Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

Lista actualizata:

 

1. Pantera + Bubuloiu' mare ( 2 Busici )

2. LaurBalaur ( cu Busa, fara CBR) + inca o persoana(pasager)

3. Dragstarul - 2 pers.

4. Capitanu

5. Punki

6. NASU

7. Octav

8. Mariuscojo

9. Killy + inca o persoana(pasager)

10.Saracie

11.Emylyo

12.Danutu_m - 2 persoane

 

Am crezut ca te-ai trecut singur :laugh:

primiti si cu vaca? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Primim pe toata lumea ! :cheers:

 

Cei care am fost anul trecut stim ca au fost si alte bike-uri initial la intrunire insa legenda spune ca nu s-a mai auzit nimic despre ele sau rideri de-atunci :eek: :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce ma bucur ca intrunirea noastra atrage si alte persoane ( nu mai zic de fostii posesori de buse)!!!

cu cat mai multi cu atat mai frumos...

:cheers:

dar in curand nu o sa ne mai incadram cu cazarea decat in camping..sau in vre-o tabara scolara!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce ma bucur ca intrunirea noastra atrage si alte persoane ( nu mai zic de fostii posesori de buse)!!!

cu cat mai multi cu atat mai frumos...

:cheers:

dar in curand nu o sa ne mai incadram cu cazarea decat in camping..sau in vre-o tabara scolara!!

 

 

Exact trebuie avut si asta in vedere...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hayabusa Romania

 

M-am gandit sa fac ceva asa, micut si free pentru noi ! Cam asa ar arata ...mai trebuie lucrat la el !

Va puteti face cont inca de pe-acum, sa imi spuneti ce sectiuni ati mai vrea, etc ...

Va pupa fata ! :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hayabusa Romania

 

M-am gandit sa fac ceva asa, micut si free pentru noi ! Cam asa ar arata ...mai trebuie lucrat la el !

Va puteti face cont inca de pe-acum, sa imi spuneti ce sectiuni ati mai vrea, etc ...

Va pupa fata ! :kiss:

 

 

I am in ! Astept sa-mi dea ok-ul fata

 

I am in ! Astept sa-mi dea ok-ul fata

Gata sunt activ thx ! O sugestie sa fie o sectiune de "noi veniti " unde sa ne prezentam (daca nu ne cunostem) :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

I am in ! Astept sa-mi dea ok-ul fata

 

 

Gata sunt activ thx ! O sugestie sa fie o sectiune de "noi veniti " unde sa ne prezentam (daca nu ne cunostem) :cheers:

In 2 min e gata! :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zapada asta ma omoara. Azi am incarcat bateria. M-am uitat cateva minute bune la motocicleta si mi-am amintit cateva drumuri si locuri, pe unde am umblat in cei 4 ani cu ea. Cateva poze ca sa ne mai treaca plictiseala:

post-6592-0-75284400-1328533356_thumb.jpg

post-6592-0-50467400-1328533369_thumb.jpg

post-6592-0-61754900-1328533379_thumb.jpg

post-6592-0-66985700-1328533391_thumb.jpg

post-6592-0-01951600-1328533408_thumb.jpg

post-6592-0-79987900-1328533419_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zapada asta ma omoara. Azi am incarcat bateria. M-am uitat cateva minute bune la motocicleta si mi-am amintit cateva drumuri si locuri, pe unde am umblat in cei 4 ani cu ea. Cateva poze ca sa ne mai treaca plictiseala:

 

 

Hahaha asta am facut si eu azi , am luat la rand pozele facute in ultimii ani :rolleyes: cu vremea asta cred ca o luam raza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cateva schimbari prin care a trecut motorul.... De fapt de aia imi si place, cateva suruburi, cateva clicuri si am motor touring. Cand vreau sport, dau "traistele" jos. Una din poze e de sezon :). Voi ce mai mesteriti la motoare in iarna asta?

post-6592-0-56611500-1328535047_thumb.jpg

post-6592-0-70490700-1328535058_thumb.jpg

post-6592-0-94990000-1328535066_thumb.jpg

post-6592-0-87155400-1328535079_thumb.jpg

post-6592-0-07994200-1328535097_thumb.jpg

post-6592-0-65271400-1328535291_thumb.png

Editat de rocristea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cateva schimbari prin care a trecut motorul.... De fapt de aia imi si place, cateva suruburi, cateva clicuri si am motor touring. Cand vreau sport, dau "traistele" jos. Una din poze e de sezon :). Voi ce mai mesteriti la motoare in iarna asta?

 

Felicitari pentru motocicleta. E superba, imi place ff mult, incepand cu culoarea si pana la accesorii. Esti perfectionist ca si mine,se vede pe motocicleta, tine-o tot asa.

Multi km pe spatele soimului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hayabusa Romania

 

M-am gandit sa fac ceva asa, micut si free pentru noi ! Cam asa ar arata ...mai trebuie lucrat la el !

Va puteti face cont inca de pe-acum, sa imi spuneti ce sectiuni ati mai vrea, etc ...

Va pupa fata ! :kiss:

 

 

Hop si yo !

Tare Pantera asta! :kiss:

Ce ne-am face fara ea? :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu este doar meritul meu! Multumim ducatistului nostru care m-a ajutat! :makeout:

 

Gata si eu...am cont. Am si inceput sa scriu cate ceva, ca saracutul forum e cam gol. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zapada asta ma omoara. Azi am incarcat bateria. M-am uitat cateva minute bune la motocicleta si mi-am amintit cateva drumuri si locuri, pe unde am umblat in cei 4 ani cu ea. Cateva poze ca sa ne mai treaca plictiseala:

Ce tanar erai! Si eu sunt la distanta de cateva clickuri intre touring si sport, asta imi place si mie la a mea.

Bine, tu esti hyper-sport, nu ma compar eu cu tine.

Pe mine anul trecut m-a dus pret de treizeci de mii de km de locuri superbe, de senzatii si impresii ce nu le voi uita niciodata.

Primiti pe Hayabusa si pe alti posesori de moto?

Editat de phantom21042003
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...