gasit, orice scula are plusuri si minusuri,etc.

 

 

Pe vremuri erau hulite motoarele japoneze, acum astea coreene, in viitor...

Editat de Roadkill_Himself
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, exista o preconceptie legata de motorul corean. insa nu multi stiu ca hyosung a fost "crescut" de cei de la suzuki.. si ca motorul lui Aquilla gv 650 este derivat din cel al lui SV 650

 

 

Recunosc ca si eu am... o senzatie neplacuta cu asiaticii, dar admit ca ma pot insela.

 

La modelul in cauza ma deranjeaza design-ul prea modern, pt. gusturile mele, ceea ce complica executia unor modificari care sa-mi placa. Atita tot.

 

In rest, pare interesant.

Editat de Roadkill_Himself
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Recunosc ca si eu am... o senzatie neplacuta cu asiaticii, dar admit ca ma pot insela.

 

La modelul in cauza ma deranjeaza design-ul prea modern, pt. gusturile mele, ceea ce complica executia unor modificari care sa-mi placa. Atita tot.

 

In rest, pare interesant.

 

Designul prea modern-poate..ador chopperele,de la HD, la VN,insa si power cruiserele ma caracterizeaza:mix intre chopper si stradal..uite inca una frumoasa foc:honda valkyrie rune :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...