Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

Pentru cei care pleaca sambata in caz ca va ploua din ce ne anunta procnoza dupa ora 12 nu mai ploua iar temperaturile se apropie de val de 17 grade. acum ce sa zic ,daca ploua la prima ora se poate pleca din Bucuresti si dupa ora 12 caci in max 3-4 ore chiar si mers printre picaturi cu popas la Buzau tot nu aveti ce face adica mai mult de atat nu se face. Si daca vremea nu permite anulam plimbarea de la munte. Canalizam toata energia pe petrecerea de sambata seara si duminica dimineata. http://www.gosur.com...rancea, Rumania Locatia este la intrare in comuna Garoafa pe drumul european E85 la 6 km de Focsani in directia catre Bacau pe partea stanga foarte vizibila statia peco PARTENER ROMPETROL si MOTEL EDY OIL. Pentru informatii suplimentare si alte cele tel meu este 0749279883.

Editat de GINO_xxx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

sa vezi ce o sa fim numa' noi 2 maine in parcare la metro..

 

sa vezi ce o sa fim numa' noi 2 maine in parcare la metro..

Fratilor doi cate doi facem hora mare. Caci la Focsani se joaca mereu hora unirii pe 24 ianuarie. Deci cei care puteti veniti cu mic cu mare si nu o sa regretati.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va pupa fata... ce mi-ar fi placut sa fiu si eu cu voi acolo... Have fun si pt cei ca mine ce stau si zac toata ziua in pat cu recuperarile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super petrecere caci nu stiu daca se poate intrunire avand in vedere nr redus de participanti, a meritat ploaia care am luat-o in piept sambata dimineata dar palinca de pere de la Punki si-a facut efectul scontat. Cine nu a venit a avut ce pierde, poate data viitoare. Sa ne vedem cu bine la primavara poate de data asta muuuult mai multi. Laur are o gramada poze facute il las pe el sa le descarce. Multumim Gino incaodata pentru organizare ai fost o gazda minunata !

Editat de DragStar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a fost foarte misto! atat petrecerea cat si oamenii, mai ales! pacat ca nu au putut ajunge si restul..

 

a meritat ploaia de ieri :)

 

va rog sa imi trimiteti adresele de mail pe PM

 

cateva poze...

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Le multumesc pe aceasta cale tuturor celor care au reusit sa infrunte o vreme destul de potrivnica si au pus umarul ca acest minieveniment sa aibe loc ! Aveti grija sa nu raciti si ce pot sa spun : RESPECT ! ...... ca de fiecare data la inaltime :10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a fost foarte misto! atat petrecerea cat si oamenii, mai ales! pacat ca nu au putut ajunge si restul..

 

a meritat ploaia de ieri :)

 

va rog sa imi trimiteti adresele de mail pe PM

 

cateva poze...

 

https://www.facebook...70557349&type=1

 

Pfuaiii :)) sa va fie de bine!! Cred ca v-ati distrat foarte bine!

Bravos!!!

 

Sa ne vedem sanatosi la intrunirea din primavara.

Va salut!!! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va pupa fata... ce mi-ar fi placut sa fiu si eu cu voi acolo... Have fun si pt cei ca mine ce stau si zac toata ziua in pat cu recuperarile.

noi am discutat la acest eveniment si despre o vizita pe meleagurle timisorene ! o sa te anuntam din timp cand venim sa-ti scoatem copcile :mexicanwave:

Editat de GINO_xxx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut din Sighisoara!Numai 300 de kilometrii a plouat catre acasa,asa ca am primit si pentru intrunirea de data trecuta(de la Sighi.) cand pe voi toti v-a plouat numai eu am scapat.Intrunire super reusita,multumim Gino esti un mare DOMN.A fost o placere sa va revad si sa cunosc oameni noi.Cum s-a mai scris si mai sus cei care nu ati putut vine ati avut mult de pierdut,dar sper ca nu se sfarseste aici sirul de intruniri(desi cat mai putine motoare,din pacate)si atunci puteti si voi recupera.Va imbratisez pe toti si sper la mai multe intruniri.

Pantero te pupa baiatul,iti doresc multa putere pentru revenire si sa stii ca ne-ai lipsit enorm de mult!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...