Sari la conținut

CHOPPER,CUSTOM,RAT SI BOBBER-fabricate in RO


Klaus
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Super mobra tudy ! Un original !

multumesc .

 

fain tare..tare.. tare fain!! e incomoda in vreun fel pozitia sau chiar deloc? oricum....FAIN!!!!

 

 

Am si eu un proiect in derulare.. Sper sa-l termin cat mai repede si sa pun si eu o poza ceva..

nu e incomod in nici un fel.am stat pe el pe stand toata iarna :D ,in mers e alta treaba .pune ceva poze cu proiectul tau.bafta
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e un mare fel de motor....l-am vazut azi live, are multe detalii care in poze, nu se vad.... mie unuia, nu mi s-o parut foarte comod, insa proprietarul l-a facut pentru el...si pare sa se simta destul de in echilibru si confortabil in sha, atata vreme cat omul venea de la Radauti, s-o intalnit cu mine in Suceava si pleca spre Botosani.Intr-un cuvant " SUPERB". :10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

atata vreme cat omul venea de la Radauti, s-o intalnit cu mine in Suceava si pleca spre Botosani.Intr-un cuvant " SUPERB". :10:

Pe remorca?

 

Interesanta conceptie... dar street legal?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e un mare fel de motor....l-am vazut azi live, are multe detalii care in poze, nu se vad.... mie unuia, nu mi s-o parut foarte comod, insa proprietarul l-a facut pentru el...si pare sa se simta destul de in echilibru si confortabil in sha, atata vreme cat omul venea de la Radauti, s-o intalnit cu mine in Suceava si pleca spre Botosani.Intr-un cuvant " SUPERB". :10:

mersi mihai .apreciez

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Un bobber din sud. Motocicleta de 1000 de lei. Urmeaza numarul de inmatriculare in lateral, o lampa spate, o oglinda si gaz.

 

attachicon.gifPhoto0225.jpgattachicon.gifPhoto0226.jpgattachicon.gifPhoto0227.jpgattachicon.gifPhoto0228.jpgattachicon.gifPhoto0229.jpgattachicon.gifPhoto0230.jpgattachicon.gifPhoto0231.jpgattachicon.gifPhoto0232.jpgattachicon.gifPhoto0234.jpg

 

Un bobber din sud. Motocicleta de 1000 de lei. Urmeaza numarul de inmatriculare in lateral, o lampa spate, o oglinda si gaz.

 

attachicon.gifPhoto0225.jpgattachicon.gifPhoto0226.jpgattachicon.gifPhoto0227.jpgattachicon.gifPhoto0228.jpgattachicon.gifPhoto0229.jpgattachicon.gifPhoto0230.jpgattachicon.gifPhoto0231.jpgattachicon.gifPhoto0232.jpgattachicon.gifPhoto0234.jpg

bravo.arata bine ..poate pe viitor va fi un biker build off si in romania .nord vs sud etc ...am rabdare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un bobber din sud. Motocicleta de 1000 de lei. Urmeaza numarul de inmatriculare in lateral, o lampa spate, o oglinda si gaz.

 

attachicon.gifPhoto0225.jpgattachicon.gifPhoto0226.jpgattachicon.gifPhoto0227.jpgattachicon.gifPhoto0228.jpgattachicon.gifPhoto0229.jpgattachicon.gifPhoto0230.jpgattachicon.gifPhoto0231.jpgattachicon.gifPhoto0232.jpgattachicon.gifPhoto0234.jpg

 

Frumos, frumos! Tot respectul!

bravo.arata bine ..poate pe viitor va fi un biker build off si in romania .nord vs sud etc ...am rabdare

Ar fi foarte tare! Oameni talentati sunt. Respect si pentru munca ta tudy55!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos...ghidonul este Roland Sands? Grip-urile seamana cu Battistini, dar banuiesc ca sunt de la darkflames..Parca i-ar sta mai bine cu jambele vopsite in negru

nup, nu este :) e mai dincoace, iar manerele ebay, o sa suporte anumite vopsiri, dar in iarna, il mai dotam in curand cu alte semnale, manere si oglinzi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

K BONZER !!! mai multe pe : http://www.dwrenched.com

 

999484_531771190217966_870719261_n.jpg 971337_531770580218027_543428632_n.jpg 21384_531770236884728_1128305273_n.jpg

k+bonzer+(2).JPG

 

niiiiiiceeee. vitezometrul ala e demential, nu mai zic de ghidon. de unde naiba le-a achizitionat Karim? :D

Editat de foxdesert
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...