Sari la conținut

Detinatori de Suzuki Hayabusa


emylyo

Postări Recomandate

cu ghidonu ai mai invatat sau te mai iau popii prin invaluire?

 

asta a fost dureroasa si ne-a atins pe toti. De ce a fost necesar acest coment? Intreb deoarece eu sunt incepator si imi place sa invat de la cei cu experienta. :mellow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Aprilia...am bagat pe 2 cai sa fiu sigur ca primesti poza cu minunea.Dar sincer...Jack honey este nr.1.Si am gasit si Jack Honey in Vama la freeshop mai soft decat in Anglia(30e).Pitesti...unghiile apartin Veveritei.Si manusile sunt adjudecate.Un nr de cont ceva in privat please.Cine era cu busa in poligon?Superbec...adica are superfilament :).Clasicul era cu tungsten,superul cu ce este ?

» Post actualizat in 09 Sep 2016 19:03

Si vad ca e la moda...BertoneFetesti suna mai bine ?:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Printre altele urmeaza sa ii schimb placutele de frana fata si anvelopa fata; Pt cauciuc as opta pt. Michelin Pilot Power 3, iar la placute CL XBK 5 , am avut pe fosta motoreta CL A3+ si nu mi s-au parut grozave ca si grip, insa au tinut mult. Sunt potrivite XBK 5 pt. Busa sau aveti alta recomandare mai buna? Ma intereseaza grip-ul cel mai tare, nu durata de viata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragi Colegi

 

Imi cer scuze ptdisparitie:) am avut foarte mult de mers in străinătate cu lucrul.

 

Vreau sa va anunt ca a venit momentul sa ma despart de jucăria mea iubita.

 

Prețul cerut este unu marioc, dar daca nu se vinde la un pret apropiat mai bine nu-l vând.

 

Schimb doar cu Diavel sau Gsxr 1000 dupa 2006.

 

Ofer maxima seriozitate!

 

Suzuki GSX 1300R Hayabusa K5

http://www.olx.ro/oferta/suzuki-gsx-1300r-hayabusa-k5-ID6w47s.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Vreau sa va anunt ca a venit momentul sa ma despart de jucăria mea iubita.

 

 

las' ca te-ntorci tu ;)

» Post actualizat in 13 Sep 2016 13:43

_

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

are cineva de vanzare o sa pt Gen II ?

sau stiti pe unde as putea gasi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Dupa schimbarea plasmelor la bord nu mai indica bine ceasurile...precizez ca s.au potrivit perfect cu cele originale.cel de la benzina este mai aproape de adevar..

Am uitat eu ceva...nu stiu ce se intampla.

Moto este o busa 2001

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut colegii! Caut o janta fata de busa 2002. Daca stiti careva da-ti un semn. Potriveste de la mai multe modele janta fata? Ce am vazut de gsxr 750 srad ar fii identica? Stie cineva concret? Mersi!

janta de 2002 se potriveste doar la :
This Suzuki 54111-33E11-35W WHEEL,FR,17M/CX is used on these models and components:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mersi, dar nu stiu daca potriveste de la gen 2 la gen 1. Si mie imi trebuie doar janta, gumele sunt aproape noi ale mele.

» Post actualizat in 14 Sep 2016 08:21

mersi tng!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai janta de hayabusa 2002 se potriveste la modelele din lista de mai sus.

Dupa cum vezi conform programului nu se potriveste si la gen 2.

Acum fizic daca le ai pe ambele in mana poti face comparatii.

Poate se potriveste janta sa o montezi in furca dar nu si discuri etriere..etc etc fiind diferite.

Editat de TNG
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu se potriveste decat janta de gen 1! ca sa ajung la franele de gen 2 eu eram dispus sa cumpar o furca completa...dar....imi trebuia si roata, ax si juguri de gen 2!

bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cauciucuri de toamna - primavara,
Michelin Pilot Road 2CT, DOT 0216:

post-33250-0-84067900-1473880680_thumb.jpg

Complet alta motocicleta :jump:
Bagat deja 150km azi cu ele, sunt belea - belea. Acum tre' sa fac un drum fara pasagera ca sa ma pot apleca corespunzator. Pasagerei ii este frica peste un anumit unghi de inclinare, si-mi sta in sha drept ca parul :crack:

Editat de Kosh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Jantele de hayabusa sunt identice cu gsxr k1 k3 600 750 si srad difera codul din cate stiu eu pentru ca alea de hayabusa sunt mai grele sa o echilibreze la viteza mare giroscopic .

 

Eu mi am pus furca de k7 1000 cu janta de gen 1 cu distantiere la discuri etrieri de honda distantiere la etrieri si ax custom . Se simte diferenta dar e bataie mare de cap

post-82629-0-42084900-1473919403_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Kosh cum iti rezista oglinzile alea la viteze mari sau foarte mari?Unde ai pus gumele?La fosta orice schimb de guma se lasa cu urme pe janta si as vrea sa evit aceasta neplacere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Kosh cum iti rezista oglinzile alea la viteze mari sau foarte mari?Unde ai pus gumele?La fosta orice schimb de guma se lasa cu urme pe janta si as vrea sa evit aceasta neplacere.Pentru intalnire sunt liber teoretic in ambele weekenduri din octombrie,dar nu prea vad interes.

Editat de emylyo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...