Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da, asa e ! Corina lucreaza in weekend si eu trebuie sa fiu in Pitesti pe 02.12, la ora 14:30 , musai !

 

Cu preturile ptr cazare cum e ? Sunt cele de pe site-ul pensiunii ?

Editat de mariuscojo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa supunem la vot in mod democratic :mexicanwave:

eu sunt impotriva :nono:

dpmdv nu are rost sa ne mai fragmentam, deoarece intruniri tinem numai de 2x pe an, si cam tot ce se intampla in aceasta comunitate se afla pe aici

 

Emylyo, acest topic e facut de tine (aici tu esti The Godfather), tu ce zici?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am gandit,am analizat.Cam greu de pus in practica.Oamenii intra rar pe aici oricum...daca mai facem un topic cu intalniri o sa intre si mai rar.Sunt atat de multi soimi in Ro,dar putini vor sa socializeze :).Cred ca e mai simplu sa intrebi si vei primi raspunsuri aici,la service sau vanzari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stati sa termin website-ul hayabusa.ro si veti vedea acolo planul intalnirilor.

Momentan terorizez pietoni prin bucuresti si ma vaneaza potera de motociclism.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

al doilea argument ar fi ca topicul asta e cunoscut, toata lumea stie unde sa-l gaseasca

daca facem un alt topic cu intrunirile, s-ar putea sa se piarda pe a nu-stiu-cata pagina a forumului....

asa, aici, de bine de rau gasim cam toate informatiile

Bineinteles pe cand colegul Kosh o sa termine site-ul oficial, o sa apara si acolo toate noutatile, sfaturi-solutii tehnice, bursa, intruniri-evenimente, etc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna intrebarea cu topic separat pentru intruniri ?! Si imediat imi vin ceva bancuri cu iepurasi in minte care in final intreaba : SI FACE CE ? E bine totusi ca vine intrebarea de la cineva mai nou pe aici . Pentru lamuriri : INTRUNIREA POSESORILOR DE HAYABUSA este o chestie facuta din pasiune pentru pasionati. Cum nu intereseaza pe nimeni ca aceasta intrunire sa aiba valente financiare si cineva sa castige in timp ce altii cheltuiesc este de la sine inteles ca se adreseaza unui grup de prieteni pentru simplul scop de a ne revedea cu drag oridecateori avem ocazia. Cand se va dori ca aceasta intrunire sa devina o afacere atunci ea va contine toate elementele: ORGANIZATORI / PROMOVARE / BUGET / FORMATII / MOTOCICLISTI . Pana atunci ramane sa ne intalnim care cum putem asa cum o facem de jumatate de deceniu ! Cu respect , ma inclin PE CURRbe !

Editat de GINO_xxx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...